Český rozhlas - Pro děti
Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Klub Rádia Junior: Dětská zpěvačka, tanečnice a herečka Chiara Nella Kekrt v Klubu Rádia Junior

Teprve desetiletá Chiara rozjíždí na YouTube pořad Chiary svět. Co se v něm bude dít? Jaké to pro ni je vystupovat na společných show s Benem a Mateem a skupinou Lollipopz? V kterém divadle hraje nejradši? Co zažila během natáčení pohádky Princezna zakletá v čase 2 a v seriálu Sestřičky Modrý kód? A co škola, volný čas a kamarádi? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

36:22

Český rozhlas - Pro děti

Vydává: Český rozhlas

Oblíbená sekce všech zvídavých dětí. Nejen pohádky do ouška.

Web

Včera 25:04

Klub Rádia Junior: Kateřina Cajthamlová, Nina Provaan Smetanová a Zdeněk Ležák v Klubu Rádia Junior

Kateřina Cajthamlová, Nina Provaan Smetanová a Zdeněk Ležák - tradiční páteční hosté se opět sejdou pohromadě v jednom Klubu Rádia Junior. Moderuje Roman Víšek. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Včera 03:14

Zvídavec Evy Sinkovičové: Jak vypadaly bleší cirkusy a jaké triky donutily malé parazity vystupovat?

Opravdu dříve v miniaturních cirkusech vystupovaly blechy? Odpověď vás možná překvapí. Ano, vystupovaly! Jak je to možné? Další díly podcastu najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior.

Před třemi dny 30:24

Klub Rádia Junior: Nikdy není pozdě, vzkazuje hobojista Lukáš Pavlíček, který se nově vydal na dráhu zpěváka

Co má společného hraní na hoboj a zpívání? Proč se po třicítce Lukáš rozhodl prosadit i jako zpěvák? Komu by doporučil hraní na hoboj? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 03:21

Zvídavec Evy Sinkovičové: Horolezec, který zdolá všech 14 osmitisícovek, získá Korunu Himálaje. Kdo byl první?

Jaké byly začátky horolezectví? Co vše může člověka při výstupu na vysokou horu nepříjemně překvapit? A jaká osmitisícovka byla zdolána jako první? Další díly podcastu najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior.

Před pěti dny 02:35

Zvídavec Evy Sinkovičové: Co jsou to mimikry a jak fungují?

Napodobení, klam, zmatení. Tak by se dala popsat schopnost živočichů i rostlin, která jim umožňuje přežít. Jak to vypadá v praxi?Další díly podcastu najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior.

Před šesti dny 29:47

Klub Rádia Junior: Zubní lékařka Šárka Klementová v Klubu Rádia Junior

Asi nikdo z nás nechodí rád k zubaři. Nedá se ale nic dělat. Jak se o zuby starat? A co všechno obnáší práce zubního lékaře? Moderuje Zdeněk Novák.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 32:32

Klub Rádia Junior: Trenérka mládeže a aktivní hráčka házené Astra Praha Monika Wachsmannová v Klubu Rádia Junior

Házená je hra starých Římanů a je prý nejen zábavná, napínavá a fyzicky náročná, ale taky plná překvapení, přátelství a nezapomenutelných okamžiků. Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.