Kolo na kolo
30. květen 2022

Poslechněte si podcast: InstaPokec z Monaka: Prohrálo si Ferrari závod, nebo si jej Red Bull vyhrál?

Turbulentní odpoledne v Monte Carlu mělo vše: odložený start z bizarních důvodů. Infarktová strategie volby pneumatik v inkriminovaných momentech, která nastoluje otázku, jestli si Ferrari závod prohrálo, nebo si jej Red Bull pro sebe vyhrál? V nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo vysvětlujeme také spíše právnickou problematiku protestu Ferrari proti Red Bullu. A nešlo se nevyhnout ani tématu (opět) havarujícího Micka Schumachera. A jak moc je vážné riziko, že to byla poslední velká cena F1 v Monaku?

54:26

Kolo na kolo

Vydává: Tom Richtr F1

Podcast Kolo na Kolo! Komentátor formule 1 Tomáš Richtr se svými kolegy a hosty o všem důležitém, co se ve světě F1 právě děje. Speciálním pořadem je "InstaPokec" po skončení velké ceny F1

Web

Včera 45:58

InstaPokec ze Singapuru: Děkujeme za návštěvu, výsledky se dozvíte zítra

Velká cena Singapuru byla bojem o přežití mezi zdmi zálivu Marina Bay. Kdo si vedl dobře, a kdo špatně? Jaké okolnosti vede ředitelství závodu k tomu, že o výsledcích velké ceny jedná až do druhého dne? Jaké bitvy se rozhořely o důležité peníze? A samozřejmě nemůžeme vynechat bubliny aféry, která se v zákulisí 'asijského Monaka' začala rodit!

Před týdnem 58:21

Sabotáž, špionáž a sebevražda - rekonstrukce největšího skandálu F1

Že se McLaren v roce 2007 dostal k vyloučení ze seriálu a pokutě sto milionů dolarů, je notoricky známá kauza. Ale jak vznikla, co k ní vedlo, jak probíhala? To už je buď zapomenuté, nebo do dnešních dní neznámé. Přinášíme rekonstrukci možná vůbec největšího skandálu v historii šampionátu. A zaručujeme, že se v ní dozvíte i něco, co jste dospoud nevěděli.

Před 3 týdny 59:02

InstaPokec Z Monzy: Pohádkový příběh Nycka de Vriese a hysterie kolem safety caru

Proč je premiérový příběh náhradníka Nycka de Vriese bez nadsázky mimořádně povedenou událostí? Podle nás jej nezastínily výkřiky kolem faktu, že závod byl dojetý v klidu za safety carem. Vyvolalo to emoce, o kterých se snažíme vysvětlit, proč jsou řešitelné, ale nejsou spravedlivé. Víkend také přinesl jména šampionů formule 2 a formule 3. A poodhalili jsme zákulisní komplikace při organizace televizních přenosů. Vítěz byl jasný, ale nová epizoda podcastu Kolo na Kolo je nabitá informacemi a příběhy!

Před 3 týdny 01:00:14

Co přineslo 100 závodů formulí na baterky, a jakou mají budoucnost?

Formule na čistě (nebo kompletně) elektrický pohon mají svoje mistrovství světa. A už odjely osm sezon, přesně 100 závodů! Jak je hodnotit? Co přinesly? Kam všude se formule E podívala, jaké zajímavé automobilky v ní závodí (nebo zvodily!), jaká zvučná jména světových závodníků se v ní objevila? Přišlo i na zajímavé technické aspekty formulí na baterky. A co přinese již třetí generace těchto vozů, tak nejen o tom jsme si povídali s komentátorem samotných přenosů na stanici Eurosport Zdeňkem Míkou.

5. září 2022 37:54

InstaPokec z Zandvoortu: Jak blízko byl Mercedes prvnímu letošnímu vítězství

Čím překvapil Mercedes všechny soupeře, včetně Maxe Verstappena a Red Bullu? A jak se základy tohoto překvapení zrodily už v pátek? Mercedes tvrdí, že jej okolnosti připravily o vítězství? Je tomu opravdu tak? A vyhnulo se Ferrari tentokrát chybám? V nejnovější epizodě nejen rozebíráme úžasnou GP Nizozemska, ale těšíme se i na Itálii, kde český pilot Roman Staněk bude bojovat o titul šampiona!

3. září 2022 41:21

Co otřáslo vztahem Red Bull - Porsche

Světem formule 1 otřásají události mimo závodní dráhu. Zatímco Audi potvrdilo svůj vstup do F1, vztah Porsche - Red Bull narazil na chladnou zeď priorit a ega. V čem spočívá problém? Ve speciální epizodě podcastu Kolo na Kolo také rozebíráme okolnosti, za jakých Alpine provokoval Oscara Piastriho a jeho manažera Marka Webbera, až o něj přišel. Kdo tedy bude závodit pro Alpine, ale také Williams a Haas? A v jaké exkluzivní pozici se nyní nachází tým AlphaTAuri? Pavučiny příběhů a propletené okolnosti, o tom je nejnovější epizoda podcastu Kolo na Kolo!

29. srpen 2022 36:37

InstaPokec z Belgie: Co zastaví drtivou kombinaci Max - Red Bull?

Co stálo za přesvědčivě dominantním vystoupením Maxe Verstappena a Red Bullu v Belgii? A jak Max Verstappen sám ještě nechtíc přitopil pod kotlem problémů Ferrari? Rozebrali jsme srážku dvou šampionů a našli důvod vyzdvihnout výkony Estebana Ocona a Alexe Albona.

27. srpen 2022 01:36:30

S Luďkem Staňkem o formuli 1 tak, jak jste to doposud neslyšeli

Současnou lavinu událostí ve světě formule 1 komentuje, ale i glosuje, výrazná postava českého mediálního prostoru a znalec sportovního prostředí Luděk Staněk! Někdejší šéfredaktor časopisu F1 Racing v nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo s komentátorem F1 Tomášem Richtrem rozebírají nejpoutavější události současnosti. Luděk Staněk je komentuje bezprostředností sobě vlastní, ale hlavně nabízí i extra pohled a velmi poutavé souvislosti. Zkrátka, jak jste o formuli 1 doposud ještě neslyšeli vyprávět!

2. srpen 2022 44:36

Pozoruhodný případ Oscara Piastriho, aneb narušené povídání o soupisce 2023

V nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo jsme rozebírali jezdecké sestavy týmů pro rok 2023 ve světle odchodu Fernanda Alonsa do týmu Aston Martin a o tom, kdo by jej mohl nahradit. Než těsně před natáčením rozhovoru Alpine oznámil, že pro ně bude závodit Oscar Piastri. A v jeho průběhu Oscar Piastri do toho hodil vidle!! Vysvětlujeme, v čem spočívá celá zápletka nejspíš spočívá. Přejeme horké léto!

1. srpen 2022 38:40

Maďarský InstaPokec s fanoušky: Co může Ferrari (a Alonso!) udělat víc pro to, aby nezískali titul

Je tu další závod a zase se mluví hlavně o Ferrari, i když nevyhrálo. Nedostalo se v Maďarsku ani na stupně vítězů. Fanouškům už nad tím zůstává rozum stát. Právě oni se stali součástí nejnovější epizody podcastu Kolo na Kolo, ve kterém rozebíráme nejen to, proč Ferrari prohrálo, jaká úžasná rozhodnutí učinil Red Bull a že Hamilton porazil Russella. Ale také, proč Alonso miluje činit špatná rozhodnutí!