• Podcasty
  • Podcasty o online marketingu od MarkMedia
Podcasty o online marketingu od MarkMedia
20. listopad 2020

Poslechněte si podcast: Jak vypadá správa PPC kampaní profesionálem?

Vždy, když mi přijde poptávka od potenciálního klienta, zajímá mě hned několik základních otázek, než klientovi předložím nabídku na audit zdarma a návrh spolupráce.

03:04

Podcasty o online marketingu od MarkMedia

Vydává: Marek Wiener

Nabízíme vám pomocnou ruku při tvorbě webů a grafických návrhů, správě e-shopu a online marketingu. Jsme otevření novým nabídkám na spolupráci. Hledáme další projekty a klienty, kteří chtějí své podnikání rozvíjet a posunout svůj marketing na vyšší úroveň.

Web

Před dvěma dny 02:32

Vyzkoušejte jednoduchou obsahovou kampaň v Skliku

V tomto podcastu necháme spát novinky a analýzy z oblasti onlinu, jelikož bych se s vámi chtěl podělit o svou nedávnou praxi. Otestoval jsem totiž jednoduchou obsahovou kampaň v Skliku od Seznam.cz.

Před 2 týdny 03:46

(Ne)Výhody externího marketingového oddělení

V poslední době jsem se s několika klienty zamýšlel nad možností externího marketingového oddělení. Téma samozřejmě spočívalo v porovnání výhod a nevýhod tohoto řešení.

Před 2 týdny 02:24

Xemel, možná alternativa k Mergadu?

Znáte online editor Xemel? Přiznávám se, že s ním ještě nemám hluboké zkušenosti, ale potřebuji jej svým klientům nabízet jako alternativu k Mergadu. Hádáte správně, tento článek bude o správě produktových feedů.

13. květen 2023 02:47

Poznejte svůj web do hloubky, vyplatí se to!

Provozujete-li web nebo blog, zkuste se s nadhledem podívat, jak přívětivě jsou pro vašeho uživatele stránky navržené. Předpokládejme, že každý majitel je se svým webem do jisté míry spokojený, ale je dobré si uvědomovat svou provozní slepotu a alespoň jednou svěřit analýzu webu profesionálním nástrojům.

28. duben 2023 02:58

E-shopařovo trápení snad bude brzy u konce

Musím přiznat, že platformu Shoptet velmi rád. Skoro bych řekl, že je to má největší online láska, ale nebudu se vyhýbat ani její temné stránce. Na sociálních sítích se totiž objevuje poměrně dost uživatelů, kteří se v poslední době potýkají s výpadky a problémy se stabilitou.

20. duben 2023 02:51

Víte, co se stane, když vypnete reklam

Příběhů z praxe není nikdy dost a proto chci se o jeden z nich podělit. S klientem jsem měl nedávno možnost vyzkoušet kompletní vypnutí reklam a celkově nás zajímalo, jak se tato „akce“ projeví na obratu. Pojďte se podívat, co nás k tomu vedlo a jaké byly výsledky.

16. duben 2023 02:39

Máte zkušenosti s nastavením Google Analytics 4?

Mít Google Analytics 4 se už dneska určitě vyplatí. Je však důležitá nejen příprava a testování, ale i fakt, že Google plánuje vytvořit těm uživatelům, kteří ještě službu nenastavili, automatický import z Google Universal Analytics. Což nemusí být úplně ideální. Proč? To se vám budu snažit přiblížit v tomto podcastu.

24. březen 2023 02:44

Nejlepší řešení pro technickou podporu?

Tento podcast věnuji speciálně firmám, které řeší efektivitu svých zaměstnanců a zároveň chtějí dostat na vyšší úroveň prezentaci svých služeb či produktů. Řeč bude tentokrát o platformách pro nápovědy čili supportu.

18. březen 2023 02:41

Užijte si roadmapu a její výhody

O roadmapě tady v podcastech ještě nebyla řeč, proto vám chci představit nástroj, který používám u složitějších projektů. Tam je totiž návaznost na řešení dílčích úkolů pomalejší, takže se ji hodí řešit nějakým systematickým projekčním nástrojem.

11. březen 2023 03:17

Pozor na rozdílné konverze napříč reklamními systémy

Rozdílné konverze napříč reklamními systémy jsou normální situací, nicméně my marketéři se samozřejmě snažíme o co největší přiblížení mezi jednotlivými nástroji. V tomto podcastu bych vám proto rád doporučil několik postupů týkajících se této oblasti.