EquiRadio.cz
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Josef Dufek: Pozvánka do Dubaje? Skvělá zpráva pro celý český turf

V unikátní situaci se na začátku roku ocitli manželé Jana a Josef Dufkovi. Koně jejich rodinné stáje se aktuálně připravují na dostihy v Dubaji, Francii i Saúdské Arábii. O zákulisí smělých mezinárodních plánů vypráví Josef Dufek v novém podcastu.

15:59

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 04:43

Rothchild udělil Mclainu Wardovi v kariéře mnoho cenných lekcí

Mclain Ward je jedním z nejúspěšnějších amerických parkurových jezdců. Úspěchy získával s ryzákem Rothchildem, jehož původně vůbec nechtěl jezdit a o němž říká, že mu udělil mnoho cenných lekcí. Valach, který už ukončil kariéru, má zvláštní libůstky.

Včera 07:49

Mestenhauserová vyhrála první kolo Zimního poháru 2023 v Královicích

Parkurová část Zimního jezdeckého poháru 2023 měla na programu úvodní mítink v neděli 5. února v Královicích u Slaného. Hlavní soutěž na stupni obtížnosti S* vyhrála Kateřina Mestenhauserová v sedle Dibadu, která jako jediná skončila bez penalizace.

Před dvěma dny 17:34

Veronika Dáňová: Hodně věcí se na Vysočině povedlo, ale vnímám rezervy

S velkou pravděpodobností nahradí Jaroslava Grodla na pozici předsedy výboru oblasti Vysočina Veronika Dáňová. V rozhovoru pro EquiRadio hovořila nejen o svých cílech v rámci činnosti pro ČJF, ale také vlastních zkušenostech v jezdeckém sportu.

Před třemi dny 19:18

Jaroslav Grodl odchází z oblastního výboru na Vysočině. Prozradil proč

Na pozici předsedy oblastního výboru Vysočiny pod hlavičkou České jezdecké federace již nekandiduje Jaroslav Grodl. Nechce být ani řadovým členem, kterým byl tři volební období. Podrobnosti prozradil v rozhovoru pro EquiRadio.

Před třemi dny 03:36

Britům roste velký talent. Raketový vzestup prožívá Alice Casburn

Britská jezdkyně Alice Casburn rozvířila v poslední době vody světové všestrannosti. Dokázala dokončit jednu z nejtěžších soutěží na této planetě CCI5* v anglickém Burghley a umístit se v top 5. To je samo o sobě úspěch, po kterém touží mnoho jezdců.

Před čtyřmi dny 05:06

Na Zimní jezdecký pohár dorazí do Královic i několik koní z Německa

První kolo Zimního jezdeckého poháru 2023 v parkurovém skákání proběhne v neděli 5. února. Do Královic u Slaného dorazí i několik zahraničních účastníků. „Máme přihlášeno asi osm koní z Německa,“ prozradil pořadatel závodů Aleš Suchánek.

Před pěti dny 19:29

Michal Demo: Místní pekař si koupil koně a o mém osudu bylo rozhodnuto

Na první pohled se pro Michala Dema nic nezměnilo, stále se stará o koně agilní Stáje Březová. Populární slovenský žokej je ale nyní také trenérem. Na co se těší, jaké naděje má ve stáji a jak to kdysi celé začalo, vypráví v podcastu EquiRadia.

Před šesti dny 11:55

Zdeněk Hruška: Některé věci chceme v oblasti změnit, na nějaké navázat

Jediným kandidátem na pozici předsedy výboru Jihočeské oblasti ČJF bude na konferenci, která se koná 1. února v Češňovicích, je Zdeněk Hruška. V rozhovoru pro EquiRadio představil svůj tým i hlavní cíle, s nimiž se budou ucházet o hlasy voličů.

Před šesti dny 20:30

Karasová: Rodiče narazili na reiningového trenéra. Teď už tím žijeme

Hostem westernového podcastu Jitky Kynclové byla v současnosti jedna z nejúspěšnějších juniorských jezdkyň v disciplíně reining Sára Karasová. Hovořila o svých začátcích a také o již splněné kvalifikaci na mistrovství Evropy ve Švýcarsku.

Před týdnem 04:35

Drezurní klisna Weihegold. S Isabell Werth v sedle byla neporazitelná

Takovou kariérou, jako má Isabell Werth s Weihegold, se mnoho drezurních dvojic chlubit nemůže. Německá jezdkyně s klisnou získala sbírku cenných kovů z nejvýznamnějších akcí FEI. Kdo se s ní setkal, říká, že ho uchvátila milou povahou i talentem.