Sezóna 1Epizoda 93Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Konektor podcast #93 nabídne letní muziky i koncerty. Dojde na Young Fathers, Nova Twins, Gruppo Salsiccia, představíme Yaadcore i nový singl Larkin Poe.

7x3=21 a 5x3=19  O čem se asi bude mluvit? Modří již vědí, ostatní se dozví v aktuálním vydání našeho Konektor podcastu. Nové skladby nabízejí Young Fathers, představíme si britské duo Nova Twins, dáme reggae i špetku folk rocku a přihodíme i něco navíc.

24:55

Konektor podcast

Vydává: Konektor music

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Před třemi dny 29:40

Konektor podcast #96 - Oskar Haag z Rakouska, HAIM z USA, The Atavists a hlavně exkluzivně nové tracky od Prago Union plus rozhovor s DJem Ramelem.

Oscar Haag je mladý Rakušák, který skládá hudbu v dětském pokoji. HAIM jsou tři šikovné sestry. A Prago Union mají DJe z Českých Budějovic. Novinek je zase plný podcast a tradičně i trocha drbů. 

Sezóna 1Epizoda 95Před týdnem 31:11

Konektor Podcast #95 bude eklektický. Zazní DOMi & JD Beck, pustíme si Maneskin, pobavíme se o kapele Moimir Papalescu & The Nihilists, na čínské nástroje zahraje Nini Music a o houpání v bocích se po

V aktuálním konektoru hudebně prolétneme celou planetou. Téměř. Bude atraktivní mladý jazz z Ameriky, folk metal z Tchaj-wanu, lidovky z Čech a samozřejmě dojde i na reggae. To je jasný, anžto je léto.

Sezóna 1Epizoda 94Před 2 týdny 32:13

Konektor podcast #94 bude v rytmu Summertime. Doslova. Zazní Joni Mitchell, Jarvis Cocker, Billie Eilish, Death cab for Cutie, Kapitán Demo, bbno$, Maya Hawk, zazní tipy na rozhlasové hry a dojde i Ba

Léto tepe a letní bude i aktuální vydání Konektor podcastu. Pustíme si různý verze slavné skladby Summertime. Pulp jsou zpátky! Lidl si koupil Kapitána! Herečka a zpěvačka slavných rodičů běhá nahá po lese a běhat bude i Pamela. No a lízneme i reggae, to je jasný, jako že prd hoří.

Sezóna 1Epizoda 9214. červenec 2022 26:03

Konektor Podcast #92 je tady. A s ním Danger Mouse, kapela mladýho Gallaghera, vařící J.A.Ř.i, Martina Pártlová a jistě i něco navíc.

Hů du jů, hů du jů – co je to asi za píseň? A proč si to Martina Pártlová dělá sama? Jak se jmenuje kapela mladýho Gallaghera? A jak se vhlíží do producenta? Odpovědi naleznete v aktuálním vydání Konektor Podcast.

Sezóna 1Epizoda 917. červenec 2022 19:17

Konektor Podcast #91 bude houpací. Zazní spousta reggae, nějaké ska, ale také nový David Koller, novinka od Lakeside X i Štrámák od Polemic.

Bude to letní. Dáme si Nirvanu i Beatles, ovšem v reggae verzích. Taky pustíme nějaký ska.  Namíchejte mojita, léto je tady.

Sezóna 1Epizoda 9030. červen 2022 27:57

Konektor podcast #90 nabídne několik doposud ne zcela objevených jmen, jeden cover známýho coveru, zatočíme se s Weezer a bude i oslee moost

V aktuálním díle zazní krásně zastřený hlas Valerie Mood z Kravař, pustíme a něco si povíme o Emily Burns, kolem osy nás roztočí Weezer a poslechneme si klasiku Love Hurts v novém, moc slušivém kabátě...a to není všechno.

Sezóna 1Epizoda 8923. červen 2022 18:45

Konektor podcast #89 obsahuje soul, funky, rock, hip hop, punk i masový koule.

Konektor #89 nabídne soul funkový Jungle, eklektickýho Jacka Whitea, legendární Prago Union, švédský post punk v podání Viagra Boys i bluetoothový masový koule.

Sezóna 1Epizoda 8816. červen 2022 24:44

Konektor podcast #88 obsahuje Gorillaz, Pixies, Lizzo i Beastie Boys a přes monumentální oslí most dojde i na Santigold a M.I.A.

V aktuálním Konektoru je spousta muziky. Trochu jsme se kousli na Gorillaz. Nicméně došlo i na novou desku Pixies, kterou nahráli v ekologickým studiu i na Lizzo, která lízla téma spastické diplegie a pěkně si to za to slízla. Máme nové objevy z Česka a uslyšíte nejdelší oslí most, takzvaný oselák.

Sezóna 1Epizoda 879. červen 2022 27:48

Konektor podcast #87 - líznou nás devadesátky, hit tohoto léta a otřeme se o Lenny, Kate Bush, Ondru Galušku, Karola Komedu i Petera Gabriela.

Sofi Tukker, Peter Gabriel, Lenny, Kate Bush, Panic! At the Disco, Ondřej Galuška, Karol Komeda - je toho mnohem mnohem víc z českého i světového hudebního showbusinessu.