• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK
– antimotivační podcast
Sezóna 1Epizoda 4226. říjen 2021

Poslechněte si podcast: Jak si v životě poradit: Zoufalí lidé dělají zoufalé věci (42)

Všechny dveře jsou vám otevřeny. Dokud si nezabouchnete klíče. Ale co jinýho je život než jedna blbá situace, ve který si prostě musíte umět nějak poradit? Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, shodují se Halina Pawlovská i nacistický stratég. Jednu jistotu naštěstí máte: může to být horší.

43:56

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Namazsirohlik

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 2Epizoda 71Před dvěma dny 40:30

Udavač, nebo mořská panna? Jak si vybrat, co v životě dělat (71)

Prý jen třináct procent lidí dělá, na co se opravdu hodí. Jistě to víme o Davidu Bowiem. Ideální práce je ta, která vás uživí, baví a ještě dává smysl. Máte takovou? Jestli jste se už dosmáli, tak vám poradíme, jak si vybrat, co v životě dělat. S výběrem pomůžou krevní testy, kurz pro mořské panny i ostraha v sámošce. Ale možná je ta nejvhodnější práce pro vás udavač.

Sezóna 2Před dvěma dny 00:35

Trailer: Jak si vybrat, co v životě dělat

Trailer k epizodě #71 Udavač, nebo mořská panna? Jak si vybrat, co v životě dělat

Sezóna 2Před třemi dny 11:11

Aktualita: Co mají společného Johnny Depp a bývalý princ Charles?

Proč princ Charles alias král Karel III. mluví hezky o své mamince? Jak náročné je být „stěhovákem“ při pohřbu královny Alžběty? A s kým chodí Johnny Depp? Rozebíráme v aktualitě.  

Sezóna 2Epizoda 70Před 2 týdny 35:29

Močení na veřejnosti a Hra o trůny aneb Co nám hlava nebere (70)

Je svět moc složitý, nebo my moc jednoduchý? Každopádně existuje spousta věcí, co nám hlava nebere: Proč lidi močí na veřejnosti? Proč je proboha tolik zajímá Hra o trůny? Vzali byste si deštník, když sněží? Proč výtah v metru používají ti, co můžou jít po schodech? Vyzkoušeli byste si hřeben už v krámě? Dali byste si na auto espézetku JSEM1? Dává smysl sledovat detektivky od půlky? A existuje nesmyslnější otázka než „Spíš?”?

Sezóna 2Před 2 týdny 00:28

Trailer: Co nám hlava nebere

Trailer k epizodě Močení na veřejnosti a Hra o trůny aneb Co nám hlava nebere

Sezóna 2Epizoda 6930. srpen 2022 40:56

Chybami se člověk učí. Který uděláte znovu a který jen jednou? (69)

Chybami se člověk učí. Bohužel dělá zase nové chyby. Navíc některé má šanci udělat jen jednou. Co vás nezabije, to vás posílí, že ano. My vás v téhle epizodě posílíme třeba nápadem, proč hrát Člověče, nezlob se jako Hru na oliheň. Nebo proč si Ben Affleck a J.Lo. můžou dovolit jiný chyby než vy. V čem se přiučit od Karla Janečka. Proč nechlastat s tatéry. A taky, jestli motivační kouči vnímají bolest jinak než demotivovaná většina.

Sezóna 230. srpen 2022 00:27

Trailer: Chybami se člověk učí

Trailer k epizodě Chybami se člověk učí – který uděláte znovu a který jen jednou?

16. srpen 2022 28:45

Reklamy, co se nepovedly: Godla rasisticky vtipkuje a Michal David chce kompot (68)

Odinstalujte si adblock. Taky máte dojem, že v poslední době se nějak vyrojily reklamy s celebritami? Říká to něco o jejich úspěchu? Michal David chce jíst kompot. Zdeněk Godla se propůjčil k rasistickýmu vtipu. Gábina Partyšová prodává za 19 tisíc obnošený župan. Kapitán Demo v Lidlu najde vždy něco k jídlu. A modrá je na všechno dobrá. Když ti za ni někdo zaplatí, samozřejmě. Mimochodem - gorilujete?

16. srpen 2022 00:38

Trailer: Reklamy, co se nepovedly

Trailer k epizodě Reklamy, co se nepovedly: Godla rasisticky vtipkuje a Michal David chce kompot

Sezóna 2Epizoda 672. srpen 2022 36:12

Připadáte si neviditelní? Víme, jak na sebe můžete upozornit (67)

Jezdíte na červenou bez řidičáku, a stejně vás policajti nezastaví? Vyhazujou vám spolubydlící jídlo, i když jste jim stokrát říkali, ať to nedělají? Máte někdy dojem, že pro ostatní neexistujete? Že jste neviditelní? Poradíme vám, jak na sebe upozornit a naopak jak jiný ignorovat. I když - není někdy lepší nebýt vidět? Zamyslete se nad sebou. Poslechněte si taky: Jak na sebe upozornit na internetu? Buďte nejlepší (nebo nejhorší) na světě - na Spotify [https://open.spotify.com/episode/4dLEVRVjBHFIt61uodatz4] nebo Apple Podcasts [https://podcasts.apple.com/cz/podcast/jak-na-sebe-upozornit-na-internetu-bu%C4%8Fte-nejlep%C5%A1%C3%AD-nebo/id1548719583?i=1000542848938] atd.