Konektor podcast
21. září 2023

Poslechněte si podcast: Konektor #152 Róisín Murphy, Alabama 3, Micky Dolenz, Vladimír 518 feat. Katarzia, DJ Shadow…

I tentokrát nahlédneme do hudební kuchyně všech koutů světa. Do konce i do Rumunska, ale z toho moc radost teda nemáme. No posuďte sami…

31:49

Konektor podcast

Vydává: Konektor music

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Sezóna 3Epizoda 162Před dvěma dny 29:59

Konektor #162 James Cole, 7krát3, D.Y.K., reflexe Slavíků, Mary J. Blige, Jungle a spousta dalšího.

Tento díl je trochu jiný. Novinek je v něm požehnaně. Víno jsme taky vypili a držíme palce našemu třetímu členovi Lil Pineovi. Poslechněte si víc. A omluvte sníženou kvalitu druhého mikrofonu.

Epizoda 163Před pěti dny 49:46

Konektor #161 s BONUSEM Cover od Iggyho Popa, remix od The Rolling Stones, novinky od YUNGBLUD, Peggy Gou & Lenny Kravitz a spousta dalšího.

Iggy nám vyrazil dech coverem od Depeche Mode, Lenny Kravitz spoluprací s DJem, Dolly Parton s Maneskin a Stouni skvělým klubovým remixem songu z nový desky. Málem jsme to neudýchali.

Před týdnem 40:05

Cover od Iggyho Popa, remix od The Rolling Stones, novinky od YUNGBLUD, Peggy Gou & Lenny Kravitz a spousta dalšího.

Jak zní alt-jazz? Komu dovolili Rolling Stones zremixovat jejich píseň? Budou sprostá slova? Co je to mystery pre promo? Uslyšíte v aktuálním vydání...

Sezóna 8Epizoda 160Před 2 týdny 42:29

Konektor #160 s BONUSEM Rozšířená verze Konektoru tentorkát pro všechny Free. Band Of Heysek a Phil Shoenfelt, Dua Lipa, Zach Gill, November 2nd a historky s živáky Wohnout a Buty.

Tento dlouhý díl je náš dárek k svátku svobody. Tedy free pro všechny. Zážitky z koncertů. Svaz českých bohémů. Skvělá nová muzika. A náš coming out o tom, že pro nás je příprava tohoto podcastu terapií.

Před 2 týdny 25:46

Konektor #160 Wohnout a Buty na večírku a další historky. Novinky od Protoje, Zion I Kings, November 2nd a jejich skvělá deska, Ghost Hounds nebo Dua Lipa.

Tradičně jsme pili víno a kecali o muzice. Máme tentokrát historky z backstage i novinky mnohých žánrů.

Před 3 týdny 31:46

Konektor #159 Nové desky od IKON nebo Champion Sound, objevili jsme hudebního TikTokera BoyWithUke a máme novinky od The Death South, Fred again.. & Jozzy nebo Janelle Monáe.

A je toho mnohem víc, nezapomněli jsme na The Beatles nebo jeden nový krásný vánoční song od Gregory Portera. Plus J.A.R. a taky vzpomínka na hit Azataki.

2. listopad 2023 32:44

Konektor #158 Chaozz, Wyclef Jean, Pavel Čadek, MGMT, Duran Duran, The Valentines, Iggy Mayerov, The Libertines, Kaiser Chiefs, Angélique Kidjo...a Wabi.

Neplánovaně dušičkově laděný díl, ve kterém se mimo jiné dozvíte i o původu Rumcajse. Fakt. No a samozřejmě bude muzika. Hodně muziky. Hodně dobrý muziky a pozvání na dobrej koncert...

26. říjen 2023 23:40

Konektor #157 Bombay Bicycle Club, Incognito, Kenya Grace, Moře dní, Django Django, Koně a Prase, Barbora Poláková, Caroline Polachek

Dali jsme si muziky, které nám pěkně ladily. Třeba vám budou ladit taky.

19. říjen 2023 32:01

Konektor #156 Lenny Kravitz, Nneka, Larkin Poe, Marcell, Brad Paisley, Annet X a NobodyListen ti všichni a mnozí další mají novinky. Komentujeme a taky jsme byli na zajímavých koncertech.

Nový díl ukazuje na to, že podzim je stále velice plodné období na nové singly. Máme jich plný podcast. Plus trocha sarkasmu, ironie, devadesátkové reminiscence a taky reflexí několika koncertů.

12. říjen 2023 37:17

Konektor #155 Novinky máme od Frankie & The Deadbeats, Toma Pettyho, The Streets, Omar Apollo nebo Tomáše Kluse či Marpa s Lenny.

Občas trocha dojetí, devadesátkový reminiscence i radost z nový hudby. To všechno tady najdete.