NA PODLAZE
Sezóna 1Epizoda 3128. duben 2022

Poslechněte si podcast: Jak vypadá spolupráce Epic Games se společností LEGO? | Na podlaze 31

Tentokrát se podrobně podíváme na připravovanou spolupráci videoherního gigantu Epic Games s firmou LEGO Group. Ohlédnu se i za posledním dílem podcastu, kde jsem probíral bydlení ve Španělsku, vysvětlím úpravu cenotvorby na prodejních platformách a mimo jiné se dozvíte, kdy spustíme prodej na české platformě Aukro. VŠECHNY DŮLEŽITÉ ODKAZY NAJDEŠ ZDE: https://michal.saviory.eu Podnikání je někdy velmi nepředvídatelné a může člověku přinést spoustu radostí i starostí! Mým hlavním cílem je dokumentovat svou podnikatelskou cestu a inspirovat tak ostatní k tomu, aby se nebáli začít dělat to, co je opravdu naplňuje. 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! #podcast #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

47:29

NA PODLAZE

Vydává: Michal Saviory

Podcast o podnikání, investování a hlavně o LEGO® stavebnici! Na internetu si říkám Michal Saviory a moderuji podcast NA PODLAZE. Věci řeším za pochodu a vše si dělám po svém... Z toho důvodu nahrávám doslova na podlaze a na obyčejný klopový mikrofon. Podcast vychází každý čtvrtek a vždy si při něm srovnám své myšlenky. https://michal.saviory.eu

Web

Sezóna 1Epizoda 77Před týdnem 21:22

Má cesta za prvním MILIONEM! 📈💰 | Na podlaze 77

Za poslední měsíc jsem nakoupil OBROVSKÉ množství zboží. Můj roční cíl, dosažení MILIONU LEGO® kostek v našem skladu, zvládneme za první kvartál tohoto roku! TO JE FAKT ŠÍLENÝ! 🙉🤣 Veškerý obsah na sítí plánuji přes aplikaci Metricool: https://i.mtr.cool/DHJBVW 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 76Před 2 týdny 41:09

TikTok Analýza a Strategie 2023! 🔢 | Na podlaze 76

Dnes se podíváme na TikTok Analýzu od společnosti Metricool. Ve spojení s ní přidám klasicky svůj náhled a zkušenosti...  Zaujal tě Metricool a chceš mě podpořit? Registruj se ZDE: https://i.mtr.cool/DHJBVW Analýzu najdeš zde: https://metricool.com/tiktok-study/ 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 75Před 3 týdny 16:58

Krátký a úspěšný měsíc! 📈 | Na podlaze 75

Další díl zaměřený na shrnutí února a naplánování plánů na měsíc březen. Díky za podporu! :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #byznys #podnikani LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 7423. únor 2023 31:01

ŽIJ(u) život naplno! 🔋 Itálie, Passenger a George Ezra! 🇮🇹 🎸 | Na podlaze 74

Další týden, další měsíc a já jsem byl opět v dalším státu! :) Tentokrát to byla Itálie, konkrétně město Benátky. Po návratu do ČR jsem se stihl zastavit na koncertu Passenger a George Ezra. Chci zažít co nejvíce věcí, CHCI ZAŽÍT VŠECHNO! :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #cestovani #hudba LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 7316. únor 2023 32:46

Filmy a seriály, které mě dostaly až sem! 🎬🤓 | Na podlaze 73

Další týden a já jsem tu s dalším tématem. Tentokrát jsem se podíval na filmy a seriály, které mi v určitém směru otevřely oči a tak trochu mě formovaly do osobnosti, kterou jsem dnes... Budu rád, když se do komentářů podělíš o své filmy, které ti něco daly.... :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 729. únor 2023 05:01

Věci někdy (NE)JDOU podle plánu 😐 | Na podlaze 72

Někdy věci nejdou podle plánu, a tak jsem dnes vydal kratší díl... Nemá smysl dělat něco na sílu, když to tak necítím a není to smrtelně důležitý. Uvidíme se zase příští týden! :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 712. únor 2023 36:34

Co se dá (ne)stihnout za 31 DNÍ 📅 | Na podlaze 71

Chci být v rámci své podnikatelské cesty co možná nejvíce otevřený... Proto jsem se rozhodl přidat na měsíční bázi do podcastu díl, který se bude zabývat shrnutím uplynulého měsíce a plánováním toho následujícího. Můžete tak alespoň okrajově vnímat, co všechno se mi (ne)povedlo a v čem se neustále snažím zlepšovat. :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 7026. leden 2023 56:09

PODNIKÁNÍ Z GARÁŽE: O zakázkovém vyšívání 🧵 se Zdenkem Malichem | Na podlaze 70

Dnešním hostem byl podnikatel Zdenek Malich, který se zabývá zakázkovým vyšívání na textil. Něco takového zvládne dělat již od jednoho kusu a téměř na jakýkoliv textilový produkt. Taky jsme probrali jeho postoj na sociálních sítích nebo jeho kariéru florbalisty!  Mrkněte na Zdenkův web a Instagram: https://www.e-krokodylek.cz https://www.instagram.com/zdenekmalich/ 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 6919. leden 2023 44:33

Co měsíc, to nový stát! 🗺️ FRANCIE 🇫🇷 MONAKO 🇲🇨 | Na podlaze 69

Máme tu další cestovatelský díl! Tentokrát jsme se podívali na jih Francie do města Nice. No a bylo to tam fakt Nice! Také jsme na pár hodin vyrazili do Monaka - tak trochu po stopách Jona Olssona. Za měsíc nás čeká karneval v Benátkách... :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #cestovani #podnikani #cestovatel LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 6812. leden 2023 37:11

Jak v životě najít to, co vás opravdu pohltí?! 🤓 by Michal Saviory | Na podlaze 68

Dnešní díl byl dost spontánní. Zaujaly mě dvě zprávy, které mi přišly v posledních dnech od mých sledujících - ti se v životě tak trochu hledají. Najít v životě to, co vás opravdu bude bavit, není vůbec snadné. Na popud těchto zpráv jsem se dnes zamyslel nad tím, jak jsem k tomuto tématu v minulosti přistupoval já a jak bych k němu přistupoval nyní. Budu rád, když se podělíte o své poznatky a zkušenosti. :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #podnikani #lego LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.