4. březen 2021

Poslechněte si podcast: Ještě tam není refrén pánové. My ho tam dáme, ale za love... Střihneme si břitké Sleaford Mods a juknem i do Národního…

15:06

Konektor podcast

Vydává: Konektor music

Hudebně/zábavný, publicistický podcast. Dva mediální matadoři Petr Meškán (ČRo, ČT nebo vydavatelství EMI) a Ondřej Hellebrant (Rock Rádio nebo Rádio Faktor) pravidelně glosují dění nejen na české hudební scéně.

Web

Sezóna 1Epizoda 90Před třemi dny 27:57

Konektor podcast #90 nabídne několik doposud ne zcela objevených jmen, jeden cover známýho coveru, zatočíme se s Weezer a bude i oslee moost

V aktuálním díle zazní krásně zastřený hlas Valerie Mood z Kravař, pustíme a něco si povíme o Emily Burns, kolem osy nás roztočí Weezer a poslechneme si klasiku Love Hurts v novém, moc slušivém kabátě...a to není všechno.

Sezóna 1Epizoda 89Před týdnem 18:45

Konektor podcast #89 obsahuje soul, funky, rock, hip hop, punk i masový koule.

Konektor #89 nabídne soul funkový Jungle, eklektickýho Jacka Whitea, legendární Prago Union, švédský post punk v podání Viagra Boys i bluetoothový masový koule.

Sezóna 1Epizoda 88Před 2 týdny 24:44

Konektor podcast #88 obsahuje Gorillaz, Pixies, Lizzo i Beastie Boys a přes monumentální oslí most dojde i na Santigold a M.I.A.

V aktuálním Konektoru je spousta muziky. Trochu jsme se kousli na Gorillaz. Nicméně došlo i na novou desku Pixies, kterou nahráli v ekologickým studiu i na Lizzo, která lízla téma spastické diplegie a pěkně si to za to slízla. Máme nové objevy z Česka a uslyšíte nejdelší oslí most, takzvaný oselák.

Sezóna 1Epizoda 87Před 3 týdny 27:48

Konektor podcast #87 - líznou nás devadesátky, hit tohoto léta a otřeme se o Lenny, Kate Bush, Ondru Galušku, Karola Komedu i Petera Gabriela.

Sofi Tukker, Peter Gabriel, Lenny, Kate Bush, Panic! At the Disco, Ondřej Galuška, Karol Komeda - je toho mnohem mnohem víc z českého i světového hudebního showbusinessu.

Sezóna 1Epizoda 862. červen 2022 23:44

Konektor podcast #86 - I love You Honey Bunny, mladičká Skyann i staří Dog Eat Dog a samozřejmě hudební novinky.

Oye como va? V aktuálním Konektoru zazní nadějná Skyann, I love You Honey Bunny,  Manu Destra, Kapela Hrůzy i Dog Eat Dog. No a je třeba zavzpomínat na Andyho Fletchera z Depeche Mode. 

Sezóna 1Epizoda 8526. květen 2022 28:42

Konektor podcast #85 - Posledné veci Mekyho Žbirky, trochu reggae, Shaggy, Munroe a další novinky.

Venku je Mekyho deska, kterou za něj dodělal jeho syn David a v Konektoru s číslem 85 o ní bude řeč. A protože se blíží léto, tak bude znít i reggae a dokonce zazní i reggae šmrncnutý Sinatrou, produkovaný Stingem a zpívaný Shaggym. A muzeum penisů bude už jen takovou třešničkou na dortu.

19. květen 2022 26:45

Konektor: Kluci oslavili narozeniny Jirky Korna a mají novinky od Jamie T, Post Malone nebo Nikity Kingston. Nezapomněli ani na Eurovision song contest a je toho tradičně mnohem víc.

12. květen 2022 35:53

konektor: Hoši slaví a mají důvod. Jsou to nové desky a singly, například v podání rakouských Bilderbuch, nových UB 40, Vesny, ale hlavně mají nového hudebního partnera. A za odměnu vám řeknou, při jaký muzice se nejlépe rodí.

5. květen 2022 32:43

Konektor: Co se dělo na Andělech a na afterparty? Bylo tam co jíst a co pít? A co umělcí? A k tomu spousta hudebních novinek - třeba uskupení Vanua2, nová pecka od The Atavists a taky kapela, jejíž hudba vlaje a čechrá...

28. duben 2022 23:01

Konektor: Komu bylo nedávno 80 a má nos jako skoba? My to s Petrem víme voba. A kromě ní naservírujeme i Ozzyho dcerku, norskou Sigrid, sexy Shanaiu, mistra coveru Ferryho (neplést si s tím druhým) a další a další…