• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK
– antimotivační podcast
Sezóna 2Epizoda 748. listopad 2022

Poslechněte si podcast: Je lepší sebereflexi mít, nebo nemít? (74)

Kdybychom potkali na ulici Taylor Swift, dělali bychom, že ji vůbec nevidíme. Ale Marušku Doležalovou klidně pozdravíme. Nikdy nenapíšeme knihu. Nevezmeme si minikraťásky. Sebereflexe nám ničí život. Nebylo by lepší ji nemít? Nebo jí mít aspoň tak akorát? Ale jak to poznat, že jo. „Chcete cítit něco jiného?” Probereme otázky, které vás sebereflexi naučí. A kdyby ne - naštěstí je v okolí každého z nás dost lidí, kteří vám se sebereflexí pomůžou. Ať chcete, nebo nechcete.

29:56

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Namazsirohlik

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 2Epizoda 76Před dvěma dny 38:56

Co z vás dělá společenského lůzra? Neznalost Harryho Pottera a společný talíř se psem (76)

Pečenou krkovičku necháte radši sežrat psovi (z vlastního talíře). Převlíkáte se za Elvise Presleyho. Četli jste Babičku, ale ne Harryho Pottera. V hospodě pijete sodovku. Spíte v posteli z Ikey a neměníte si pyžamo každý den. Neznáte Paretovo pravidlo. Gratulujeme, jste společenský lůzr. Kam se hrabe Bittner!

Sezóna 2Před čtyřmi dny 15:35

Aktualita: Hokej ve fotbale a zombie mravenci v mozku Karla Janečka

Život je jako prošlá bonboniéra a my z ní v aktuální Aktualitě vytahujeme létající tuňáky, zombie mravence, fanoušky hokeje, co mají hokej ve fotbale, falešné podpisy Boba Dylana i radu pro Karla Janečka.

Sezóna 2Epizoda 75Před 2 týdny 35:47

Jak nebýt toxicky pozitivní? Vztekat se je lepší než dát si dortík (75)

Jste hepíci! Otevřená mysl, náruč i okno, a to pro všechny. Slunce, co prozáří mrak plný deště. Potlačování negativních emocí. Americký úsměv. Radost z maličkostí. „Pojď, dáme si dortík!” Jenže optimismus je opium lidstva. Nejste náhodou v pasti toxické pozitivity? Psychologové vzkazují: Pozitivní se musíte narodit. Jako Daniel Nekonečný. My vzkazujeme: Nebude to lepší.

Sezóna 2Před 2 týdny 00:29

Trailer: Jak nebýt toxicky pozitivní? Vztekat se je lepší než dát si dortík

Trailer k epizodě Jak nebýt toxicky pozitivní? Vztekat se je lepší než dát si dortík

Sezóna 2Před 2 týdny 14:36

Aktualita: Marmeláda je nový alkohol a jak podpálit supermarket

No nazdar, lidi, je nás na světě už osm miliard. Jak v té konkurenci zanechat jinou stopu než uhlíkovou? Stačí zapalovačem srovnat se zemí Penny Market? Kdo chce mít dobrý kamarády, ať ochutná všechny marmelády. Možná je totiž marmeláda nový alkohol. To všechno probíráme v Aktualitě. A na konci si zazpíváme.

Sezóna 28. listopad 2022 00:38

Trailer: Je lepší sebereflexi mít, nebo nemít?

O čem přesně je epizoda #74, ve který rozebíráme sebereflexi?

Sezóna 23. listopad 2022 15:26

Aktualita: O Putinovi v pytli na mrtvoly, dlouhověkých jepicích a terapiích ve sklepě

Jaký to je, když počítáte s jepičím životem, ale vykopou vás za 47 milionů let. Kde bude viset Putin v pytli na mrtvoly, až ho sundají z ministerstva vnitra. Co mají společného ženy, které bohatnou, s buřty pro psy. Jestli vás spíš zabije mýdlo, nebo cigarety. A proč vám od frustrace pomůže sklep. To vše rozebíráme v Aktualitě, která je DIY i USS.

Sezóna 2Epizoda 7325. říjen 2022 53:48

Tragéd měsíce: Falešný kosmonaut, policajt zlodějem, ukradené Monopoly a muž, který prodal Eiffelovku (73)

Jak se proslavit, když úspěchem to nejde? Vezměte to za opačný konec a přiučte se od mistrů tragédů! Třeba od Viktora Lustiga, českého podvodníka, který prodal Eiffelovku do šrotu (05:50). V policejní uniformě se zas možná líp kradou kabelky nebo mobily mrtvolám (18:09). Vymyslete nejslavnější deskovku světa a nechte si ji rozkrást jako Lizzie Magie Monopoly (27:42). Anebo se vydávejte za ruského kosmonauta a lákejte peníze z důvěřivých japonských důchodkyň (38:32). Vždycky se ale můžete stát strážníkem z Třebíče….

Sezóna 225. říjen 2022 00:40

Trailer: Tragéd měsíce

Trailer k další epizodě Tragéd měsíce.