21. duben 2022

Poslechněte si podcast: Konektor: V 80. vydání uslyšíte novinky od Lazer Viking, Milky Chance, zazní i melodická němčina (!) a představíme vám sestru Myley Cyrus jménem Noah. A to není zdaleka všechno…. Petr byl na koncertě kapely Alkehol.

Osmdesátý vydání je tu. Nijak zvlášť to neslavíme, protože slavíme po každým dílu, ale muziky budou. Nový muziky má Lazer Viking, Milky Chance, zazní i melodická němčina, což je samo o sobě oxymóron a představíme vám sestru Myley Cyrus jménem Noah. A to není zdaleka všechno….Petr byl na koncertě kapely Alkehol.

26:05

Konektor podcast

Vydává: Konektor music

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Sezóna 1Epizoda 95Před čtyřmi dny 31:11

Konektor Podcast #95 bude eklektický. Zazní DOMi & JD Beck, pustíme si Maneskin, pobavíme se o kapele Moimir Papalescu & The Nihilists, na čínské nástroje zahraje Nini Music a o houpání v bocích se po

V aktuálním konektoru hudebně prolétneme celou planetou. Téměř. Bude atraktivní mladý jazz z Ameriky, folk metal z Tchaj-wanu, lidovky z Čech a samozřejmě dojde i na reggae. To je jasný, anžto je léto.

Sezóna 1Epizoda 94Před týdnem 32:13

Konektor podcast #94 bude v rytmu Summertime. Doslova. Zazní Joni Mitchell, Jarvis Cocker, Billie Eilish, Death cab for Cutie, Kapitán Demo, bbno$, Maya Hawk, zazní tipy na rozhlasové hry a dojde i Ba

Léto tepe a letní bude i aktuální vydání Konektor podcastu. Pustíme si různý verze slavné skladby Summertime. Pulp jsou zpátky! Lidl si koupil Kapitána! Herečka a zpěvačka slavných rodičů běhá nahá po lese a běhat bude i Pamela. No a lízneme i reggae, to je jasný, jako že prd hoří.

Sezóna 1Epizoda 93Před 2 týdny 24:55

Konektor podcast #93 nabídne letní muziky i koncerty. Dojde na Young Fathers, Nova Twins, Gruppo Salsiccia, představíme Yaadcore i nový singl Larkin Poe.

7x3=21 a 5x3=19  O čem se asi bude mluvit? Modří již vědí, ostatní se dozví v aktuálním vydání našeho Konektor podcastu. Nové skladby nabízejí Young Fathers, představíme si britské duo Nova Twins, dáme reggae i špetku folk rocku a přihodíme i něco navíc.

Sezóna 1Epizoda 92Před 3 týdny 26:03

Konektor Podcast #92 je tady. A s ním Danger Mouse, kapela mladýho Gallaghera, vařící J.A.Ř.i, Martina Pártlová a jistě i něco navíc.

Hů du jů, hů du jů – co je to asi za píseň? A proč si to Martina Pártlová dělá sama? Jak se jmenuje kapela mladýho Gallaghera? A jak se vhlíží do producenta? Odpovědi naleznete v aktuálním vydání Konektor Podcast.

Sezóna 1Epizoda 917. červenec 2022 19:17

Konektor Podcast #91 bude houpací. Zazní spousta reggae, nějaké ska, ale také nový David Koller, novinka od Lakeside X i Štrámák od Polemic.

Bude to letní. Dáme si Nirvanu i Beatles, ovšem v reggae verzích. Taky pustíme nějaký ska.  Namíchejte mojita, léto je tady.

Sezóna 1Epizoda 9030. červen 2022 27:57

Konektor podcast #90 nabídne několik doposud ne zcela objevených jmen, jeden cover známýho coveru, zatočíme se s Weezer a bude i oslee moost

V aktuálním díle zazní krásně zastřený hlas Valerie Mood z Kravař, pustíme a něco si povíme o Emily Burns, kolem osy nás roztočí Weezer a poslechneme si klasiku Love Hurts v novém, moc slušivém kabátě...a to není všechno.

Sezóna 1Epizoda 8923. červen 2022 18:45

Konektor podcast #89 obsahuje soul, funky, rock, hip hop, punk i masový koule.

Konektor #89 nabídne soul funkový Jungle, eklektickýho Jacka Whitea, legendární Prago Union, švédský post punk v podání Viagra Boys i bluetoothový masový koule.

Sezóna 1Epizoda 8816. červen 2022 24:44

Konektor podcast #88 obsahuje Gorillaz, Pixies, Lizzo i Beastie Boys a přes monumentální oslí most dojde i na Santigold a M.I.A.

V aktuálním Konektoru je spousta muziky. Trochu jsme se kousli na Gorillaz. Nicméně došlo i na novou desku Pixies, kterou nahráli v ekologickým studiu i na Lizzo, která lízla téma spastické diplegie a pěkně si to za to slízla. Máme nové objevy z Česka a uslyšíte nejdelší oslí most, takzvaný oselák.

Sezóna 1Epizoda 879. červen 2022 27:48

Konektor podcast #87 - líznou nás devadesátky, hit tohoto léta a otřeme se o Lenny, Kate Bush, Ondru Galušku, Karola Komedu i Petera Gabriela.

Sofi Tukker, Peter Gabriel, Lenny, Kate Bush, Panic! At the Disco, Ondřej Galuška, Karol Komeda - je toho mnohem mnohem víc z českého i světového hudebního showbusinessu.

Sezóna 1Epizoda 862. červen 2022 23:44

Konektor podcast #86 - I love You Honey Bunny, mladičká Skyann i staří Dog Eat Dog a samozřejmě hudební novinky.

Oye como va? V aktuálním Konektoru zazní nadějná Skyann, I love You Honey Bunny,  Manu Destra, Kapela Hrůzy i Dog Eat Dog. No a je třeba zavzpomínat na Andyho Fletchera z Depeche Mode.