Vojta Žižka
7. prosinec 2021

Poslechněte si podcast: INVESTICE & INFLACE - FILIP KEJLA a PETR NOVOTNÝ - Vojta Žižka podcast #1

👉 CELÁ EPIZODA HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA 👈 💛 Na Patreonu zjistíte, kam investují mí hosté, získáte nové rozhovory s předstihem, exkluzivní epizody nebo audio dříve než na Spotify. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele https://get.wolt.com/VOJTAZIZKA | Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | Začněte jednoduše s pasivním investováním - 300 Kč pro nově zaregistrované https://www.portu.cz/vojta300 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka ~ ➡️ INSTAGRAM http://instagram.com/VojtaZizka ➡️ TWITTER https://twitter.com/VojtaZizka ~ ⚠️Disclaimer   Obsah audia není investičním poradenstvím, veškerá moje tvorba (videa, audia, statusy atd.) reprezentuje pouze moje osobní názory, či názory mých hostů a nejsou nabídkou či výzvou k nákupu či prodeji finančních nástrojů. Toto audio nereprezentuje názory mého zaměstnavatele. Mějte na paměti, že při investování či spekulaci s finančními instrumenty, hrozí ztráta části či všech finančních prostředků. ⚠️Upozornění v lidské řeči Smysl tohoto audia je ukázat, že investování a finance jsou zábava. Se svými penězi buďte opatrní, ověřujte si informace z více zdrojů a mějte na paměti, že vždy když investujete, jedná se o vaše peníze a o vaše riziko. Rozhodně platí přísloví: dvakrát měř, jednou řež. Vzdělávejte se dlouhodobě, a pokud si nejste jistí, poraďte se s odborníkem. :)

02:16:46

Vojta Žižka

Vydává: Vojta Žižka

O investování, kryptoměnách a nemovitostech se zajímavými osobnostmi ze světa financí. www.youtube.com/c/VojtaZizka

Web

Před 2 týdny 01:03:13

JAN KRAUS - „Hypotéka je konec svobody. Peníze říkají o lidech pravdu.“

👉 ⁠⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 37m)⁠⁠⁠ [https://www.patreon.com/VOJTAZIZKA] 👈  ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠⁠ [https://www.patreon.com/vojtazizka]. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA  🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám  📈 J&T Banka | ⁠⁠Vše začíná potkáním⁠⁠ [https://www.jtbank.cz/] 📊 Portu | ⁠⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠⁠ [https://www.portu.cz/vojta300]  📈 Anycoin | ⁠⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠⁠ [https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka] 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠⁠ [https://www.instagram.com/vojtazizka/?hl=cs]  📱 ⁠⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠⁠ [https://twitter.com/VojtaZizka]  👾 ⁠⁠⁠DISCORD⁠⁠⁠ [https://discord.gg/GVZ5A4648f]  👤 Host Jan Kraus Herec a moderátor nejpopulárnější české televizní talkshow. Kromě herectví a moderování celý život podniká. Jeho byznysovou cestu dopodrobna popisuje tento rozhovor. ⚠️ Disclaimer  Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

Před 3 týdny 50:38

Martin Roman - Ve 23 letech šéfoval 700 lidem. Jak se stal nejbohatším českým zaměstnancem?

👉 ⁠⁠CELÁ EPIZODA ZDE (2h 2m)⁠⁠ [https://www.patreon.com/VOJTAZIZKA] 👈  ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠⁠na mém Patreonu⁠⁠ [https://www.patreon.com/vojtazizka]. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA  🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám  📈 J&T Banka | ⁠Vše začíná potkáním⁠ [https://www.jtbank.cz/] 📊 Portu | ⁠⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠⁠ [https://www.portu.cz/vojta300]  📈 Anycoin | ⁠⁠Tady nakupuju krypto⁠⁠ [https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka] 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠⁠INSTAGRAM⁠⁠ [https://www.instagram.com/vojtazizka/?hl=cs]  📱 ⁠⁠TWITTER (X)⁠⁠ [https://twitter.com/VojtaZizka]  👾 ⁠⁠DISCORD⁠⁠ [https://discord.gg/GVZ5A4648f]  👤 Host Martin Roman Bývalý šéf ČEZu a Škoda Plzeň a nejbohatší český zaměstnanec. Patří mezi nejbohatší Čechy s majetkem odhadovaným na miliardy korun a stojí za sítí elitních základních škol a gymnázií PORG. ⚠️ Disclaimer  Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

