Před 3 týdny

Poslechněte si podcast: Je to trošku nebezpečné, připouští nejúspěšnější česká vodní lyžařka Klaudie Kmentová

Vodní lyžování považuje spíš za životní styl než za sport. Klaudii Kmentové je 15 let a je naší nejúspěšnější vodní lyžařkou. Co ji na tom baví? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

40:53

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Včera 38:21

Fotograf Michal Krause v Klubu Rádia Junior

Víte, že můžete své fotky přihlásit do soutěže Czech Photo Junior? Jak na to? Láska ke zvířatům a přírodě přivedla Michala k wildlife fotografii. Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 32:21

Trenér karate a kouč Ondřej Charvát a karatistky Mária a Leona v Klubu Rádia Junior

Karate je zajímavý sport, který umí nejen zlepšit fyzičku, ale díky němu se naučíš lépe soustředit, porozumět sám sobě. Zájem o karate mají i dívky. Proč? Co jim karate přináší? Moderuje Jitka Slezáková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 38:30

Mistr světa v raftingu a vedoucí dětského vodáckého oddílu Libor Peška v Klubu Rádia Junior

Jak se zabalit na vodu? Podle čeho vybrat tu správnou řeku? Na co si dát pozor a hlavně jak si užít vodu bez zbytečných komplikací? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 35:27

Odborný chovatel bezobratlých Karel Kodejš v Klubu Rádia Junior

Jak žijí strašilky, mnohonožky nebo kudlanky? Kolik druhů sklípkanů můžeme vidět na výstavě v Zoo Praha? A který sklípkan je největší na světě? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 37:19

Vrchní chovatel primátů Martin Vojáček v Klubu Rádia Junior

Kolik druhů primátů můžete vidět v Zoo Praha? Kdo se nejvíc podobá člověku? A je gorila opice? Má Martin mezi primáty svého oblíbence? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 38:22

Vrchní chovatel lachtanů Jakub Mezei v Klubu Rádia Junior

Co mají rádi lachtani? A proč by měli cvičit? Na to odpoví vrchní chovatel lachtanů Zoo Praha Jakub Mezei. A taky se dozvíte, jaké to je dostat pusu od lachtana, nebo co dovedou lachtaní mámy! Moderuje Jana Rychterová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:06

Včelař Augustin Uváčik v Klubu Rádia Junior

Jak včely najdou cestu ke květům a zpátky do úlu? Jak funguje opylování? A poradili bychom si bez včel? Moderuje Jana Rychterová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:38

Jachtaři Jiřina a Mirek Faloutovi v Klubu Rádia Junior

Zjistíme, jak se žije na moři, co všechno může jachtaře na přeplavbách potkat i jak se dostat na exotická místa, na která se jinak než po vodě nedostanete. A co dokáže vítr a vlny na otevřeném moři a co se děje, když vítr napne plachty? Moderuje Jiří Kohout.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 27:04

Muzikálový herec, skvělý tanečník a scénograf Jan Kříž v Klubu Rádia Junior

S Honzou probereme, jaké to bylo vyrůstat v divadelní rodině. Jak moc musel trénovat na hlavní roli v muzikálu Rocky? A jak těžké bylo zvládnout zpívání v němčině v Plesu upírů? Jakou z uměleckých profesí má nejraději - tanec, zpěv nebo scénografii? A co právě připravuje? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před 2 týdny 35:05

Herečka a režisérka dabingu Adéla Kačerová - Kubačáková v Klubu Rádia Junior

Adéla pochází z herecké rodiny. Co si myslí o tom, když někdo řekne, že to mají děti slavných rodičů v životě jednodušší? Chtěla být od malička herečkou, nebo snila o jiném zaměstnání? Jaké to je být režisérkou dabingu, a co všechno tato profese obnáší? Moderuje Klára Nováková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.