Časoprostor
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Jak těžké je vytvořit atomovou bombu?

Významné překážky související se vším. Od obohacování materiálu, přes vybudování detonačního zařízení, až po dodání konvenčních střel, které unesou extra váhu jaderné hlavice.

10:15

Časoprostor

Vydává: YtaX10 | Svět2000

Fakta, šílené výzkumy, záhady i nevyřešené případy. Děsivá místa a podivné zprávy podložené svědectvím a důkazy. To vše a další naleznete na mém podcastu....

Web

Před dvěma dny 07:42

Americké letectvo zahájilo přísně tajné vyšetřování bizarních tvrzení, že mimozemšťan podával svědkovi palačinky k snídani poté, co přistál se svým létajícím talířem na dvorku farmáře, odhalil dokumen

Překvapivé je, že tento případ byl dokonce "Projektem Blue Book" a samotné palačinky byly odeslány k analýze.

Před týdnem 06:34

Exploze sovětské rakety zabila 48 lidí

179 tun kapalného kyslíku a 73 tun petroleje proměnilo odpalovací komplex v roztavené ruiny. Raketa Vostok-2M se chystala vypustit novou špionážní družici nazvanou Tselina-D. Až tři roky poté, co došlo k explozi, Sověti přiznali, že tento "tajný" kosmodrom existuje. V utajování smrtelného výbuchu pokračovali až do roku 1989.

Před týdnem 03:37

Vědci věří, že mimozemšťané navázali kontakt poté, co "podivný" objekt vyslal k Zemi signál

Astrofyzička a její tým spatřili záhadný objekt, který vysílal opakované rádiové signály každých 18 minut a domnívají se, že možná našli důkaz mimozemského života.

Před týdnem 11:40

Čínský satelit sbírá informace pro útok hypersonickými raketami ve stylu Pearl Harboru pomocí zelených laserů, tvrdí odborníci

.Teleskop Subaru zachytil neobvyklé zářící lasery na obloze nad Havají

Před 2 týdny 09:28

Na Měsíci byla objevena 4 miliardy let stará hornina ze Země: Co na to říkají teoretici?

Vědci dlouho věřili, že Měsíc vznikl z trosek, které za sebou zanechaly po srážce planety velikosti Marsu zvané Theia se Zemí. Tento objev má ale mimořádný háček.

Před 2 týdny 06:10

Lidé právě v poušti testovali nejpodivnější zbraňový nápad studené války: "Boží tyč"

„Boží tyče“ amerického letectva mohly zasáhnout silou jaderné zbraně bez spadu. Bohužel jsou budoucností válek součastnosti.

Před 2 týdny 05:25

Kontakt s UFO málem rozpoutal 3. světovou válku: Usovský incident

Dne 4. října 1982 málem došlo v 50. raketové divizi strategických sil Vojenského okruhu Karpat k nepovolenému odpálení strategické rakety. Vše začalo tím, že v 18:30 moskevského času, se na obloze nad pozicemi divize, objevilo několik nejasných letadel, pohybujících se po drahách nepřístupných pozemské technologii.

Před 2 týdny 08:56

Po setkání s UFO zmizeli beze stopy

Pokusy kontaktovat Moncla přes vysílačku, byly neúspěšně. Okamžitě byla zahájena pátrací a záchranná operace jak USAF, tak Královského kanadského letectva (RCAF), ale nepodařilo se najít žádné stopy po letadle ani po jeho pilotech.

Před 2 týdny 05:05

Lidé si brzy budou moci pořídit třetí paži, tykadla nebo dokonce křídla!

Že by lidé mohli mít ruku, chapadlo nebo dokonce křídla navíc, se na první pohled zdá jako sci-fi, ale realita je taková, že by se to mohlo stát během několika příštích let. Vědci se domnívají, že schopnost našeho mozku přizpůsobit se extra končetinám je „mimořádná“ a měli bychom ji maximálně využít. A už na tom intenzivně pracují!