15. říjen 2023 48:03

Bitcoin nebo NFT? 🚀 Kdo má pravdu? - Petr Mára vs Kicom

👉 ⁠CELÁ EPIZODA ZDE (1h 55m)⁠ 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete ⁠na mém Patreonu⁠. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📈 J&T Banka | Vše začíná potkáním 📊 Portu | ⁠300 Kč pro nově zaregistrované⁠  📈 Anycoin | ⁠Tady nakupuju krypto⁠ 👀 Kde mě sledovat? 📱 ⁠INSTAGRAM⁠  📱 ⁠TWITTER (X)⁠  👾 ⁠DISCORD⁠  👥 Hosté 👤 Jakub Vejmola alias Kicom je český youtuber a samozvaný Bitcoin evangelista. V roce 2019 si na YouTube založil „Bitcoinovej kanál“, kde vysvětluje fungovaní Bitcoinu a ostatních kryptoměn a informuje o novinkách z kryptosvěta. 👤 Petr Mára je dle svých slov, technologickým evangelistou. Zajímá se o elektomobilitu, Apple a jiné zajímavé gadgety. Známý je také díky svým investicím do NFTs a krypta. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

1. říjen 2023 39:03

„ČEZ nám vydělal 5 miliard. Bojí se ho i policie, má obrovský vliv.“ říká Michal Šnobr

👉 CELÁ EPIZODA ZDE (2h 3m) [HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA] 👈 ☝️ Celé epizody a exkluzivní díly pouze pro předplatitele najdete na mém Patreonu [https://www.patreon.com/vojtazizka]. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | 300 Kč pro nově zaregistrované [https://www.portu.cz/vojta300] 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto [https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka] 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM [https://www.instagram.com/vojtazizka/?hl=cs] 📱 TWITTER (X) [https://twitter.com/VojtaZizka] 👾 DISCORD [https://discord.gg/GVZ5A4648f] 👤 Host Michal Šnobr Známý český investor, odborník na energetiku a minoritní akcionář společnosti ČEZ. Provozuje také síť hotelů a je známý svým investováním do stavebnic LEGO. ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

3. září 2023 45:29

Proč mu čeští miliardáři zvedají telefon? Zastupoval McDonald's či Lehman Brothers. - Radek Pokorný

👉 CELÁ EPIZODA (1h 51m) HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA 👈 💛 Na Patreonu zjistíte, kam investují mí hosté, získáte nové rozhovory s předstihem, exkluzivní epizody nebo audio dříve než na Spotify. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele https://get.wolt.com/VOJTAZIZKA | Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | Začněte jednoduše s pasivním investováním - 300 Kč pro nově zaregistrované https://www.portu.cz/vojta300 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM http://instagram.com/VojtaZizka 📱 TWITTER https://twitter.com/VojtaZizka 👾 DISCORD https://discord.gg/GVZ5A4648f 👤 Host Radek Pokorný Jeden z nejvlivnějších českých advokátů a spoluzakladatel advokátní kanceláře Pokorný, Wagner & partneři. Je úzce spjatý s českou politikou a byznysem, známý je také svými investicemi do startupů. 🔗 Odkazy 32:45 https://www.youtube.com/watch?v=3JQh-bCiUr8 🎥 Produkce 👨 Jiří Hořice https://www.linkedin.com/in/JiriHorice 👨 Lukáš Hylský https://www.instagram.com/lukashylsky/ ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

20. srpen 2023 32:47

Jak poznat dobrého finančního poradce? Na co si dát pozor? „Nezávislých je málo“ říká Jiří Cimpel

