Ranní klub
Epizoda 33921. duben 2022

Poslechněte si podcast: Knižní čtvrtek 16/22

Knižní novinky na rádiu Expres FM; Thriller Ostrý řez, Svlečený Osmany Laffita, Bílá voda Kateřiny Tučkové

03:45

Ranní klub

Vydává: Expres FM

Miloš Pokorný a jeho team vysílá na Expres FM každý všední den 7:00–10:00. Poslechnout si můžete výběr toho nejlepšího z vysílání: rozhovory, komentáře nejen aktuálního dění, či informace z e-sportu.

Web

Epizoda 495Včera 24:06

Ladislav Hampl: Čím jsem starší, tím mi různorodost herecké práce přijde zábavnější

Hostem Ranního klubu byl herec Ladislav Hampl. S Milošem Pokorným probrali nejen jeho roli v novém filmu Úsvit, ale i v divácky oblíbených seriálech Okresní přebor a Zlatá Labuť. Z rozhovoru se také dozvíte, čemu se Ladislav rád věnuje ve volném čase a co ho baví na herecké branži.

Epizoda 494Před čtyřmi dny 24:19

Barbara Hacsi: Fakt nevím, co budu v Big Brotherovi dělat bez telefonu, informací a mých lidí

Moderátorka Expres FM Barbara Hacsi zvaná Babu se přihlásila do reality show Big Brother. Proč to udělala? Jak reagovala, když se dozvěděla, že ji vybrali? Čeho se nejvíc děsí? A co by udělala s případnou výhrou? To před jejím odletem do Bulharska zjišťovala naše kolegyně Hanka Holubová.  

Epizoda 493Před týdnem 25:57

Daniel Ferenc: Přišel jsem na to, že bílé lidi baví, když cikán mluví srandy

Hostem Ranního klubu byl stand-up komik Daniel Ferenc. S Milošem Pokorným probrali nejen jeho nejtrapnější zážitky a černý humor, ale také české celebrity, od kterých je lepší držet veškerý humor stranou.

Epizoda 492Před týdnem 32:24

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec v Ranním klubu

Do Ranního klubu tentokrát zavítala slavná tenistka a dvojnásobná maminka Lucie Šafářová spolu se svým manželem a neméně slavným hokejistou Tomášem Plekancem. S Milošem Pokorným probrali řadu zajímavých témat, více si můžete poslechnout v našem podcastu. 

Epizoda 491Před 2 týdny 14:23

Kapitánka fotbalové Slavie Diana Bartovičová v Ranním klubu

Epizoda 490Před 3 týdny 25:08

Saša Rašilov: Herecké povolání je vysoce infekční, jednou vezmete dítě do práce a je to v háji

Hostem Ranního klubu byl herec Saša Rašilov. S Milošem Pokorným probrali nejen Sašovy role – například v sérii Bohéma a legendárních filmu Samotářích – ale otevřeli i téma slavného uměleckého rodu nebo koníčků.

Epizoda 489Před 3 týdny 27:37

Emma Smetana a Jordan Haj v Ranním klubu

Epizoda 48831. říjen 2023 25:56

Andy Čermák o nové desce, práci pro film, chystaných koncertech i zahraničních zkušenostech

Epizoda 48726. říjen 2023 24:32

Stand-up komik Daniel Čech v Ranním klubu

Daniel Čech vyrůstal střídavě v Praze a v Den Haagu v Nizozemí, kde strávil téměř deset let. Naučil se tam plynně anglicky, částečně nizozemsky, německy a rusky. Po absolvování SPŠ Dopravní (obor Zasilatelství) studoval čtyři roky na VŠE Praha (obor Podniková ekonomika a management podniku) odkud v roce 2002 zběhl ke studiu alternativního herectví na pražské DAMU. V roce 2005 se objevil ve snímku „Last Holiday“ s Gerardem Depardieu a Queen Latifah, natáčeném v Karlových Varech. Od roku 2006 se věnuje žánru stand-up comedy v pořadu „Na stojáka“ televize HBO, v němž vytvořil přes 40 výstupů. Léto téhož roku strávil v angažmá v indiánském divadle De-ba-jeh-mu-jig Theatre v Kanadě. Studia na DAMU úspěšně ukončil v roce 2007 ziskem titulu magistr umění - MgA. V letech 2007-2009 pracoval jako moderátor projektu NaEx TV. V červnu 2008 si odbyl první přímý přenos v televizi jako moderátor pořadu České televize „Do zdi live!“. V roce 2009 se autorsky a herecky podílel na 13ti dílném skečovém pořadu „Koko TV“, který vytvářel se svými kolegy z „Na stojáka“ pro televizi Barrandov. Od roku 1997 účinkoval ve více než 25ti reklamních spotech.

Epizoda 48620. říjen 2023 19:25

Kateřina Žbirková: Meky byl neuvěřitelně produktivní autor, vyjde další album, chtěl by to tak

Hostem Ranního klubu byla tentokrát Kateřina Žbirková, manželka legendárního zpěváka Miroslava Žbirky. S Milošem probrali akci, na které se bude nejen vzpomínat na Mekyho, ale také křtít vinyl box a kniha Katherine nebo pouštět nový videoklip. Kromě toho Katka zavzpomínala na zážitky s Mekym a zmínila plány do budoucna spojené s manželovou hudbou.