Konektor podcast
Sezóna 2Epizoda 10727. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Konektor podcast #107 nabídne skvělou muziku od Young Fathers, Orbital feat. Sleaford Mods nebo Druhé Trávy s náčelníkem Siuxů. Exkluzivně máme nový singl od 7krát3 YoYo. A to není alles.

Dostali jsem od 7krát3 nový singl, který je ke slyšení jen v rádiu a u nás. Máme hodně skvělé britské muziky. Tylor Swift vydala desku a zbořila tím snad všechny rekordy. Robbie Williams se spojil s elektronickými Australany. A je toho mnohem víc.

24:36

Konektor podcast

Vydává: Konektor music

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Sezóna 2Epizoda 113Dnes 33:59

Konektor podcast #113 bude pomalej i rychlej. Zazní Lana Del Ray, Michael Jackson, Tomáš Klus, Sofian Medjmedj, Jamie XX i Gorillaz a Fleetwod Mac. Slušný kombo.

Lana Del Rey má nový song pro seriál Euphoria, uplynulo 40 let od přelomového alba Thriller Michaela Jacksona, skvělý song mají G-Eazy & Post Malone a zavzpomínáme na Fleetwood Mac a novinek a zajímavostí bude mnohem víc.

Sezóna 2Epizoda 112Před týdnem 30:15

Konektor podcast #112 představí Bulgarian Cartrader, českou Norah Jones, zahraje nová Metallica i starý Ringo Starr. Do toho bude probublávat Linda Perry, Mylen Farmer, odtančí Iren Cara a bude Korn

Není nic lepšího, než si propotit zadek v ovčím kožichu od strejdy Ivana, objevit českou Norah Jones, nebo si na plný kule pustit novou Metallicu. V aktuálním díle si prosvištíme i těžký život děvčat ze svářečský dílny a pozvem vás na Korncert.

Sezóna 2Epizoda 111Před 2 týdny 32:11

Konektor podcast #111 otevřeme sklenkou vína s Milky Chance, splujeme LABe, navštívíme Ghost Town a připomenem si Michaela Hutchence s kapelou INXS, kterým se pověnujeme podrobněji…

Milky Chance nám připíjejí na zdraví, po Vltavě a Dunaji přichází LABe, slovenskou muziku tentokrát zastoupí Rakovicki se skvělým singlem Ghost Town a podrobněji se budeme věnovat kapele INXS. Však vy se dozvíte proč…

Sezóna 2Epizoda 110Před 3 týdny 29:51

Konektor podcast #110 zavoní punčem a švédskými kuličkami. Představíme si Fever Ray, koledy zahrajou Petr Stypka s Ewou Farnou i Voxel. Zazní Vypsaná Fixa, INEKAFE a otřeme se i o Slavíka…

Aktuální Konektor navodí náladu takřka adventní.  Koledy nám zahraje David Stypka s Ewou Farnou, naladíme se na vánoční pohádku a představíme vám miminko, který kouří, jak sádrovej ježek. Taky si popovídáme o švédský kapele Fever Ray (znáte seriál Vikingové?) a lehce nakousneme Slavíka. Do krku.

Sezóna 2Epizoda 10910. listopad 2022 23:41

Konektor podcast #109 Prsa, prsa prsa! Ale hlavně Future Islands, Backstreet Boys (no jo), Everything but The Girl, Pink, Rokenrolová síň slávy i Karel Havlíček (no jo podruhý).

A budou koledy! Už je na čase. Kromě nich si taky posvítíme na Madonnina prsa a Havličkův Twitter, ale hlavně budou muziky. Zazní epesní věc od Future Islands, pustíme si Everything But the Girl, novou Pink, rozeberem, jak moc slizcí jsou BSB a pokecáme o rokenrolový síni slávy.

Sezóna 2Epizoda 1083. listopad 2022 23:22

Konektor podcast #108 nabídne dva hudební filmy a s nimi spojené PSH, Alberta Romanuttiho a Jana Foukala. Zazní Glen Hansard, 7krát3, Prago Union i pár nekrologů. Ale plakat se nebude.

PSH se vydali do Nekonečna, Albert Romanutti a Jan Foukal vyšli z bytu, ve kterým natočili film i desku. 7krát3 desku vydává taky. Glen zavolal Markétě a v aktuálním Konektor podcastu se dozvíte, jak by se jmenovali Prago Union, kdyby byli z Budějovic.

20. říjen 2022 22:26

Konektor podcast #106 - Bruce Springsteen a jeho super milý cover, Dunaj a jejich nová deska, Royksöpp přijedou a mají novinky, Selah Sue taky a Thom Artway jakbysmet. A pozor Queen našli song.

The Boss bude mít desku plnou coverů a první singl je krásná píseň původně od Commodores. Royksöpp mají koncepční audiovizuální projekt. Thom Artway zpívá česky a Dunaj mají novou desku se skvělými producenty. Tradičně je toho v podcastu mnohem víc. 

Sezóna 1Epizoda 10513. říjen 2022 29:53

Konektor podcast #105 pustí novou hudbu od Jany Kirschner, představí čerstvou píseň Vladivojny, pohovoří o R.E.M, o Iggy Popovi a Leonardu Cohenovi. O Kabátech ne.

V aktuálním vydání si poslechneme novou Janu Kirschner a dozvíme se, kdo ji miloval. Zazní novej singl Vladivojny i to, k čemu by se dal přirovnat. Zjistíme, že jsme staří, prozradíme, co mají společného Soul Asylum a Česká republika, porovnáme Iggyho Popa a Leonarda Cohena a na Kabáty se zase nedostane.

Sezóna 1Epizoda 1046. říjen 2022 28:55

Konektor podcast #104 nabídne zajímavý mix žánrů i pár coverů. Patrice předělal Beach Boys, Death South dorazí do Prahy, Epydemye má naskládáno, Snoop Dog to dává na misionáře a Coolio už to nedává.

V aktuálním vydání rozeberem příběh jednoho songu dirty neo folkové kapely Death South, která míří do Prahy. Pustíme si povedenej cover písně, kterou jistě znáte. Taky si pustíme nepovedenej remix jiný písně, kterou taky jistě znáte,  ale většinou máme hodně povedený věci třeba od kapely Epydemye, Snoop Doga a Gangsta´s paradise prostě pustit musíme.