• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK
– antimotivační podcast
Sezóna 2Epizoda 5912. duben 2022

Poslechněte si podcast: Jak poznat Čechy v letadle a proč být rád, že vám ujel vlak (59)

Díl pro všechny, kterým ujel (nejen) vlak. Vlakové kupíčko jako sociální sonda do průměrnosti a České dráhy jako synonymum neúspěchu. Češi v letadle. Vejce natvrdo. Autobus sebevrahů v Transylvánii. Focení cizích lidí v metru. Historek o dopravě a cestování máme víc, než je rosy na kolejích. Ukončete nástup, dveře se zavírají.

40:29

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Antimotivační podcast

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 3Epizoda 80Před čtyřmi dny 01:00:07

Tragéd měsíce: Misogynní youtuber, neschopný atentátník, princ Harry a voják, který si nevšiml konce války (80)

Kdo bude tentokrát tragédem měsíce? Důstojník Hiró Onoda, který pokračoval ve válce, protože si nevšiml, že už skončila (03:59)? Youtuber a influencer Andrew Tate, který dojel na přestřelku s Gretou Thunberg (20:52)? Alois Šťastný aneb asi ten nejvíc neschopný atentátník ever (29:07)? Nebo “náhradník” princ Harry (39:52)?

Sezóna 3Před týdnem 16:51

Aktualita: Týdenní pobyt ve tmě a upgrade korunovačních klenotů

Jak si užít týdenní pobyt ve tmě, zvlášť když plujete v kontejneru z Bangladéše? Co zažila během prezidentské volby máma? Jak úspěšnému rande přes seznamku pomůžou automatické odpovědi? Víte jistě, že vaše dítě neumí počítat v čínštině? A za jaký ovoce bychom vyměnily jablko z korunovačních klenotů? Témata pro Aktualitu.

Sezóna 3Epizoda 79Před 2 týdny 35:06

Jak vystoupit z komfortní zóny? Přežít v Krušných horách a zapnout sporák (79)

Být indiánem v Krušných horách. Jít na svatbu v kroksech. Přežít teambuilding v McKamey Manor. Kamarádit se s lidmi, kteří nás nemají rádi. Pořídit si kočku. Zadržet dech na poradě. Zapnout sporák. Vystoupit z komfortní zóny není jako práce s buzolou, děti. Ale, upřímně, nevystupujeme z komfortní zóny stejně nedobrovolně každý den? A máme vůbec opouštět svůj komfort? Kdo říká, že nás tam venku čeká něco lepšího?

Sezóna 3Před 3 týdny 19:01

Aktualita: Byla Lassie ve skutečnosti japonský youtuber a je první mimino roku podvod?

Jaký vliv má jaderná elektrárna na výkony maratonského běžce? Co když Lassie nebyl pes, ale japonský youtuber? Jak se stát dvojníkem Pelého? A není soutěž o první mimino narozené v novém roce podvod? Rozebíráme v aktuální Aktualitě.

Sezóna 3Epizoda 783. leden 2023 37:06

To „nejlepší” z podcastu Namaž si rohlík 2022 (78)

Crème de la crème. Bestofka. Výběr z hroznů. Historky, které byste měli slyšet, než umřete. Sestřih z antimotivačního podcastu Namaž si rohlík za rok 2022. Doporučuje jedenáct z deseti průměrných a neúspěšných.

Sezóna 230. prosinec 2022 14:48

Aktualita: Je horší být sestrou dcery učitele, nebo znát svůj horoskop na rok 2023?

Nechali byste si na náhrobek vytesat QR kód? Byli byste radši dcerou, nebo ženou učitele? Komu chystá rok 2023 duchovní expanzi a u koho vidí velký špatný? To vše rozebíráme v poslední Aktualitě tohoto roku.

Sezóna 2Epizoda 7720. prosinec 2022 26:35

Necítíte na Vánoce klid a mír? Chybu hledejte u druhých (77)

Vánoce. Svátky klidu, míru – a bezohlednosti. Čekáte pohodu a ono to ne a ne přijít? Chybu hledejte u druhých. Pohrozte autobusákovi pěstí. Loktařte na Staromáku. Flusejte na kolemjdoucí. Přáníčka neposílejte. Nepouštějte si videa s motivačním vánočním úklidem. Zabíjejte labutě. A hlavně si kupte náš vánoční starter pack: prášky, sluchátka a polštářek Fuck you Santa!

Sezóna 220. prosinec 2022 00:38

Trailer: Necítíte na Vánoce klid a mír? Chybu hledejte u druhých

Trailer k vánoční epizodě.

Sezóna 217. prosinec 2022 15:43

Aktualita: Yemi letí do vesmíru a Gandalf přestává kouřit

V aktuální Aktualitě stavíme oslí můstky z jižních Čech až na Měsíc: Na Novém Zélandě vymřou kuřáci dřív než kivi. V Táboře nefunguje topení. Choreograf Yemi A.D. letí do vesmíru. Zatímco náhradní astronaut Aleš Svoboda letí, stejně jako my, akorát tak do…

Sezóna 2Epizoda 766. prosinec 2022 38:56

Co z vás dělá společenského lůzra? Neznalost Harryho Pottera a společný talíř se psem (76)

Pečenou krkovičku necháte radši sežrat psovi (z vlastního talíře). Převlíkáte se za Elvise Presleyho. Četli jste Babičku, ale ne Harryho Pottera. V hospodě pijete sodovku. Spíte v posteli z Ikey a neměníte si pyžamo každý den. Neznáte Paretovo pravidlo. Gratulujeme, jste společenský lůzr. Kam se hrabe Bittner!