Klub Rádia Junior
NejnovějšíVčera

Poslechněte si podcast: Učitel Tomáš Benáček a učni Petr Filipovič a Martin Pouza v Klubu Rádia Junior

Dnes bude řeč o přehlídce České ručičky a o učebním oboru Obraběč kovů. Jak voní železo? Co se dá vyrobit z kovu? A může to být zábava? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

37:36

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Před dvěma dny 39:22

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Strach, vztek nebo třeba smutek - to vše může být důvod, proč někdo začne ubližovat sám sobě. Jak takové chování zastavit, nebo jak pomoci kamarádovi, který se takhle chová? Moderuje Romana Růžičková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 28:42

Ředitel Městských lesů Hradec Králové Milan Zerzán v Klubu Rádia Junior

I na podzim je v lese krásně. Také o něj se ale musí někdo starat. Kdo je to hajný a kdo myslivec? Co se teď před zimou v lese vlastně děje? Moderuje Zdeněk Novák. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 37:22

Předseda atletického klubu Petr Dubský v Klubu Rádia Junior

Jak a kde se přes zimu trénuje atletika, jak probíhá trénink juniorů a co všechno se dá v zimě zažít s lehkou atletikou? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 32:29

Redaktor, moderátor a editor Českého rozhlasu Tomáš Černý v Klubu Rádia Junior

Dnes si budeme s Tomášem povídat o tom, jaký byl rozhlas a jeho vysílání v 60. letech minulého století. Moderuje Roman Víšek. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 36:49

Zooložka Věra Přibylová Aladzasová v Klubu Rádia Junior

Jaké to je, když máte domácího mazlíčka plaza? Hada nebo ještěra? Dá se s těmito zvířaty komunikovat? Musejí se venčit? A můžete je pár dní nechat doma samotné? Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 39:29

Popularizátor vědy Milan Halousek v Klubu Rádia Junior

Co je nového v kosmonautice a dobývání vesmíru? Spousta věcí! Věděli jste, že v říjnu bylo v kosmu nejvíc žen kosmonautek v historii? Moderuje Jana Rychterová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:49

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Vlastní a nevlastní rodina. Jak zvládnout příchod nevlastního rodiče a sourozenců? Co může pomoci naučit se spolu dobře vycházet? Moderuje Romana Růžičková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 30:51

Pardubický král perníku Pavel Janoš v Klubu Rádia Junior

Vánoce se blíží a s nimi i pečení vánočního cukroví. My si dneska v našem studiu připravíme těsto na perníčky, protože teď je ideální doba na jejich přípravu. Moderuje Jitka Slezáková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:23

Instruktorka studiových lekcí a speciálních tréninků Lucie Finková v Klubu Rádia Junior

Lucie se věnuje tréninkům Powerstretch, Bodyweight, Bodyattack, Coldfit a Cross. Jak vypadají studiové lekce, jak vybrat tu pravou? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 25:51

Módní návrhářka Nina Provaan Smetanová v Klubu Rádia Junior

Budeme pokračovat v módní abecedě a tentokrát probereme módní pojmy začínající písmenkem R a taky si povíme o aktuálních zimních outfitech. Moderuje Roman Víšek.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.