Host Frekvence 1
15. prosinec 2020

Poslechněte si podcast: Jan Revai: Velkou inspirací pro cestovaní byl Miloslav Stingl. Proto jsme na cestě po Mexiku chtěli zanechat jeho odkaz

Ranním hostem byl herec Jan Revai. Kdy naposledy seděl na motorce? Co ho vedlo k napsaní knihy? Považuje se za cestovatele? Láká ho odcestovat na Vánoce do zahraničí? Poslechněte si celý rozhovor!

21:06

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Dnes 13:38

Marian Vojtko: V opeře musíte cvičit, jste tam sami za sebe. Zvukař vám nepomůže

Hostem na Frekvenci 1 byl operní a muzikálový zpěvák Marian Vojtko. Má raději muzikál nebo operu? Čemu se teď věnuje nejvíce, kde ho můžeme potkat? Kolik procent z fanklubu tvoří ženy? Poslechněte si rozhovor.

Včera 09:48

Pavel Batěk: Kdysi jsem ve filmu kaskaderské kousky dělal sám. Skočit z dvou metrů není jednoduché

Hostem v ranním vysílání byl herec Pavel Batěk. Příští rok se objevi v novém českém filmu Děti Nagana, jak velký je hokejový fanda? Stále dělá kaskadérské kousky ve filmu sám? Na co na něj mohou fanoušci aktuálně zajít do divadla? Poslechněte si rozhovor.

Před dvěma dny 28:24

Xindl X: Inspirace se válí na ulici, stačí se dívat kolem sebe. Vždy mě napadne nějaký verš

Poslechněte si záznam rozhovoru se zpěvákem Xindl X. V ranním vysílání nám zahrál pár písniček. Také prozradil, co mu zabírá aktuálně nejvíce času, kolik má doma kytar a kdy bude nová deska. Neláká ho hrát ve filmu, když teď hudebně pronikl na divadelní prkna?

Před třemi dny 13:09

Jarda Vajgl alias Těhotnej kuchař: Na recepty, co mají přes deset minut, nevydržím nikdy koukat

Ráno nás ve studiu navštívil Jarda Vajgl alias Těhotnej kuchař. Kdo je jeho nejoblíbenější kuchař? Proč se rozhodl tvořit krátké dvouminutové videorecepty? Pamatuje si na svůj první recept? Dá se uvařit dobré jídlo z levných potravin? Poslechněte si rozhovor.

Před čtyřmi dny 12:56

Pavel Hruška: Adventní věnec na štědrovečerní tabuli nepatří. Stůl ozdobte živou květinou, která je nositelem nového života

Ranní vysílání se na Frekvenci 1 neslo v duchu Vánoc. Navštívil nás přední český florista Pavel Hruška. Kdo rozhoduje o barevných trendech, které jsou každý rok jiné? Jak se správně starat o vánoční hvězdu? Co nesmí chybět na štědrovečerní tabuli a proč tam nepatří adventní věnec? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 11:17

Adam Plachetka: Chtěl jsem se věnovat muzikálům, ale opera mě okamžitě uchvátila

Ráno jsme se s operním pěvcem Adamem Plachetkou vydali do světa opery. Představil nám nové album Molieri. Proč skončil s hokejem? Kde je nejlepší operní publikum? Jaký dárek od fanoušků ho nejvíce potěšil? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:23

Adam Koller: S kapelou finišujeme desku. Vyjde po novém roce, pak pojedeme na turné

Ráno za námi do studia zavítal budeník ze skupiny Lucie Adam Koller, syn Davida Kollera. Jak vzpomíná na léta na základní škole? Kolik mu bylo, když poprvé usedl za bicí? Na co všechno se mohou fanoušci těšit, kde budou kluci hrát? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 28:21

Aneta Langerová: Nejlepším dárkem k Vánocům jsou pro mě koncerty

Hostem v ranním vysílání byla zpěvačka Aneta Langerová. Prozradila nám, jaké to je být introvertem ve světě showbyznysu, jestli ji láká herectví a proč jela při tvorbě alba Dvě slunce do hor? V rámci středečního Music Studia Live nám také zahrála písně jako Svatou Kordulu, Marii či Vodu živou. Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:31

Barbora Poláková: Deska Něhy a Dydjiny je záznam živého koncertu

Do studia za námi dorazila zpěvačka a herečka Barbora Poláková. Představila nám novou desku Něhy a Dydjiny. Očekávala, že song Nafrněná bude mít takový úspěch? Jaké bylo podstoupit digitální detox? Věnuje se ještě módě? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 14:40

David Douša: Na účastníky Běhej lesy čeká spousta novinek. Chystáme závod na Vysočině i v Krušných horách

Hostem ve studiu Frekvence 1 byl bývalý basketbalista a spolupořadatel Jizerské 50, závodu Běhej lesy, David Douša. Kdy propadl sportu? Jak vznikají takové akce a jaké novinky závodníky čekají? Proč ukončil ve 29 letech kariéru? Poslechněte si rozhovor.