Konektor podcast
20. leden 2022

Poslechněte si podcast: Konektor: Jste Baby face, nebo Lama face? Už jste slyšeli nový Lake Malawi, který zněj světově? A znáte Škaredou holku? A sladíte medem nebo Zuccherem?

Jste Baby face, nebo Lama face? Už jste slyšeli nový Lake Malawi, který zněj světově? A znáte Škaredou holku? A sladíte medem nebo Zuccherem? To jsou samý otázky, co? Tak si dejte další vydání Konektoru…

24:53

Konektor podcast

Vydává: Konektor music

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Sezóna 3Epizoda 127Před dvěma dny 31:28

Konektor #127 Kapitán Demo, Feist, Nothing But Thieves, The National, Nina Chuba, The Chemical Brothers, David Stypka a další…

Tenhle díl nabídne hudební ochutnávky z celého světa. Amerika, Anglie, Česká republika, Německo a další země tady mají své hudební koně. A my vám je přivezeme a představíme.

Sezóna 3Epizoda 126Před týdnem 35:47

Konektor #126 Portugal. The Man, Lipo, Monolink, B - Side Band, festival Groove Brno, Postmodern Jukebox, Tower of Power, Chulachak Chakrabongse aka HUGO, Ashnikko, Sziget, Mumford & Sons...

Je toho tolik, že se to tam všechno ani nevešlo. Ale vešlo se tam toho hodně, včetně krátkého exkurzu na festival Groove Brno a na Sziget a zaznělo i nejoblíbenější zaříkávadlo v Bradavicích - Chulak Chakrabongse.

Sezóna 3Epizoda 125Před 2 týdny 36:19

Konektor #125 BENEE, Gus Dapperton, Beabadoobee, Michal Strnad feat. Barbora Poláková, Ted Lasso, AYN, José Gonzáles, Skrillex, Missy Elliott, & Mr. Oiz., PAST a přihodíme i pár seriálů

Aktuální vydání bude alternativní. Ale v dobrém slova smyslu. Představíme holku ze Zélandu, nalákáme na pár seriálů i na nový český film, nasypeme si Skrillex a poslechneme PAST. Hrůza nebude.

Sezóna 3Epizoda 124Před 3 týdny 31:41

Konektor #124 Gorillaz, Beck, David Koller, Friedberg, Paris Jackson, Everything But the Girl, Campbell, PinkPantheress, Ice Spice. Všechno se nám tam vešlo.

Vyšla hromada alb. My se tím trochu probereme a vyberem to, co se nás dotklo. A že toho teda bylo. No a k tomu přihodíme i pár singlů, takže rozhodně bude zase co poslouchat.

Sezóna 3Epizoda 12323. únor 2023 33:50

Konektor #123, tedy raz,dva, tři to jsou Algiers, Sleaford Mods, The Weave, Alex Lahey, Girl Scout, Zrní, Rumbakana feat. Manu Chao, Handsome Boy Modeling School i Franz Ferdinand. Je toho požehnaně.

Hudebně rozkročené vydání Konektor podcast#123 je tady. A je nabité rozličnou hudbou. Na začátek střelíme vypalovačku od Algiers, dáme si pohodový Rumbakana s Manu Chao, představíme Alex Lahey z Austrálie i Girl Scout ze země masových kuliček a dojde i na Franz Ferdinand. Jako pěkný. Přejeme příjemný poslech.

Sezóna 3Epizoda 12216. únor 2023 31:08

Konektor #122 Gorillaz, Little Simz, Fontains D.C., Aitch, Depeche Mode, Ren, Daniell Ponder a k tomu lehká reminiscence Brit Awards i Super Bowl…to je celkem nálož, ne?

Probrali jsme Brit Awards i Super Bowl, pustili si nový Gorillaz, Depeche Mode, Little Simz, ale našli i nové objevy. Tak třeba Ren je jméno, které ještě uslyšíme a jestli jste ještě neslyšeli Danielle Ponder, tak si ji pusťte.

Sezóna 3Epizoda 1219. únor 2023 38:42

#121 Hned na začátku budeme řešit ceny Grammy. Ale je tu i dávka čerstvé muziky od českých muzikantů...

Udílení cen Grammy naším pohledem na menšinové žánry. Nová česká muzika v podání I love You Honey Bunny, The Valentines i Vypsaná Fixa... Ale i novinky od Skrilexe nebo rakouský objev AZA.

Sezóna 3Epizoda 1202. únor 2023 28:15

Konektor #120 Caroline Polachek, Ventolin, Ísadóra, Dolly Parton i Smokey Robinson. Bude to velký.

Aktuální díl překvapivě zabrousí do koloniálních časů Severní Ameriky, propere téma hromadné dopravy, lokačně zařadí poslech písně od mladý Björk, naláká na novou desku Dolly Parton a prozradí co poslouchali vojáci ve filmu Četa, když si společně s Charlie Sheenem a Willem Dafoe krátili dlouhou chvíli kouřením marihuany z hlavně blíže nespecifikované zbraně.

Sezóna 3Epizoda 11926. leden 2023 27:27

Konektor #119 To jsou Sleaford Mods, oldschool hiphop, The National, Sean Paul nebo Miley Cyrus. Napříč žánry prosvištíme novinky a máme i velmi lahodné kusy.

Novinky od Sleaford Mods, Method Mana, Miley Cyrus, Sean Paula nebo The National či James Hersey. Ale máme novou muziku napříč všemi žánry a taky nečekanou cover verzi Jolene.

Epizoda 11723. leden 2023 27:29

#117,5 díl v pilotní video verzi osekaný na dřeň

Young Fathers, Johny Lydon, Ikon, Zadara rada drahá o Everything But The Girl. Rozebereme muziku i s obrázky a klipy.