Před třemi dny

Poslechněte si podcast: Jak získat "řidičák na loď" - tedy správně řečeno průkaz vůdce malého plavidla, jak vypadají zkoušky a co bude potřebovat zájemce o půjčení lodi v zahraničí?

O tom si Slávka Brádlová povídala s Evženem Vodrážkou.

18:40

Host Dopoledního expresu

Vydává: Český rozhlas

Naši hosté poradí, pobaví, vysvětlí...

Web

Dnes 17:06

Místo, aby vlastní ženě věnoval kytici, otevřel si sní pozoruhodné květinářství

Luční kvítka mění Lukáš Bobysud z Mostu v úchvatné kytice, které vás ohromí. Přitom normálně chodí do práce a všemu kolem květin se věnuje až po té. Proč a jak to dělá, prozradí v dnešním Dopoledním expresu. Moderuje Lenka Šobová.

Před třemi dny 16:53

Chcete se stát kapitánem na lodi? Poradíme vám, jak na to

S Evženem Vodrážkou se bavíme o tom, co všechno potřebuje znát vůdce malého plavidla. Řeč je jak o kurzech pro budoucí kapitány takových lodí, tak o tom, jak probíhají zkoušky či o tom, co musí člověk udělat, když si chce u moře vypůjčit loď.

Před čtyřmi dny 19:14

S šéfkuchařem o grilování a jeho doplňcích

Hostem našeho vysílání učitel technologie přípravy pokrmů Soukromá hotelová škola Bukaschool, šéfkuchař Roman Sejval. Bavíme se s ním o grilování a všem, co k němu patří.

Před čtyřmi dny 21:08

Hostem Dopoledního expresu je dnes učitel technologie přípravy pokrmů ze Soukromé hotelové školy Bukaschool s

r.o. Ing. Roman Sejval. Tématem dnešího povídání je grilování, dipy a saláty. Ptejte se i vy na to, co vás zajímá - telefonní linka při vysílání má číslo 475 212 212, na email můžete psát už teď - má adresu host@sever.rozhlas.cz. Moderuje Lenka Šobová.

Před pěti dny 16:40

O kotlíkových dotacích a podmínkách pro jejich získání s radní Ústeckého kraje

Hostem v našem vysílání je tentokrát radní Ústeckého kraje Iva Dvořáková. Bavíme se s ní o podmínkách pro získání takzvaných kotlíkových dotacích a pro koho jsou určeny.

Před pěti dny 18:48

Kotlíkové dotace pokračují i v letošním roce

Jak o dotaci požádat? Co všechno musíte splňovat a jaké jsou podmínky, to nám prozradí dnešní host Dopoledního expresu Mgr. Iva Dvořáková , radní Ústeckého kraje. Ptejte se i vy na to, co vás zajímá - telefonní linka při vysílání má číslo 475 212 212, na email můžete psát už teď - má adresu host@sever.rozhlas.cz. Moderuje Lenka Šobová.

Před šesti dny 19:18

O programu Memorial Air Show 2022 s hlavním organizátorem

V pátek 24. června odstartuje 30. ročník Memorial Air Show v Roudnici nad Labem. Na co všechno se mohou návštěvníci těšit, o tom se bavíme s hlavním organizátorem akce, Vlastimilem Dvořákem.

Před šesti dny 20:38

Hostem Dopoledního expresu bude Vlastimil Dvořák, hlavní organizátor MEMORIAL AIR SHOW v Roudnici nad Labem

Ptejte se i vy na to, co vás zajímá - telefonní linka při vysílání má číslo 475 212 212, na email můžete psát už teď - má adresu host@sever.rozhlas.cz. Moderuje Lenka Šobová.

Před týdnem 18:22

Jak zařídit, aby psi přežili léto ve zdraví? Rozhovor z chovatelkou

Chystáte se s vaším psem na letní dovolenou? Jak byste mu mohli pomoci, aby snášel vedro na cestě i v přírodě lépe? Nejen o tom se bavíme s chovatelkou psů Dagmar Cestrovou.