Klub Rádia Junior
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Vytvořit kouzlo je super byznys. Zájem o ně má i Copperfield, chválí si prezident kouzelníků

Co obnáší práce prezidenta všech kouzelníků? Proč se princip triků nesmí sdílet mezi diváky? A jak vymýšlí kouzla právě Jiří Hadaš? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

37:34

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 38:11

Animátorka, ilustrátorka, fotografka a umělkyně Eliška Podzimková v Klubu Rádia Junior

Zkušenosti získávala třeba v New Yorku. Tvořila spot pro Jamieho Olivera nebo vytvářela dokreslené fotky pro americký Vogue. Je autorkou interaktivní výstavy Malý princ a stojí za animovaným seriálem v rámci projektu Plešouni. Kde čerpá Eliška inspiraci? Jak se jí žije s tak obrovskou fantazií? A proč se zapojila právě do projektu Plešouni? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 35:43

Autorky chystaného alba Ptačí songy Anna Uhlířová a Kateřina Eva Lanči v Klubu Rádia Junior

Rozhovor s autorkami o nových super ptačích písních i ptačí říši. Co je přivedlo k CD Ptačí songy a jací jsou jejich nejoblíbenější opeřenci? Moderuje Denisa Kimlová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 38:59

Patnáctiletý astronom Honza Herzig v Klubu Rádia Junior

Co vidí dalekohledy astronomů? Jak je možné, že vědci popisují vesmírné objekty, které nikdy nikdo neviděl? A co je nového v přípravách na opětovnou návštěvu Měsíce? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 35:30

Herečka Antonie Formanová v Klubu Rádia Junior

Speciální vysílání ze Zlínského filmového festivalu pro děti a mládež s letošní mladou hvězdou festivalu Antonií. Jaký je Antonie rodokmen? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 29:54

Zahradník František Hlubocký v Klubu Rádia Junior

Léto se blíží, už je skoro na spadnutí. A to je pro zahradníka doslova ráj. Skoro letní zahradu budeme zkoumat a objevovat v dnešním Klubu RJ. A František nám řekne i to, co má na své zahradě. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 31:38

Ředitelka Nadace na ochranu zvířat Eva Marlen Hodek v Klubu Rádia Junior

Dnes si budeme povídat o projektu "Exot není maskot", jak správně přistupovat k chovu exotických zvířat a představíme i další projekty Nadace. Moderuje Veronika Hájková.

Před týdnem 40:18

Klub Rádia Junior vysílá z 63. Zlín Film Festivalu

Dnešní díl je plný zajímavých hostů, které jsme si pozvali do zlínského studia. Pozvání přijaly dvě tanečnice, režisér filmu Děti Nagana a hlavní dětské role filmu. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 34:41

Je to akční. Někdy nemáme čas si ani odskočit, popisuje redaktorka Radiožurnálu svou práci

Rozhlasová profese má mnoho podob, co přesně dělá redaktorka domácího zpravodajství stanice Českého rozhlasu Radiožurnál Anna Horáčková? Jak se do rozhlasu dostala a co ji na tom baví? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:02

Do vlasů se mi zamotal dron, vzpomíná na natáčení klipu Adéla Zouharová

Co má Adélka a Valchy společného? Kdy a kde se poznali a jsou jen kamarádi? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:17

Umělá inteligence nás v mnohém překonává, říká odbornice. ChatGPT a Midjourney mají ale své limity

Co všechno umělá inteligence dokáže? Proč je v dnešním světě tak populární? A čím se ještě stále liší od lidí? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.