Kilometry Jiřího Ježka
NejnovějšíPřed týdnem

Poslechněte si podcast: Cyklisté i běžci by se měli zdravit, je to slušnost. U sportovců preferuji tykání, říká Ježek

Čtvrteční odpolední hodinka od 15 hodin bude na Radiožurnálu Sport vždy patřit povídání o cyklistice a běhání. Co Jiří Ježek říká na dominanci týmu Jumbo-Visma na letošní Vueltě? Zdraví se cyklisté a běžci během vyjížděk a výběhů? Na jakou sportovní akci se o třetím zářijovém víkendu chystá Jiří Ježek s moderátorem Karlem Janů? Vyrazíte také na nějaký závod? Poslechněte si druhé pokračování nového pořadu.

49:41

Kilometry Jiřího Ježka

Vydává: Český rozhlas

Pro všechny sportovní nadšence do cyklistiky a běhání máme pořad, ve kterém si moderátoři Radiožurnálu Sport Karel Janů a Martin Charvát povídají s šestinásobným paralympijským vítězem a šestinásobným mistrem světa. Poslouchejte nejúspěšnějšího cyklistu paralympijské historie a nechte se pozvat na zajímavé sportovní akce nebo nám sami dejte tip na sportovní událost, na kterou se chystáte.

Web

Před týdnem 46:09

Nový pořad pro nadšené sportovce do cyklistiky a běhu. Užijte si Kilometry Jiřího Ježka

Radiožurnál Sport připravil novinku pro fanoušky cyklistiky a běhání. V novém pořadu Kilometry Jiřího Ježka si moderátoři Karel Janů a Martin Charvát povídají s nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Jak Ježek vzpomíná na jeho účast na Tour de France v roli předjezdce? Kolik toho nyní týdně naběhá a najezdí na kole? Co říká na aktuální dění na Vueltě? Jaké další akce na začátku září baví atlety a cyklisty? Užijte si nový pořad a laďte nás každý čtvrtek od 15:05.