Klub Rádia Junior
Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Klausovi nepsalo pero, Zeman spletl slova. Ladislav Špaček vzpomíná na prezidentské inaugurace

Jak probíhá inaugurace prezidenta, uměl se prezident Václav Havel rozčílit a proč Ladislav Špaček neuvažuje o spolupráci s Petrem Pavlem?Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

34:24

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 40:37

Influencerka Karolína Zoe Meixnerová se převléká za slavné spisovatele a točí vtipná videa

Úspěšná knihomolka vysvětlí, co má společného Walt Disney s H. Ch. Andersenem a jakou proměnou prošly princezny studia Disney.

Včera 41:37

Lollipopz si zahrály na knižní agentky Rádia Junior

Přišly, viděly a roztočily to! Kde? V Ústřední knihovně Městské knihovny v Praze na speciálním vysílání Noci s Andersenem.

Včera 42:35

Herečkou jsem byla poprvé na hereckém táboře, vzpomíná Aneta Krejčíková a vypráví pohádku ze zoo

Sympatická herečka se objevila v mnoha seriálech, na svém kontě má i pohádky. Umí je ale i vyprávět? Přesvědčte se sami díky pohádce Maruška ošetřovatelkou v zoo. Za hlavní povahu, která se v herectví hodí je empatie.

Před dvěma dny 30:15

Jednu písničku si pouštím třeba týden, vypráví Berenika Kohoutová a čte živě pohádku o superhrdince

Divadlo, písničky, ale i psaní. Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová má ráda spoustu žánrů a v Klubu Rádia Junior pozvala posluchače i na svůj Instagram, kde si s nimi ráda popovídá.

Před třemi dny 32:57

Chtěl jsem být Terminátor, pořád na tom makám, směje se Jan Nedbal a vypráví pohádku o superautě

O klukovských snech, čtení pohádek i muzikálech, ve kterých se nezpívá. Jan Nedbal byl hostem Klubu Rádia Junior. Jak probíhá natáčení televizních seriálů a jak se mu povede při čtení pohádky v přímém přenosu?

Před čtyřmi dny 36:58

Kdybych mohl vrátit čas, styděl bych se méně, přiznává Kryštof Bartoš u pohádky o dinosaurech

Proslavil se rolí mladého vyšetřovatele v seriálu Devadesátky. Herec Kryštof Bartoš ve studia Rádia Junior přiznal, že se jako kluk styděl. Jak mu půjde čtení pohádky v přímém přenosu? Přesvědčte se sami a pusťte si pohádku skřítka Hajaji.

Před pěti dny 31:43

Ráda bych si jednou zahrála strašidlo, culí se Patricie Pagáčová před vyprávěním pohádky o Rozárce

Na Instagramu ji sleduje přes 571 tisíc lidí! „Kdybych si představila, že jsou ti lidé pohromadě, tak bych měla trému, Na dálku je to jiné,“ směje se Patricie Pagáčová před živým vyprávěním pohádky skřítka Hajaji. Čtrnáct let hrála v seriálu Ulice a byla porotkyní show SuperStar. Jaké bylo vyrůstat na očích veřejnosti?

Před šesti dny 32:21

Kominík Luboš Petříček v Klubu Rádia Junior

Kominík přináší štěstí. Kde se vzalo tohle rčení? Nejen o tom si budeme povídat s mladým kominíkem Lubošem. A pro jistotu ho přitom chytneme za knoflík. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 34:34

Chovatelka koček Olga Lejnarová v Klubu Rádia Junior

Představíme si poměrně vzácné plemeno bezsrsté kočky, kterou můžou chovat i alergici. Jde o kanadský Sphynx. Olga do studia takovou kočičku jménem Galatea i přivedla. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 35:32

Tanečník a žonglér Lukas Blaha Bliss v Klubu Rádia Junior

Lukas se narodil v Austrálii. Jaká byla Lukasova cesta z Austrálie přes několik kontinentů až do Evropy, kde našel, to, co hledal? Existuje nějaký předmět, se kterým by se nedalo žonglovat a natrénovat okouzlující show? Opravdu se dá úplně všechno říct pohybem? Kde se nachází hranice mezi uměním a experimentem? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.