Epizoda bude veřejně dostupná 27. 8. 👉 CELÁ EPIZODA (1h 25m) HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA 👈 💛 Na Patreonu zjistíte, kam investují mí hosté, získáte nové rozhovory s předstihem, exkluzivní epizody nebo audio dříve než na Spotify. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele https://get.wolt.com/VOJTAZIZKA | Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | Začněte jednoduše s pasivním investováním - 300 Kč pro nově zaregistrované https://www.portu.cz/vojta300 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM http://instagram.com/VojtaZizka 📱 TWITTER https://twitter.com/VojtaZizka 📱 TikTok https://www.tiktok.com/@vojtazizka 👾 DISCORD https://discord.gg/GVZ5A4648f 🌐 WEB https://www.vojtazizka.cz/ 🔉 Spotify https://spoti.fi/3I0sLXM 🔉 Apple Podcasts https://apple.co/3HZM0Ao 👤 Host Jiří Cimpel Je privátní investiční poradce a CEO poradenské firmy Cimpel & partneři, která spravuje majetek v hodnotě 1,1 miliardy korun a pracuje na honorovaném základě. 🕗 Časová osa 00:52 Býval Jirka tím "špatným investičním poradcem"? 02:23 Kdo jsou Jirkovi klienti 03:22 Jaký kapitál je potřeba k vytvoření renty 06:30 Co když se ozve klient bez kapitálu? 07:54 Proč Jirka doporučuje Portu? 10:07 Jak poznat dobrého a špatného finančního poradce 15:58 Provize vs. honorář 17:08 Je provizní systém vždy horší? 20:13 Kdo může být v Česku finanční poradce? 23:20 Co je to "nezávislý" finanční poradce 24:32 Na které produkty si dávat pozor? 🔗 Odkazy 00:44 https://twitter.com/VojtaZizka/status/1687135910469541888 06:49 https://cimpel.cz/e-shop/ 09:07 https://rozbiteprasatko.cz/epizoda54/ 🎥 Produkce 👨 Martin Janeš https://www.instagram.com/themartinjanes/ 👨 Jiří Hořice https://www.linkedin.com/in/JiriHorice 👨 Lukáš Hylský https://www.instagram.com/lukashylsky/ ⚠️ Disclaimer Veškerý obsah na mém profilu a kanálu včetně popisků či komentářů slouží výhradně ke studijním účelům. Obsah v žádném případě není investičním poradenstvím týkajícím se investičních nástrojů. Obsah není ani návrhem na uzavření smlouvy o poskytování investičního poradenství. Pokud je na tomto profilu zmíněn některý investiční nástroj nebo jiná investiční příležitost, neznamená to, že je pro Vás vhodný nebo že Vám osobně ho doporučuji. Rozhodnutí o investování a odpovědnost za jeho důsledky je na Vás. Investování s sebou vždy nese rizika, která mohou vyústit ke ztrátě části či všech vložených prostředků. Čím vyšší je potenciální výnos investice, tím vyšší je obvykle také riziko. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

23. červenec 2023 43:21

Jak začít investovat do hodinek? „Padělky se zlepšují. Rolex je jako Mercedes“ říká Jan Lidmaňský

👉 CELÁ EPIZODA (1h 47m) HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA 👈 💛 Na Patreonu zjistíte, kam investují mí hosté, získáte nové rozhovory s předstihem, exkluzivní epizody nebo audio dříve než na Spotify. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele https://get.wolt.com/VOJTAZIZKA | Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | Začněte jednoduše s pasivním investováním - 300 Kč pro nově zaregistrované https://www.portu.cz/vojta300 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM http://instagram.com/VojtaZizka 📱 TWITTER https://twitter.com/VojtaZizka 📱 TikTok https://www.tiktok.com/@vojtazizka 👾 DISCORD https://discord.gg/GVZ5A4648f 🌐 WEB https://www.vojtazizka.cz/ 🔉 Spotify https://spoti.fi/3I0sLXM 🔉 Apple Podcasts https://apple.co/3HZM0Ao 👤 Host Jan Lidmaňský Publicista, sběratel, znalec, organizátor hodinářských akcí a výrazná osobnost hodinkového světa v českém i světovém měřítku. 🕗 Časová osa 00:00 Partner pořadu 00:36 Jsou hodinky koníčkem jenom pro bohaté? 01:38 Jsou hodiny od značky Swatch investiční? 05:09 Co se děje na trhu s hodinkami 09:20 Proč se tolik lidí začalo zajímat o hodinky? 11:57 Může sběratel prodat své hodinky? 13:36 Co vlastně Honza dělá 14:25 Jak je to s pořadníky 16:12 Může obyčejný smrtelník koupit Rolex Daytona? 16:59 Vyplatí se investovat do Rolex Daytona? 17:11 Lze se k Rolex Daytona dostat i jinak než přes čekací listinu? 18:22 V čem spočívá hodnota hodinek? 19:06 Svatá trojice hodinek 22:57 Porovnání hodinek a aut 23:43 Proč hodinky "otevírají dveře" 25:05 Co Honza díky hodinkám zažil 29:12 Jak je to s padělky hodinek 30:26 Jde rozeznat padělek na první pohled? 32:56 Jsou některé značky přeceňované? 37:54 Kouká Honza na hodinky také z investiční stránky? 39:33 Vidí Honza svoje hodinky jako zajištění na důchod? 40:36 Ukázka investičních hodinek 🔗 Odkazy 09:53 https://youtu.be/z8VOmgsPJ4I 37:32 https://www.chrono24.com/magazine/the-10-most-famous-watches-of-all-time-p_107010/ 📖 Článek na CzechCrunch: https://cc.cz/author/vojta-zizka/ 🎥 Produkce 👨 Martin Janeš https://www.instagram.com/themartinjanes/ 👨 Jiří Hořice https://www.linkedin.com/in/JiriHorice 👨 Lukáš Hylský https://www.instagram.com/lukashylsky/ ⚠️ Disclaimer Veškerá má tvorba slouží pouze ke studijním účelům. Není investičním poradenstvím, doporučením a také není nabídkou či výzvou k nákupu či prodeji finančních nástrojů. Mějte na paměti, že při investování či spekulaci s finančními instrumenty, hrozí ztráta části či všech finančních prostředků.

