BROCAST
Epizoda 6110. únor 2021

Poslechněte si podcast: Janka Chudlíková

Znáte taky takový ten pocit, když si s někým opravdu sednete a v průběhu konverzace si uvědomíte, že jste se dostali ooopravdu hluboko? Tak tohle se nám s lektorkou, koučkou a youtuberkou Jankou Chudlíkovou stalo několikrát. Bavili jsme se o práci během Karen-19 a jak se nezbláznit z karantény, o potřebě sebekoučování a duchovní práci … #61 – Janka Chudlíková Read More »

02:51:20

BROCAST

Vydává: Brocast

Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

Web

Epizoda 102Před 2 týdny 03:09:04

Richard Chlad - V devadesátkách jsem podnikal za hranou

Do dalšího Brocastu dorazil miliardář a automobilový fanatik Richard Chlad. A vzal sebou i stroj času, aby nás protáhl devadesátkama. Vyprávěl nám, jak to tehdy chodilo, jak se mu podařilo vybudovat obrovské jmění a jak se mu daří ho prošustrovat na supersportech. Povídal nám taky o ženských, výchově dětí, Filipu Turkovi, Radkovi Vávrovi a Andreji … #102: Richard Chlad – V devadesátkách jsem podnikal za hranou Read More »

Epizoda 1013. listopad 2023 04:03:18

Martin Vymětal ze Středověku - Polyamorie musí mít jasná pravidla

Brocast – podcast, který je s hosty. Plný úvah, zamyšlení a možná špetkou sebereflexe? “Moderovaný” třemi muži takřka ve středním věku nebo snad ze středověku? Tohle je Brocast, který vám přináší bratři Adam a Tomáš Dunovští & McLavin. Dnes přijal pozvání moderátor podcastu Středověk a true hiker – Martin Vymětal.   🎧 | SLEDUJTE NÁS … #101: Martin Vymětal ze Středověku – Polyamorie musí mít jasná pravidla Read More »

Epizoda 10010. říjen 2023 03:17:27

Slavíme 100. epizodu s Vilémem a Martinem Kociánem

A a co jste jako čekali?! Tohle je 100. epizoda Brocastu… 😃   🎧 | SLEDUJTE NÁS Instagram: https://instagram.com/brocastcz/ TikTok: https://www.tiktok.com/@brocast.cz⁣⁣⁣ YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣ Web: https://brocast.cz Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma. Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. 🙂🙏🏼   🌿 | AROHA … #100: Slavíme 100. epizodu s Vilémem a Martinem Kociánem Read More »

Epizoda 9915. září 2023 02:50:38

Rudolf Havlík - Byl jsem u přistání mimozemšťanů na Moravě

Zdravíčko přátelé, tak nás tady zase máte! Naše opětovné pozvání přijal jeden z nejúspěšnějších a nejlepších režisérů v Česku – Rudolf Havlík. Rozhovor jsme odstartovali Rudovou historkou jak byl neprávem uvězněn v Nizozemí za něco, co neudělal (tak určitě…). Povídali jsme si o tom jak se točí filmy, na které chodí miliony lidí, mimozemšťanech na … #99: Rudolf Havlík – Byl jsem u přistání mimozemšťanů na Moravě Read More »

Epizoda 9817. srpen 2023 02:24:50

Kazma - Tohle je můj poslední rozhovor...

Přátelé, tak je to pravda! Těsně před premiérou filmu ONEMANSHOW: The Movie dorazil Kazma do našeho studia na jeho poslední rozhovor. A o filmu to rozhodně nebylo…   🎧 | SLEDUJTE NÁS Instagram: https://instagram.com/brocastcz/ TikTok: https://www.tiktok.com/@brocast.cz⁣⁣⁣ YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣ Web: https://brocast.cz Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma. Pokud se vám … #98: Kazma – Tohle je můj poslední rozhovor… Read More »

Epizoda 9724. červenec 2023 02:47:45

Honza Palička - Velkolepé odhalování mystérií

Do našeho studia dorazil opět Honza Palička a společně jsme začali odhalovat mystéria tohoto světa. Ta epizoda má téměř 3 hodiny… Tak co myslíte?   🎧 | SLEDUJTE NÁS Instagram: https://instagram.com/brocastcz/ TikTok: https://www.tiktok.com/@brocast.cz⁣⁣⁣ YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣ Web: https://brocast.cz Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma. Pokud se vám podcast líbil, napište … #97: Honza Palička – Velkolepé odhalování mystérií Read More »

Epizoda 9621. červen 2023 03:18:02

Filip Turek - Poslední otevřený rozhovor...

Do našeho studia dorazil Filip Turek a ten rozhovor má přes 3 hodiny… Tak co myslíte? 😂   🎧 | SLEDUJTE NÁS Instagram: https://instagram.com/brocastcz/ TikTok: https://www.tiktok.com/@brocast.cz⁣⁣⁣ YouTube: https://www.youtube.com/c/brocast⁣⁣⁣ Web: https://brocast.cz Odebírejte naše podcasty na YouTube, Apple Podcasts a Spotify. Je to zdarma. Pokud se vám podcast líbil, napište nám pěknou recenzi a přihoďte 5* hvězdiček. … #96: Filip Turek – Poslední otevřený rozhovor… Read More »

Epizoda 9522. květen 2023 02:51:37

Pavel Moric - Nejžádanější motivační kouč!

Přátelé, měli jsme kliku! Udělal si na nás čas jeden z nejlepších a nežádanějších koučů osobního rozvoje – Pavel Moric. A byl to jeden z nejlepších rozhovorů, který jsme doposud natočili… Pavel během rozhovoru filozofoval o životě, povídal o jeho kariéře Karate Kida (pozor, 7x mistr republiky), co mu dali ceremoniály v pralese (ano, ayahuasca), … #95: Pavel Moric – Nejžádanější motivační kouč! Read More »

Epizoda 944. květen 2023 02:40:46

Dělniq aka Lukáš Janout - Paninko, víte jak se (ne)staví sen?

Paninko, tak tu máte ten podkást! Hostem dalšího Brocastu byl architekt a autor instagramového profilu Dělníq – Lukáš Janout. Povídali jsme si nejen o tom, co stálo za tímto populárním účtem, ale jaký je obecně stav stavebnictví a architektury v Čechách; jak postavit rodinný dům, aniž bychom se chtěli v průběhu praštit cihlou po hlavě … #94: Dělniq aka Lukáš Janout – Paninko, víte jak se (ne)staví sen? Read More »

Epizoda 935. duben 2023 02:34:26

Jan Hvízdal - Po tomhle určitě dáte zítra výpověď v práci...

Zdravíčko přátelé, tak jsme opět tady! A opět je tu s námi i Honza Hvízdal – kdysi nezaměstnaný dojič krav a fotograf, dnes průvodce na zaoceánské lodi a stále fotograf. Po předchozí epizodě nám / Honzovi napsala bezmála stovka lidí, že dali výpověď v zaměstnání, které je nebavilo a věnují se teď něčemu, co jim … #93: Jan Hvízdal – Po tomhle určitě dáte zítra výpověď v práci… Read More »