Čermák Staněk Comedy Podcast
22. únor 2023

Poslechněte si podcast: Kdybychom si museli vybrat, odpustili bychom spíš Ovčáčkovi, nebo Prchalovi? (313)

Deset let dělali něco, z čeho se teď do větší či menší míry sebezpytují. Co jim je možná trochu líto, případněNebo minimálně nabízejí nebo se chystají nabídnout určitou sebereflexi. Pro významnou část společnosti se oba stali symboli cynismu, byť možná profesionální, a ochoty udělat pro své šéfy cokoli. Ano, řeč je o mluvčím prezidenta Jiřímu Ovčáčkovi a bývalém Babišově marketérovi Marku Prchalovi. Kdybychom si museli vybrat, koho z těch dvou bychom radši vzali takzvaně na milost? Téma na hádku. A zde je. Děkujeme za přízeň a přejeme fajn poslech.

01:06:38

Čermák Staněk Comedy Podcast

Vydává: Čermák Staněk Comedy

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!

Web

Včera 01:02:22

Je lepší zemřít mladej a zhuntovanej, anebo starej a ve formě? (384)

Trošku jsme dneska zašťourali do témat jako wellness a longevity, atd., tak jen abyste se nelekli. Taky jsme probrali českou vládu a všechny ty další potíže, které naše republika má. A zastavili jsme se u toho, co dělá Brity šťastnýma a proč nenosí některé nákupní tašky. Prostě stará dobrá epizoda našeho starýho dobrýho podcastu pro naše starý dobrý patrony od jejich starých dobrých podcasterů, co si budem. Díky!

Před čtyřmi dny 01:23:02

Je větší tragéd Válek, nebo Fiala? (383)

Nerozumíme politice tak jako borci z podcastu Kecky a poliklinika, ale občas se k ní vyjádříme. Neuměle, opatrně a s respektem. Tenhle díl je TÍM dílem, tak si to užijte. Taky se dozvíte, co si nejradši obléká Jeff Bezos (nápověda: budoucí členku rodiny) a jak vypadá u miliardářů taková skromná žádost o ruku. "Nic velkýho," jak prohlásila požádaná. A zatímco o členství v družstvu "Fiala" nebo "Válek" rozhodla pětifrankovka, o příslušnosti k týmům "Musk" a "Bezos" rozhodla naše srdíčka. Čus a díky! Milujte se a množte se (myšleno vy patroni a váš počet).

Před šesti dny 01:24:44

Je horší fotka Richarda Krajča na Slavíkovi, anebo Markéty Pekarové Adamové v Kyjevě? (382)

Ano, měli jsme to ohromné štěstí, že jsme během jednoho víkendu viděli dvě fantastické fotky. Na jedné je jistá politička s helmou na hlavě. Na druhé je jistý zpěvák v ženských šatech a s kabelkou a v lodičkách. Notyvole, jak píší mladí, co je teda horší? Poslouchejte. Protože i kdyby vás tadyta debata nebavila, tak se dozvíte důležité informace o teorii relativity a jednom magorovi, který se jakousi náhodou stal miliardářem a ještě ke všemu nedávno změnil svět. Poslouchejte, než to smažou., Pardon, poslouchejte, než tenhle svět bude totálně v hajzlu. Máme vás rádi, kamarádi.

Před týdnem 01:05:15

Jsou v pořádku podprsenky s umělými bradavkami?

Ano, tentokrát trochu na tenkém ledu. Jak taky jinak, když sice už mrzne, ale ne zas tolik, aby led byl tlustý a neprolomitelný. No a co častěji vidíme, když mrzne? Bradavky. Tedy v dnešní bradavkově nevinné době. Kim Kardashian to chce změnit a představila model podprsenky s bradavkami. Je to v pořádku? Je to podvod? Je ti to zážitek pro oči? Je to nestydatost? Neodpovíme na všechny tyto otázky, ale rozhodně se na to téma pohádáme. A dokonce představíme podnikatelský záměr. Nápověda: pánské džíny zvané daliborky. Hezký poslech a díky!!

Před týdnem 52:46

Jsou rumové pralinky esencí českého národního dědiství? (380)

Kde jinde se pohádat o tom, jestli jsou rumové pralinky metaforou češství, anebo jen takovou sladkou čokoládovou píčovinou, než právě v New Yorku? Lépe řečeno v konfiguraci, kdy jeden z nás je v New Yorku, a ten druhý v Holešovicích? A mimochodem, mohlo to vůbec dopadnout jinak, že vlastenectví pralinek a tuzemáku bude hájit právě ten z nás, který je v Holešovicích? Polsouchejte. Máme vás rádi.

Před 2 týdny 49:16

Vadí, anebo nevadí reklama v metru? (379)

Tenhle díl je ve znamení návratů. Za prvé jsme se vrátili do studia k panu Laštovkovi, takže nás můžete zase vidět na videu. Byť počet platících patronů zase mírně poklesl pod 1000, takže de iure (ano, nejsme nějací dementi bez znalosti práva) bychom video dělat nemuseli. Druhý návrat? K tématu estetiky a filosofie veřejných prostor. To zní chytře, co? Méně chytré bylo, že se jednomu z nás podařilo způsobit menší ekologickou a větší estetickou katastrofu přímo ve studiu pana Laštovky. Jemu každopádně děkujeme za skvělý střih a pevné nervy. Vám přejeme hezký poslech.

Před 2 týdny 01:06:16

Je pochvala Janka Rubeše pro restauraci požehnání, anebo prokletí? (378)

Tak tady to máte, kamarádi. Omlouváme se za zpoždění.

Před 3 týdny 59:29

Je žvást důležitý, anebo k ničemu? (377)

Pozor, několik dní jsme měli 1000 platících patronů (dokonce 1001), a jakkoli jich je v momentě publikování tohoto postu už zase jen 999, tak jsme se cítili zavázáni natočit videoverzi. Stále v prozatímním režimu, pana Danalku vystřídal pan Laštovka, a málem jsme ho vyhodili z okna. Ne proto, že bychom s ním byli nespokojeni (naopak!), ale protože vyhození pana Laštovky navrhl jeden z nás jako způsob, jak losovat, když ve studiu nemáme ani dvoueurovku, ani dolar. Naštěstí jsme to nakonec vymysleli jinak. Hezkou zábavu!

Před 3 týdny 01:06:29

Má člověk hubnout s pomocí zázračných léků, anebo je lepší stará dobrá klasika (= nežrat)?

Žrát, nebo nežrat? To je to, oč tu běží. Hodně libová ... pardon, vypečená a tučná hádka. Berete taky Ozempic? Díky, že posloucháte.

29. říjen 2023 59:06

Sliby se mají plnit. Nebo nemusí? (375)

Panebože, opravdu si myslíte, že jsme tohle téma VYTÁHLI ve chvíli, kdy hrozí, že budeme muset splnit svůj slib, že pro 1000 patronů budeme dělat video? Fakt? Jako vy snad nemáte pocit, že to naši právníci nedokáží uhrát na něco ... něco jako dočasné pominutí smyslů, slib vynucený okolnostmi ... nebo ... prostě že to nedokážou uhrát? Těžko říct, no. Ale každopádně tu máme hádku na tohle téma. Plus tři doporučení. 1) Nehádejte se o věcech, které nedokážete ovlivnit a o kterých ještě ke všemu moc nevíte. 2) Když se vydáte špatným směrem, dejte si pozor na dlouhověkost. Mohli byste dojít až tam, kam došel Václav Klaus. 3) Poslouchejte nás podcast. Čus!