2. červenec 2023 40:20

„Whisky za 150£ stojí za rok 1000. Investujte do absintu, může být brzy zakázán“ říká Martin Žufánek

👉 CELÁ EPIZODA (1h 49m) HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA 👈 💛 Na Patreonu zjistíte, kam investují mí hosté, získáte nové rozhovory s předstihem, exkluzivní epizody nebo audio dříve než na Spotify. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele https://get.wolt.com/VOJTAZIZKA | Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | Začněte jednoduše s pasivním investováním - 300 Kč pro nově zaregistrované https://www.portu.cz/vojta300 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka 📖 Článek na CzechCrunch: https://cc.cz/nejlepsi-alkoholova-investice-absint-rika-zufanek-mozna-jsme-posledni-generace-kdy-je-povoleny/ [https://cc.cz/nejlepsi-alkoholova-investice-absint-rika-zufanek-mozna-jsme-posledni-generace-kdy-je-povoleny/] 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM http://instagram.com/VojtaZizka 📱 TWITTER https://twitter.com/VojtaZizka 📱 TikTok https://www.tiktok.com/@vojtazizka 👾 DISCORD https://discord.gg/GVZ5A4648f 🌐 WEB https://www.vojtazizka.cz/ 🔉 Spotify https://spoti.fi/3I0sLXM 🔉 Apple Podcasts https://apple.co/3HZM0Ao 👤Host Martin Žufánek Jeden ze spoluzakladatelů úspěšného rodinného lihovaru Žufánek s.r.o., v rámci kterého má na starosti především návrhy nových produktů a péči o ty stávající. Vymýšlí a ochutnává recepty, dohlíží na destilaci a je hlavní mediální tváří firmy. Mimo to je sběratelem investičního alkoholu, značkových hodinek a dalších uměleckých předmětů. 🕗 Časová osa 00:00 Partner pořadu 00:36 Jakého úspěchu si Martin váží nejvíc 03:44 Na jaké problémy narazil při budování svého byznysu 05:10 Metanolová aféra 07:23 Selhal v metanolové aféře stát? 09:11 Kauza tichých vín 13:23 Kdo destiluje produkty Žufánek 14:46 Žufánek a marketing 17:16 První bar do kterého Žufánek prodal svůj alkohol 18:07 Vadí Martinovi překupníci investičního alkoholu? 20:17 Kauza zneužití jména Žufánek 22:45 Důležitost smyslu pro detail 26:06 Investování do alkoholu obecně 28:15 Do jakého alkoholu se vyplatí investovat 31:11 Zavádějící pojmenovávání tvrdého alkoholu 32:38 Investování do vína 34:04 Investování do absintu 37:47 Přechod na Patreon 🔗 Odkazy 32:39 Rozhovor s Miroslavem Motejlekem https://youtu.be/V98QnTBY0bY 35:47 Odkaz na Absinthe Mafia https://www.absinthemafia.com 🎥 Produkce 👨 Martin Janeš https://www.instagram.com/themartinjanes/ 👨 Jiří Hořice https://www.linkedin.com/in/JiriHorice 👨 Lukáš Hylský https://www.instagram.com/lukashylsky/ ⚠️ Disclaimer Veškerá má tvorba slouží pouze ke studijním účelům. Není investičním poradenstvím, doporučením a také není nabídkou či výzvou k nákupu či prodeji finančních nástrojů. Mějte na paměti, že při investování či spekulaci s finančními instrumenty, hrozí ztráta části či všech finančních prostředků.

