Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Je konec bearmarketu v nedohlednu?

Zkrachovaný Three Arrows Capital dluží 3,5 miliardy dolarů, těžaři BTC přesunuli množství BTC a do konce bearmarketu prý zůstává podle historie a analýzy Grayscale 250 dní. I dnes jsou tu kryptoraňajky s přehledem TOP zpráv dne ze světa digitálních aktiv.

25:49

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptomen

Web

Před 2 týdny 23:02

Prodeje institucí a budoucnost Ethereum

Instituce prodaly od května více jak 200 tisíc bitcoinů, BTC to na "kolena" nedostalo, Ethereum musí řešit sharding a Sam Bankman-Fried je optimistický pokud ide o závěr bearmarketu. I dnes je tu přehled top zpráv ze světa kryptoměn.

Před 2 týdny 25:55

Tesla nad Bitcoinem hůl neláme

Zkrachovaný Three Arrows Capital dluží 3,5 miliardy dolarů, těžaři BTC přesunuli množství BTC a do konce bearmarketu prý Společnost Tesla prodala většinu vlastněných bitcoinů, Bitcoin Mining Council zveřejnil novou zprávu týkající se těžby BTC, burza FTX plánuje další akvizice a zákon Lummsiovej a Gillbrandovej se pravděpodobně neschválí dříve než příští rok.

Před 3 týdny 27:03

Co přinese nový obchodný týden, jak dlouho je Bitcoin v zóně extrémního strachu a kdy přejde Ethereum na Proof of Stake? I to se dozvíte v dnešním přehledu  toho nejzajímavějšího z kryptoměnového ale i globálního trhu.

Co přinese tento týden?

Před 3 týdny 26:10

Fed může zvýšit sazby i o 100 bázických bodů, náklady na těžbu bitcoinu v posledním období klesly, účetnictví Celsius po bankrotu vypadá velmi špatně a propouštět se chystá najvětší NFT trh OpenSea.

Zvýší Fed sazby o 100 bázických bodů?

Před 3 týdny 27:45

Inflace v USA šokovala, co bude dále?

Soudní spor mezi SEC a Grayscale kvůli Bitcoin ETF může trvat i roky, BTC podle onchain analýzy formuje dno a těžaři v Texase jsou nuceni přerušit těžbu kvůli vysokým teplotám. I dnes jsou tu kryptoraňajky s tým nejpodstatnějším ze světa kryptoměn.

Před 3 týdny 25:05

Bitcoin začal formovat dno - naznačuje to analýza Glassnode

Soudní spor mezi SEC a Grayscale kvůli Bitcoin ETF může trvat i roky, BTC podle onchain analýzy formuje dno a těžaři v Texase jsou nuceni přerušit těžbu kvůli vysokým teplotám. I dnes jsou tu kryptoraňajky s tým nejpodstatnějším ze světa kryptoměn.

11. červenec 2022 29:25

Co čeká investory v tomto týdnu?

Tento týden bude zajímavý kvůli více reportům, které napoví ohledně stavu americké ekonomiky a vývoje inflace. Přinášíme vám pondělní kryptopodcast.

8. červenec 2022 22:11

Hrozí BTC další black swan událosť?

Klienti hacknuté burzy Mt. Gox by se mohli dostat ke svým bitcoinům spred roku 2014, co by mohlo způsobit další paniku na trhu s kryptoměnami. I o tom je dnešní přehled top správ ve formě podcastu.

7. červenec 2022 21:55

Tento beramarket je jiný

Neklesá jen počet bitcoinů na burzách, ale roste i počet objednávek hardwarových peněženek, co jen podtrhuje skutečnost, že tento medvědí trh je jiný. Mezitím zaujaly zprávy z El Salvador, novinky ohledem Riot Blockchain či testnet Sepolia na Ethereum.