Čermák Staněk Comedy Podcast
15. listopad 2021

Poslechněte si podcast: Je televizní pořad StarDance největší blbost na světě? (204)

Pravidelní posluchači si asi vzpomenou, že jsme ve 200. díle mluvili o StarDance s Leošem Marešem. Jeden z nás ho už znal, druhý zhlédl jeden díl minulý víkend. Takže vznikla optimální situace pro debatu orámovanou jednoduchou otázkou: Je tenhle televizní pořad největší blbost na světě? Poslouchejte, dozvíte se to. A dozvíte se i to, jaká bude letos zima, proč je listí na stromech tak dlouho zelné či jak dopadlo Česko na letošním žebříčku "národních brandů". K nápovědě použijeme slova ruského specialisty na jadernou energetiku: "Not good, not terrible." No a v přepychové zóně se zamyslíme na tom, jak dlouho nám "potrápí kulky" jistý nejmenovaný živý mrtvý. PŘEPYCHOVÁ VERZE: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy

58:58

Čermák Staněk Comedy Podcast

Vydává: Čermák Staněk Comedy

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!

Web

Před třemi dny 01:05:15

Jsou v pořádku podprsenky s umělými bradavkami?

Ano, tentokrát trochu na tenkém ledu. Jak taky jinak, když sice už mrzne, ale ne zas tolik, aby led byl tlustý a neprolomitelný. No a co častěji vidíme, když mrzne? Bradavky. Tedy v dnešní bradavkově nevinné době. Kim Kardashian to chce změnit a představila model podprsenky s bradavkami. Je to v pořádku? Je to podvod? Je ti to zážitek pro oči? Je to nestydatost? Neodpovíme na všechny tyto otázky, ale rozhodně se na to téma pohádáme. A dokonce představíme podnikatelský záměr. Nápověda: pánské džíny zvané daliborky. Hezký poslech a díky!!

Před čtyřmi dny 52:46

Jsou rumové pralinky esencí českého národního dědiství? (380)

Kde jinde se pohádat o tom, jestli jsou rumové pralinky metaforou češství, anebo jen takovou sladkou čokoládovou píčovinou, než právě v New Yorku? Lépe řečeno v konfiguraci, kdy jeden z nás je v New Yorku, a ten druhý v Holešovicích? A mimochodem, mohlo to vůbec dopadnout jinak, že vlastenectví pralinek a tuzemáku bude hájit právě ten z nás, který je v Holešovicích? Polsouchejte. Máme vás rádi.

Před týdnem 49:16

Vadí, anebo nevadí reklama v metru? (379)

Tenhle díl je ve znamení návratů. Za prvé jsme se vrátili do studia k panu Laštovkovi, takže nás můžete zase vidět na videu. Byť počet platících patronů zase mírně poklesl pod 1000, takže de iure (ano, nejsme nějací dementi bez znalosti práva) bychom video dělat nemuseli. Druhý návrat? K tématu estetiky a filosofie veřejných prostor. To zní chytře, co? Méně chytré bylo, že se jednomu z nás podařilo způsobit menší ekologickou a větší estetickou katastrofu přímo ve studiu pana Laštovky. Jemu každopádně děkujeme za skvělý střih a pevné nervy. Vám přejeme hezký poslech.

Před týdnem 01:06:16

Je pochvala Janka Rubeše pro restauraci požehnání, anebo prokletí? (378)

Tak tady to máte, kamarádi. Omlouváme se za zpoždění.

Před 2 týdny 59:29

Je žvást důležitý, anebo k ničemu? (377)

Pozor, několik dní jsme měli 1000 platících patronů (dokonce 1001), a jakkoli jich je v momentě publikování tohoto postu už zase jen 999, tak jsme se cítili zavázáni natočit videoverzi. Stále v prozatímním režimu, pana Danalku vystřídal pan Laštovka, a málem jsme ho vyhodili z okna. Ne proto, že bychom s ním byli nespokojeni (naopak!), ale protože vyhození pana Laštovky navrhl jeden z nás jako způsob, jak losovat, když ve studiu nemáme ani dvoueurovku, ani dolar. Naštěstí jsme to nakonec vymysleli jinak. Hezkou zábavu!

Před 2 týdny 01:06:29

Má člověk hubnout s pomocí zázračných léků, anebo je lepší stará dobrá klasika (= nežrat)?

Žrát, nebo nežrat? To je to, oč tu běží. Hodně libová ... pardon, vypečená a tučná hádka. Berete taky Ozempic? Díky, že posloucháte.

29. říjen 2023 59:06

Sliby se mají plnit. Nebo nemusí? (375)

Panebože, opravdu si myslíte, že jsme tohle téma VYTÁHLI ve chvíli, kdy hrozí, že budeme muset splnit svůj slib, že pro 1000 patronů budeme dělat video? Fakt? Jako vy snad nemáte pocit, že to naši právníci nedokáží uhrát na něco ... něco jako dočasné pominutí smyslů, slib vynucený okolnostmi ... nebo ... prostě že to nedokážou uhrát? Těžko říct, no. Ale každopádně tu máme hádku na tohle téma. Plus tři doporučení. 1) Nehádejte se o věcech, které nedokážete ovlivnit a o kterých ještě ke všemu moc nevíte. 2) Když se vydáte špatným směrem, dejte si pozor na dlouhověkost. Mohli byste dojít až tam, kam došel Václav Klaus. 3) Poslouchejte nás podcast. Čus!

22. říjen 2023 01:19:05

Nejkratší podcast v historii (374)

Plus nejkratší anotace. Víc k tomu nemáme, sorry.

18. říjen 2023 01:28:15

Rozhodčí je debil, samozřejmě. Ale člověk, anebo počítač? (373)

Je to tady zase, hádka o souboji lidí (humans) a strojů (machines), a tentokrát o souboji odehrávajícím se na fotbalovém hřišti. Což je hra, kterou jeden z nás zbožňuje a druhý nikdy neviděl. Což samozřejmě - ani jedno - nemůže stát v cestě dobré hádce. Taky si ujasníme, kdo, kdy, kde, jak a proč skáče tomu druhému do řeči, a co se tím dá nebo nedá dělat. Probereme Bílý dům, aktuální události včetně blížícího se konce světa a samozřejmě nezapomene na Honzejka ani na svačinu při podcastu. Děkujeme, že nás posloucháte.

14. říjen 2023 01:14:12

Ano, fakt jsme se hádali o tom, jestli se staří lidé mají zbavovat svéprávnosti (372)

Jak říká jeden z nás vždycky ve Werichovce: bohužel je to tak, jsme komediální duo a podcast s nejstarším publikem v Česku. Svádí to na druhého z nás, což je zákeřné a hloupé. A samozřejmě to není pravda: jistěže máme spoustu MLADÝCH posluchačů, například těch, kteří nás nedobrovolně poslouchají v autě svých rodičů. Nebo prarodičů. Téma dnešní hádky je nemravné, sexistické a cítíme, že je hluboce v nepořádku. Ale nebojte, jako vždy vyhraje intelekt a vtip nad ... prostě nad tím druhým. Díky, že posloucháte!!