2. červen 2020

Poslechněte si podcast: Jitka Zelenková: V karanténě jsem nabrala sílu. Na tři měsíce jsem se přestěhovala na hory

24:27

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Před dvěma dny 18:33

Berenika Kohoutová: Ve filmu Řekni to psem není křečovitý humor. Člověka to ale pohladí a má z toho hezký pocit

Na státní svátek k nám do studia dorazila herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová. V čem má výhody její práce a jak moc řídí její diář její dcera? Proč není moc velká pejskařka? Jak se jí natáčelo s tolika psi ve filmu Řekni to psem? Jak to má nyní s koncerty? Kde se jí hraje lépe - v klubech nebo na festivalech? V čem teď aktuálně hraje a jak se jí hraje v představení Marta? Čím jí zpěvačka Marta Kubišová překvapila a jaká vlastně je? Poslechněte si celý rozhovor.

31. květen 2022 16:16

Patricie Pagáčová: Když natáčím, mám čas dělat práci, kterou doma s malou nezvládám

Dnes ráno jsme si povídali s herečkou Patricií Pagáčovou, která za námi do studia dorazila i se svou roční dcerkou Bibianou. Patricie hraje v novém filmu Pánský klub, který má 2.6. premiéru a právě o něm s Lubkou a Mírou mluvili. Cítí se líp v pánském kolektivu nebo v dámském? Viděla už divadelní představení Pánský klub? Jak se jí točilo těsně po šestinedělí? Bere dcerku někdy s sebou na natáčení? Nemrzí ji, že už začala hrát maminky? Poslechněte si celý rozhovor.

30. květen 2022 16:48

Kristýna Hrušínská: S rolí mi nemusel nikdo radit. Každá ženská je svým způsobem psycholožka

Nový týden s námi zahájila herečka Kristýna Hrušínská, protože právě tento týden nás čeká premiéra filmu Pánský klub, ve kterém hraje hlavní roli právě Kristýna. S Lubkou a Mírou si povídali právě o novém filmu. Bylo pro natáčení filmu výhodné mít už tuto roli najetou z divadla, nebo to bylo o to těžší? Jak se liší divadelní představení a film Pánský klub? Radila jí s touhle rolí nějaká skutečná psycholožka? Proč se rozhodla pro dráhu herečky? V kolika letech se poprvé objevila na jevišti? Kdo všechno věděl předem o jejích fotkách v Playboyi? A jak se těší na slavnostní premiéru filmu?

27. květen 2022 24:32

Kryštof Bartoš: Lidi jsou obsazováni podle počtu sledujících na instagramu. To mi přijde opravdu zvrhlé

Na rozhovor za námi dorazil herec Kryštof Bartoš, který se do podvědomí diváků dostal díky minisérii Devadesátky. Zavzpomínali jsme na natáčení této úspěšné série. Co novináře potom zajímalo nejvíce? Proč není aktivní na sociálních sítítch? Proč se často stěhuje a jaká místa v Praze má nejraději? Co chystá v následujících měsících, kde ho diváci uvidí hrát? Poslechněte si rozhovor!

26. květen 2022 19:27

Mariana Prachařová: Lidé mají rádi přirozenost, že si člověk na nic nehraje a ukáže realitu, která občas není hezká

Do studia ve čtvrtek dorazila herečka, zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová. Je něco, co by na internet, instagram nebo do vlogu nikdy nedala? Má na sociálních sítích nějaký cíl, veděla od začátku, že se chce živit jako influencerka? Je těžké v dnešní době sehnat nové sledující? Necítí, že je na tom závislá, neuvažovala o digitálním detoxu? Jaký má vztah s bráchou, hercem Jakubem Prachařem? Radí jí v hudbě? Poslechněte si rozhovor!

25. květen 2022 18:39

Michal Hrůza: Ženy jsou inspirací obecně. Zaplať pánbůh, že jsou

Ráno jsme na Frekvenci 1 měli plné hudby! Do studia dorazil zpěvák Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy, která nám v rámci Music Studia Live i zahrála. Jak se chystá oslavit své 50. narozeniny, které měl v srpnu? Na co se fanoušci mohou těšit na jeho připravovaných koncertech se Symphonicou? Jak se mu zpívá pod taktovkou dirigenta? Poslechněte si rozhovor!

24. květen 2022 21:55

Radek Bakalář: David Copperfield by měl být ikonou pro všechny kouzelníky

Ráno jsme na Frekvenci 1 měli ve znamení kouzel. Do studia za námi dorazil český kouzelník a iluzionista Radek Bakalář. Jak dlouho se magii a kouzlům věnuje? Může dělat kouzelníka kdokoli? Jak vnímá Davida Copperfielda? Poslechněte si rozhovor!

23. květen 2022 28:02

Jaroslav Dušek: Je dobré trávit čas v přírodě. Jít do ticha, klidu a tam nasávat skutečnou esenci tohoto vesmíru

Do studia na rozhovor za námi tentokrát dorazil oblíbený herec Jaroslav Dušek. Na jakých festivalech se letos s fanoušky uvidí? Na co se na jeho vystoupeních můžeme těšit? Jakého hosta by v představení Duše K v Divadle Kampa rád přivítal? Jakou knihu by za sebe doporučil každému čtenáři? Jak se v dnešní době nezbláznit? Poslechněte si rozhovor!

20. květen 2022 23:48

Jan Hřebejk: Jsem ve fázi, kdy se scházím se scénáristy, producenty a přemýšlím, co dál

Na rozhovor tentokrát dorazil režisér Jan Hřebejk. Má nějaký ranní rituál? Pustil se do divadelní režie, na čem aktuálně pracuje? Troufl by si natočit českou verzi filmu Titanik? K čemu dospěl od doby, kdy točí digitálně? Kdy bude mít premiéru After Life v Divadle Na Jezerce? Poslechněte si rozhovor!

19. květen 2022 21:51

Olga Roučková: Je problém sehnat parťáka, se kterým si sednete, ale i mechanika. Ti vůbec nejsou

Tentokrát za námi dorazila rally závodnice Olga Roučková alias Ollie. Umí si během závodu na autě opravit cokoliv? Co všechno chtějí organizátoři Rallye Dakar před závody vedět? Jak se jí jelo v tak starém automobilu? Dostala už někdy pokutu? Nevadí mužům, když je naviguje v autě žena? Je horší čtyřkolka nebo auto? Poslechněte si rozhovor!