Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Zpěvačka a influencerka Naty Hrychová v Klubu Rádia Junior

Naty nám představí nejnovější songy a prozradí i pár zákulisních drbů. Vrátí se někdy k popovým pohodovkám? A má v kapele vždycky poslední slovo? Moderuje Petr Ševčík. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

35:37

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Včera 36:56

Sochařka, keramička a malířka Jindra Viková v Klubu Rádia Junior

Jak se z holky, co si ráda hrála s jílem, stala světově známá sochařka? Ve kterých zemích svá díla už vystavovala? Proč ji baví práce s keramikou a porcelánem? Proč ukrývá do svých děl tajné vzkazy? Dokážeme je rozluštit? Těšte se i na návod, jak si vyrobit svou vlastní asambláž! Moderuje Klára Nováková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 35:38

Fotograf Pavel Baňka v Klubu Rádia Junior

Jak se od psaní básniček dostal k focení? V čem jsou jeho fotografie jiné? Jaké experimenty při focení a vyvolávání snímku vyzkoušel? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 36:44

Výkonná ředitelka UNICEF Pavla Gomba v Klubu Rádia Junior

Jak žijí děti v jiných koutech světa? V čem jsou jiné a v čem stejné? Co je pro ně důležité a čím by nás mohly inspirovat? To probereme s výkonnou ředitelkou Dětského fondu OSN v České republice. UNICEF pomáhá dětem ve 193 zemích světa. Které země Pavla navštívila? Proč vymyslela soutěž Dítě Česka, do jejíhož druhého ročníku se můžete právě teď hlásit i vy? Moderuje Klára Nováková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 38:21

Fotograf Michal Krause v Klubu Rádia Junior

Víte, že můžete své fotky přihlásit do soutěže Czech Photo Junior? Jak na to? Láska ke zvířatům a přírodě přivedla Michala k wildlife fotografii. Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 32:21

Trenér karate a kouč Ondřej Charvát a karatistky Mária a Leona v Klubu Rádia Junior

Karate je zajímavý sport, který umí nejen zlepšit fyzičku, ale díky němu se naučíš lépe soustředit, porozumět sám sobě. Zájem o karate mají i dívky. Proč? Co jim karate přináší? Moderuje Jitka Slezáková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 38:30

Mistr světa v raftingu a vedoucí dětského vodáckého oddílu Libor Peška v Klubu Rádia Junior

Jak se zabalit na vodu? Podle čeho vybrat tu správnou řeku? Na co si dát pozor a hlavně jak si užít vodu bez zbytečných komplikací? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 35:27

Odborný chovatel bezobratlých Karel Kodejš v Klubu Rádia Junior

Jak žijí strašilky, mnohonožky nebo kudlanky? Kolik druhů sklípkanů můžeme vidět na výstavě v Zoo Praha? A který sklípkan je největší na světě? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:19

Vrchní chovatel primátů Martin Vojáček v Klubu Rádia Junior

Kolik druhů primátů můžete vidět v Zoo Praha? Kdo se nejvíc podobá člověku? A je gorila opice? Má Martin mezi primáty svého oblíbence? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:22

Vrchní chovatel lachtanů Jakub Mezei v Klubu Rádia Junior

Co mají rádi lachtani? A proč by měli cvičit? Na to odpoví vrchní chovatel lachtanů Zoo Praha Jakub Mezei. A taky se dozvíte, jaké to je dostat pusu od lachtana, nebo co dovedou lachtaní mámy! Moderuje Jana Rychterová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:06

Včelař Augustin Uváčik v Klubu Rádia Junior

Jak včely najdou cestu ke květům a zpátky do úlu? Jak funguje opylování? A poradili bychom si bez včel? Moderuje Jana Rychterová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.