18. červen 2023 42:24

„Prodej bytů klesl na polovinu. Mohou být o 15 % levnější. “ říká 11. nejbohatší Čech Dušan Kunovský

👉 CELÁ EPIZODA (1h 41m) HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA 👈 💛 Na Patreonu zjistíte, kam investují mí hosté, získáte nové rozhovory s předstihem, exkluzivní epizody nebo audio dříve než na Spotify. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele https://get.wolt.com/VOJTAZIZKA | Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | Začněte jednoduše s pasivním investováním - 300 Kč pro nově zaregistrované https://www.portu.cz/vojta300 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka 📈 Štosuj.cz | Automatický pravidelný nákup BTC https://stosuj.cz/?aff=vojtazizka 📖 Článek na CzechCrunch: https://cc.cz/ziskat-povoleni-na-bytovy-dum-trva-deset-let-rika-dusan-kunovsky-kdyz-to-bylo-sedm-slavil/ 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM http://instagram.com/VojtaZizka 📱 TWITTER https://twitter.com/VojtaZizka 📱 TikTok https://www.tiktok.com/@vojtazizka 👾 DISCORD https://discord.gg/GVZ5A4648f 🌐 WEB https://www.vojtazizka.cz/ 🔉 Spotify https://spoti.fi/3I0sLXM 🔉 Apple Podcasts https://apple.co/3HZM0Ao 👤 Host Dušan Kunovský Majitel největší tuzemské developerské společnosti Central Group. S majetkem přes 30 mld. Kč je také 11. nejbohatším Čechem. Jeho firma v současné době připravuje více jak 30 000 bytů po celé Praze. Twitter https://twitter.com/kunovskydusan YouTube https://www.youtube.com/@centralgroup1/ 🕗 Časová osa 00:00 Partner pořadu 00:25 Jak se host dostal ke stavění bytů 02:13 Velikost bytového portfolia Central Group 03:51 První projekt Dušana Kunovského 04:39 Proč jsou nemovitosti v Praze tak drahé 09:32 Můžou investoři do nemovitostí za zdražování? 10:55 Je pomalá výstavba výhodná pro developery? 13:13 Využívá Dušan Kunovský svoji moc ke zlepšení situace? 16:39 Začaly už "slevy" na novostavbách? 19:04 Jak funguje levnější financování nabízené developerem? 20:17 Začnou se už letos snižovat úrokové sazby? 21:26 Nakolik musí klesnout cena hypotéky, aby došlo k oživení trhu3 23:18 Je bydlení v nájmu trendem budoucnosti? 24:41 Proč na západě převládá bydlení v nájmu 26:20 Jak bydlí Dušan Kunovský 27:06 Budou se uvolňovat kritéria pro získání hypotéky? (DTI / DSTI) 30:52 Švýcarský investor do Central Group 32:19 Proč je investice do nemovitosti tou nejbezpečnejší 36:13 Jak poznat kvalitní developerský projekt 🔗 Odkazy 05:26 https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-reality-prazan-uz-musi-na-novy-byt-obetovat-pres-17-rocnich-platu-a-prodeje-klesaji-205927 09:34 https://youtu.be/AJmpIdXnOTM 🎥 Produkce 👩‍🦰 Marcela Drobná https://www.instagram.com/animacina/ 👨 Martin Janeš https://www.instagram.com/themartinjanes/ 👨 Jiří Hořice https://www.linkedin.com/in/JiriHorice 👨 Lukáš Hylský https://www.instagram.com/lukashylsky/ ⚠️ Disclaimer Veškerá má tvorba slouží pouze ke studijním účelům. Není investičním poradenstvím, doporučením a také není nabídkou či výzvou k nákupu či prodeji finančních nástrojů. Mějte na paměti, že při investování či spekulaci s finančními instrumenty, hrozí ztráta části či všech finančních prostředků.

