Slavia - Totální podcast
Sezóna 1Epizoda 106. červenec 2023

Poslechněte si podcast: Jindřich Trpišovský: V hlavě mám jen Slavii. Vybudovali jsme silnou identitu a dostali klub na evropskou úroveň

Jubilejní desátý díl Totálního podcastu přináší rozhovor s panem trenérem Jindřichem Trpišovským. Netradiční pohled do hlavy a světa nejlepšího českého fotbalového kouče. Téměř dvě hodiny povídání o vztahu ke Slavii, loňské sezóně, posilách, filozofii trenérského týmu, vnímání současného fotbalu, jeho budoucnosti nebo o zklamáních, výhrách a velkých emocích. Došlo i na dotazy diváků a další zajímavá témata. Tohle si dejte. Opravdu to stojí za to.

01:54:21

Slavia - Totální podcast

Vydává: SK Slavia Praha

Slavia Praha je víc než fotbal, mnohem víc než sportovní klub. Červenobílé příběhy, jak je neznáte. Rozhovory s lidmi, kteří pro Slavii dýchají a jsou ochotni svoji věčnou lásku bránit do roztrhání těla nejen na hřišti, ale i v hledišti nebo v zázemí klubu.

Web

Sezóna 1Epizoda 28Včera 51:54

Stanislav Tecl: Když odejde hráč, nahradíme ho talentem z mládeže. To je můj snový cíl. Ten nejbližší? Maximální propojenost "Áčka" s "Béčkem"

Držitel šesti mistrovských titulů, obrovský sympaťák, srdce týmu a jeden z největších oblíbenců slávistických fanoušků. O splněném červenobílém snů, kritice z tribun, nové roli v „Béčku“ a budoucnosti po kariéře. Totální podcast se Stanislavem Teclem opravdu stojí za to.

Sezóna 1Epizoda 27Před týdnem 48:56

Pasta Oner: Fotbalová chorea mě naprosto fascinují. Kapitánskou pásku pro válečné veterány jsem dělal s velkou úctou, protože naši historii je třeba si připomínat

Od graffiti v 90. letech k malbě velkoplošných muralů a výstavám ve světových galeriích. A také k fotbalu a autorství slávistické kapitánské pásky pro válečné veterány. Takový je ve zkratce příběh umělce Zdeňka Řandy známého jako Pasta Oner. Poslechněte si ho celý v novém díle Totálního podcastu.

Sezóna 1Epizoda 26Před týdnem 42:44

Alexandr Vondra: Underground byl poezie, pivo a hudba. Fotbal nerezonoval, ale já ho mám v srdci i se Slavií od dětství. Po Midtjyllandu ujely emoce, ale kluci mi za to poděkovali

Bývalý disident i ministr obrany, spoluzakladatel Občanského fóra, současný europoslanec a velký slávista. Jaký má vztah k sešívanému klubu? Jak se mu líbil ceremoniál k uctění památky válečných veteránů nebo co má společného fotbal s politikou? A patří vůbec k sobě? Hostem dalšího červenobílého povídání byl Alexandr Vondra.

Sezóna 1Epizoda 253. listopad 2023 52:29

Jaroslav Köstl: Data jsou super, ale fotbal je pořád hlavně práce s lidmi. Nejvíc mě teď trenérsky baví Roberto De Zerbi

Trpišovský a Houštecký. Dva známí trenérští mušketýři. Do ideálního počtu však potřebují i třetího, nejmladšího do party. Jaký má pohled na moderní fotbal, českou ligu, složení a mentalitu současného kádru nebo využívání technologií? Nahlédněte s námi do hlavy asistenta trenéra Jaroslava Köstla.

Sezóna 1Epizoda 2430. říjen 2023 50:58

Martin Macháček: Po výhře, po prohře. Rodičům doporučuji se k mladým hráčům chovat v obou případech stejně. Vypořádání se s neúspěchem je pro budoucí kariéru klíčové

Faktor hlava a její důležitost a význam při výkonu sportovce. Práci s psychikou neřeší jen profesionálové, ale daleko důležitější roli dnes hraje také při výchově dalších generací fotbalistů. Ve Slavii se sportovní psychologií zabývá Martin Macháček. Užijte si další netradiční nahlédnutí za oponu každodenního dění v Edenu.

Sezóna 1Epizoda 2320. říjen 2023 42:51

Pavel Kuka: Kvalita na míči by měla být ve výchově hráčů důležitější než fyzická zdatnost. Ve své práci jsem spíše poradcem do fotbalového života než klasickým agentem

Pavel Kuka. Ligový kanonýr, vítěz německé ligy i poháru, stříbrný medailista z Mistrovství Evropy 1996 a slávistická legenda. V novém díle Totálního podcastu zavzpomínal na své éry v sešívaném dresu, angažmá v Bundeslize a popsal i svoji současnou roli, ve které pomáhá v rozvoji talentovaným hráčům.

Sezóna 1Epizoda 2213. říjen 2023 46:31

Kryštof Mucha: Ty nejlepší filmy a projekty jsme začali s Davidem Ondříčkem dělat díky Slavii. Z propojování umělců s fotbalem mám velkou radost

Jak se vzájemně propojují a inspirují světy fotbalové a filmové kultury? I o tom, ale především o svém vztahu ke Slavii se v Totálním podcastu rozpovídal Kryštof Mucha, výkonný ředitel Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a člen správní rady Nadačního fondu Slavie.

Sezóna 1Epizoda 2130. září 2023 48:24

Milan Škoda: Práce s mladými hráči mě baví a motivuje. Status kanonýra nijak neprožívám

Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Sezóna 1Epizoda 2022. září 2023 51:37

Jan Bořil: Návratu nikdo nevěřil. Za poslední dva roky jsem se i od mladých hodně naučil. Současná kabina má obrovskou sílu

Hostem Michala Půra byl tentokráte obránce, srdcař a kapitán Jan Bořil. Jaký byl návrat po těžkém zranění? Jak prožívá pražské derby? Jaká je současná kabina Slavie? Stane se po vzoru Zdeňka Houšteckého trenérem? To vše a mnohem víc v jubilejním dvacátém dílu Slavia – Totálního podcastu.

Sezóna 1Epizoda 1915. září 2023 38:26

Blanka Pěničková: Slávistky v EA Sports FC je pro nás skvělá vizitka. Ženský a mužský fotbal nemá smysl srovnávat

Šest titulů jako hráčka, tři prvenství jako členka trenérského týmu. I to je Blanka Pěničková. Jak si užila vítězství v derby, co říká na to, že se její svěřenkyně objeví ve hře EA Sports FC nebo proč nesrovnávat ženský a mužský fotbal. To a mnohem víc se dozvíte v novém dílu Totálního podcastu.