Čermák Staněk Comedy Podcast
31. květen 2023

Poslechněte si podcast: Je reálné, aby měl miliardář smysl pro humor? (338)

Inspiroval nás samozřejmě Elon Musk, ale ono by se našlo příkladů víc. Otázka zní: může být miliardář vtipný? A to tak, že by si třeba mohl "střihnout" vystoupení ve stand-up comdy klubu? Řekneme vám to. Budeme taky mluvit o exekutorech, o jízdě metrem, zmíníme dlouhověkost a mladé demonstranty, a samozřejmě přijde řeč na práce na silnici v okolí bydliště jednoho z nás. Prostě: všechno jako vždycky!

01:08:26

Čermák Staněk Comedy Podcast

Vydává: Čermák Staněk Comedy

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!

Web

Včera 01:07:50

Je v poho a klídečku, když má ministr šifrovaný telefon? (369)

To s tím Rakušanem, to vyřešíme, jasně, žádnej strach. Je nám jasné, že potřebujete v těchto věcech jasný úsudek a neomylnou logiku, kterou vždycky minimálně jeden z nás potvrdí. Nicméně, ta hlavní otázka tohoto podcastu zní: když se sečte IQ nás dvou, a ten samý aritemtiocký úkon se udělá s našimi změřenými hladinami testosteronu, dáme dohromady parametry jednoho zdravého muže sředního věku? Hlasujte. AN0 = zvedněte levou ruku NE = tázně zavrťe hlavou. Teď. Děkujeme. Poslouchejte, abyste se dozvěděli správnou odpověď. Díky, že vás máme.

Před čtyřmi dny 01:01:28

Může tyvole otec říkat synovi v pubertě "tyvole"? (368)

Vyřešili jsme většinu problémů v domácí i zahraniční politice, máme našlápnuto vyřešit oříšky jako globální oteplování či změna pohlaví. A tak je na čase věnovat se problém osobního či rodinného života. Dnes je ten den, tyvole. Takže vás zveme k poslechu, a můžeme jako bonus slíbit historku seniora bojujícího s moderními technologiemi (nápověda: placení kartou přes Internet), zážitky jiného seniora z hlavního města nejmenované rozvojové země (nápověda: Bratislava) či recenzi na skvělou knížku a báječnou divadelní hru. Prostě samé lahůdky. Dík za všechno, tyvole, a mějte se.

Před pěti dny 01:05:10

Měl Elon Musk zapnout Ukrajině Starlink? (367)

Ano, napjatá mezinárodní situace si žádá, aby svět dostal radu od někoho opravdu zasvěceného a chytrého. Ne, nebojte, to je jen legrace. Radu dostane, ale stejně jako v podobných případech od lidí, kteří jsou eperti na všechno, a tedy i na mezinárodní situaci. Ale jen MY z takové situace umíme vytěžit podcast. No a VY jste jeho posluchači, které máme rádi, atd. atd. Poslouchejte. Dozvíte se i to, jaké to je, když Petr píše o dalších dvou Petrch, a ještě je v tom namočenej Pavel. Plus taky nějaké detaily z našich životů. Díky!

Před týdnem 01:32:38

Je brainstorming dobrá věc, anebo naprostá kravina? (366)

Rozhodli jsme se, že naše příští představení ve Werichovce bude probíhat formou brainstormingu. Přineste si VŠICHNI: lepíky aspoň tří barev, dva zvýrazňovače, nasranou korporátní náladu a fůru debilních keců. Bude to ta největší otrava na světě. Jako každý brainstorming. Nebo ne? To se právě dozvíte v našem podcastu. A podle výsledku se rozhodne, jestli naše představení nakonec přece jen nebude zase jako obvykle: My na pódiu a vy v hledišti. Bájdvej, už máte lístky? Kupujte na: https://www.ticketstream.cz/interpret/cermak-stanek-comedy-143

Před týdnem 56:21

Máme nelítostně zbourat Železniční most? (365)

Máme nelítostně zbourat Železniční most? (365) by Čermák Staněk Comedy

Před 2 týdny 01:04:45

PŘEPYCHOVKA: Je správné věřit, že když něco OPRAVDU chceme, tak to dokážeme? (364)

Jeden z nás opravdu chce, aby měl na břiše six-pack, dostal Emmy i Oscara a při úpříští kolonoskopii měl ještě lepší výsledek než při té předešlé. Druhý z nás opravdu chce dostat Nobelovu cenu, nejlépe za fyziku (nebo v nejhorším za chemii), dokázat udělat aspoň deset shybů za sebou a být cool faktor naší dvojice. Jako že OPRAVDU tohle chceme. Máme šanci? Řekneme vám to. Dík, že posloucháte.

Před 2 týdny 01:10:54

Bude v roce 2030 ještě existovat Česká televize? (363)

Ano, i my dnes řešíme tu strašně těžkou, v zásadě potenciálně likvidační otázku. Najdeme od ledna v rozpočtech našich domácností 55 korun měsíčně, abychom nějak přežili zvýšení poplatů za ČT a ČRo? Proto se logicky nabízí otázka. Je to vůbec dobrá investice? Neplatíme tady něco, co může zaniknout? Bude v roce 2030 ještě ČT existovat? Bude ČT ještě v roce ČT existovat? Ano, to vám řekneme. Taky jak Indie dobyla Měsíc za míň peněz, než za kolik Američani natočili film Apollo 13. Jeden z nás vám taky ukaže banána. Pardon, banány. Dík. Čus.

Před 3 týdny 01:10:09

Máme si oficiálně připomínat velká historická výročí? (362)

Tentokrtát jsme se rozhodli trošičku posunout latku vzdělanosti v Česku, a to konkrétně znalosti jazykové. Prosvištíme s vámi důležitou frázi. "Se všemi jsem s vámi vyjebal, vy kokoti!" Naučíte se ji latinsky a italsky. V dalších dílech budou následovat belgičtina, grónština a indičtina. Možná i jednoduchá čínština, když se nám bude chtít. Hezkej poslech, jo ... a hádat se budeme o výročích. To pochopíte. A kupte si lístky, kamarádi! Máme vás rádi.

Před 3 týdny 01:02:42

Máme nenávidět obchodníky, kteří přijímají jenom hotovost? (361)

Pamětníci možná nadskakují: "Pánové, pánové, o TOMHLE jste se už hádali!!?" No ano, je to možné, ale zdaleka ne jisté. MY si to nepamatujeme. Ale je to tak očividné, že by bylo divné, kdybychom na to za ty čtyři roky nepřišli. Ale víte co? My se hádáme vždycky tak, jako kdyby to bylo poprvé. I dneska. A nebude vás to nudit, protože jednoho z nás uslyšíte čůrat a druhý z nás přednese monolog na téma politického vedení hlavního města. Díky, že posloucháte, jste borci!

4. září 2023 01:04:19

Má existovat soutěž Muž roku, nebo je to naprostá pitomost?

Přiznání: v titulku má být jiné slovo začínající na P, ale nakonec jsme vyměkli. Co když někdo ve Spotify používá Google Translate a zabanuje nás za brvitost jazyka? Každopádně: vysvětlíme vám, jestli je soutěž Muž roku geniální nápad a skvělá soutěž, anebo píčovina. jejda. Tak je to venku. Díky, že posloucháte.