Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Jak na převýchovu nevychované kočky? Radí kočičí psycholožka Klára Nevečeřalová

Žít s kočkou v jedné domácnosti dá někdy člověku dost práce. Užitečné rady pro chovatele těchto čtyřnohých osobností má kočičí psycholožka Klára Nevečeřalová.

18:55

Host Dopoledního expresu

Vydává: Český rozhlas

Naši hosté poradí, pobaví, vysvětlí...

Web

Včera 20:46

S Vladimírem Hronem o jeho profesích i životě během koronavirové pandemie

Pozvání do našeho studia tentokrát přijal moderátor, zpěvák, komik a imitátor Vladimír Hron. Málokdo asi ví, že jde o mosteckého rodáka a známého naší moderátorky Lenky Šobové.

Včera 23:12

Hostem Dopoledního expresu dnes bude moderátor, zpěvák, komik a imitátor Vladimír Hron

Ptejte se i vy na to, co vás zajímá - telefonní linka při vysílání má číslo 475 212 212, na email můžete psát už teď - má adresu host@sever.rozhlas.cz. Moderuje Lenka Šobová.

Před dvěma dny 12:23

O hodinkách nejen jako o koníčku, ale také jako o vhodné investici s Milanem Knotkem

Jak výhodně investovat v době, kdy peníze rychle ztrácejí na hodnotě? Někdo doporučuje vložit je do nemovitosti, jiný do zlata či akcií, Milan Knotek ale například rád investuje do dobrých hodinek.

Před dvěma dny 16:09

Nechávat ležet peníze ladem se dnes rozhodně nevyplácí

Investovat můžeme do nemovitostí, zlata a pořídit si můžeme také investiční hodinky. Jak na to a jaké vybrat se Milan Král dozvěděl od sběratele hodinek Milana Knotka.

Před třemi dny 15:16

Zkusili štěstí s neobvyklým podnikáním a uspěli – o jejich kytice z lučního kvítí je velký zájem

Manželé Bodysudovi v Mostu se rozhodli, že ve svém volném čase zkusí štěstí s neobvyklým podnikáním – začali vázat překrásné kytice z lučního kvítí.

Před třemi dny 17:06

Místo, aby vlastní ženě věnoval kytici, otevřel si sní pozoruhodné květinářství

Luční kvítka mění Lukáš Bobysud z Mostu v úchvatné kytice, které vás ohromí. Přitom normálně chodí do práce a všemu kolem květin se věnuje až po té. Proč a jak to dělá, prozradí v dnešním Dopoledním expresu. Moderuje Lenka Šobová.

Před šesti dny 16:53

Chcete se stát kapitánem na lodi? Poradíme vám, jak na to

S Evženem Vodrážkou se bavíme o tom, co všechno potřebuje znát vůdce malého plavidla. Řeč je jak o kurzech pro budoucí kapitány takových lodí, tak o tom, jak probíhají zkoušky či o tom, co musí člověk udělat, když si chce u moře vypůjčit loď.

Před šesti dny 18:40

Jak získat "řidičák na loď" - tedy správně řečeno průkaz vůdce malého plavidla, jak vypadají zkoušky a co bude potřebovat zájemce o půjčení lodi v zahraničí?

O tom si Slávka Brádlová povídala s Evženem Vodrážkou.

Před týdnem 19:14

S šéfkuchařem o grilování a jeho doplňcích

Hostem našeho vysílání učitel technologie přípravy pokrmů Soukromá hotelová škola Bukaschool, šéfkuchař Roman Sejval. Bavíme se s ním o grilování a všem, co k němu patří.

Před týdnem 21:08

Hostem Dopoledního expresu je dnes učitel technologie přípravy pokrmů ze Soukromé hotelové školy Bukaschool s

r.o. Ing. Roman Sejval. Tématem dnešího povídání je grilování, dipy a saláty. Ptejte se i vy na to, co vás zajímá - telefonní linka při vysílání má číslo 475 212 212, na email můžete psát už teď - má adresu host@sever.rozhlas.cz. Moderuje Lenka Šobová.