4. červen 2023 50:30

Z bezdomovce k miliardovému byznysu. „Peníze mi nepřinesly nic špatného” říká pravý Czech Made Man

👉 CELÁ EPIZODA (1h 40m) HTTPS://WWW.PATREON.COM/VOJTAZIZKA 👈 💛 Na Patreonu zjistíte, kam investují mí hosté, získáte nové rozhovory s předstihem, exkluzivní epizody nebo audio dříve než na Spotify. 💙 Partnerem pořadu je Wolt - 👇 10x50 Kč pro nové uživatele https://get.wolt.com/VOJTAZIZKA | Promo kód: VOJTAZIZKA 🤝 Partneři | Finanční služby, které rád využívám 📊 Portu | Začněte jednoduše s pasivním investováním - 300 Kč pro nově zaregistrované https://www.portu.cz/vojta300 📈 Anycoin | Tady nakupuju krypto https://www.anycoin.cz/?ref=vojtazizka 📖 Článek na CzechCrunch: https://cc.cz/author/vojta-zizka/ 👀 Kde mě sledovat? 📱 INSTAGRAM http://instagram.com/VojtaZizka 📱 TWITTER https://twitter.com/VojtaZizka 📱 TikTok https://www.tiktok.com/@vojtazizka 👾 DISCORD https://discord.gg/GVZ5A4648f 🌐 WEB https://www.vojtazizka.cz/ 🔉 Spotify https://spoti.fi/3I0sLXM 🔉 Apple Podcasts https://apple.co/3HZM0Ao 👤 Host Zdeněk Kubík Český internetový podnikatel, který svou podnikatelskou dráhu nastartoval již v 90. letech prodejem knih a tiskovin v Praze. Dlouhá léta působil v Číně, odkud zbohatl na obchodu s doménami, na kterých vydělal stovky milionů korun. V současnosti stále podniká v internetovém prostředí a působí také jako filmový producent. Na motivy jeho životního příběhu byl natočen film Czech Made Man z roku 2011. 🕗 Časová osa 00:00 Partner pořadu. 00:36 Je Czech Made Man podle skutečnosti? 02:00 Film, který inspiruje mnoho lidí 02:34 Kdo vlastní práva na film Czech Made Man 03:34 Zdeňkovy začátky - prodejce novin 05:06 Odchod do Německa 06:10 Zdeněk jako profesionální společník 08:24 Jak se Zdeněk dostal do Bohnic na psychiatrii 09:39 Sázení na dostihy a automobilová nehoda 12:12 Vyhýbání se výkonu trestu a nástup do vězení 13:14 Životní štěstěna 13:36 Pobyt ve vězení 15:27 Kolik má Zdeněk IQ a jak se to počítá 17:15 Byznys s falešnými jízdenkami na MHD 18:49 Podvody na DPH 21:12 Jak se Zdeněk dostal do Číny 21:44 Bílý kůň v Číně 23:30 Podnikání v Číně 25:37 První odchod z Číny a pokusy o návrat 27:35 Návrat do Číny a byznys s LED žárovkami 29:01 První výdělky reklamou na internetu 32:10 Byznys s doménami 37:08 Kolik vydělává byznys s doménami 40:03 Film vs. realita 40:39 Přinesly peníze něco negativního do života? 41:59 Kolik domén zaregistroval 44:46 Jaké zajímavé domény vlastní 47:39 Přechod na Patreon 🔗 Odkazy 02:33 https://youtu.be/Li_cH4nJrFQ 29:18 https://ledz.com/ 45:22 https://youtu.be/V98QnTBY0bY 🎥 Produkce 👩‍🦰 Marcela Drobná https://www.instagram.com/animacina/ 👨 Martin Janeš https://www.instagram.com/themartinjanes/ 👨 Jiří Hořice https://www.linkedin.com/in/JiriHorice 👨 Lukáš Hylský https://www.instagram.com/lukashylsky/ ⚠️ Disclaimer Veškerá má tvorba slouží pouze ke studijním účelům. Není investičním poradenstvím, doporučením a také není nabídkou či výzvou k nákupu či prodeji finančních nástrojů. Mějte na paměti, že při investování či spekulaci s finančními instrumenty, hrozí ztráta části či všech finančních prostředků.