NejnovějšíVčera

Poslechněte si podcast: Výživový poradce Ivan Mach v Klubu Rádia Junior

Co si dát dobrého k snídani, aby nám energie vydržela co nejdéle? Je snídaně opravdu tak důležitá v našem jídelníčku, nebo odborníci zjistili něco jiného? A co je dobré k jídlu pro ty, kteří brzo vstávají a co pro ty, kteří si rádi pospí? Moderuje Roman Víšek.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

33:41

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Před dvěma dny 35:34

Spisovatel a muzikant Lukáš Fišer v Klubu Rádia Junior

Lukáš pečuje o malou fenku a papouška. Povídat si budeme nejen o životě se zvířaty, ale taky jak se z nich stávají knižní a filmoví hrdinové. Moderuje Veronika Hájková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 36:13

S bráchou jsme se řezali, teď spolu skládáme. Herec Ondřej Běhan chce prorazit i jako zpěvák

Objevuje se v seriálech, na divadelních prknech a teď by chtěl prorazit i jako zpěvák. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 39:08

Umělecká vedoucí Dismančat Magdaléna Gracerová Chrzová v Klubu Rádia Junior

Co dělala Magdaléna než nastoupila do Dismančat? Co všechno plánuje pro děti v rozhlasovém kroužku? Do čeho se chce s malými herci pustit? Moderuje Jana Rychterová.

Před pěti dny 40:01

Zrada otřese pocitem důvěry, říká psycholožka. Co s tím?

Co je to zrada a proč vlastně tak vadí, když nás někdo zradí? Jak se vyrovnat se zradou kamaráda? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior.

Před šesti dny 26:44

Na zimní obloze můžete pozorovat zářivé hvězdy i mlhovinu v Orionu

Co bude letos k vidění na noční obloze? Jak nejlépe pozorovat hvězdy a co všechno k tomu potřebujete? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior.

Před týdnem 33:09

Plavkyně z plaveckého oddílu PLAF v Říčanech v Klubu Rádia Junior

S partou odvážných holek se ponoříme do pěkně studené vody. Zjistíme, jaké to je přeplavat kanál La Manche i proč holky vyměnily bazén za studený kanál. A co je horší, setkání se žralokem nebo vodní proudy? Moderuje Jirka Kohout

Před týdnem 33:53

Moderátoři Michal Zelenka, Jana Rychterová, Tomáš Černý,publicista Zdeněk Ležák v Klubu Rádia Junior

Jak se stát hlasem Rádia Junior? Proč si dát občas studenou sprchu? Poodhalíme zákulisí rozhlasového vysílání a nabídneme zajímavosti ze zvířecí říše. Moderuje Roman Víšek.

Před týdnem 30:02

Za chameleony vyráží do volné přírody. Nejlépe se hledají v noci, prozrazuje chovatel

Daniel Koleška se stará o chameleony v Zooparku Zájezd u Kladna, ale jezdí za nimi i do světa. Co všechno už o nich zjistil?

Před týdnem 35:09

Některé róby mám v šatníku i dvacet let, prozradila pěvecká hvězda StarDance Dasha

Hraje v muzikálech, zpívá jazz a moderuje v rozhlase Klub Evergreen. Její krásný hlas lidé znají i z pohádek a vystoupení Karla Gotta.