Kolo na kolo
29. srpen 2022

Poslechněte si podcast: InstaPokec z Belgie: Co zastaví drtivou kombinaci Max - Red Bull?

Co stálo za přesvědčivě dominantním vystoupením Maxe Verstappena a Red Bullu v Belgii? A jak Max Verstappen sám ještě nechtíc přitopil pod kotlem problémů Ferrari? Rozebrali jsme srážku dvou šampionů a našli důvod vyzdvihnout výkony Estebana Ocona a Alexe Albona.

36:37

Kolo na kolo

Vydává: Tom Richtr F1

Podcast Kolo na Kolo! Komentátor formule 1 Tomáš Richtr se svými kolegy a hosty o všem důležitém, co se ve světě F1 právě děje. Speciálním pořadem je "InstaPokec" po skončení velké ceny F1

Web

Před týdnem 30:53

Před Dakarem 2023: Úspěchy bere pilot, vina se hází na navigátora!

Když se daří, veškerou slávu bere pilot. Když se nedaří, veškerou vinu bere navigátor! A když to nejde shodit na navigátora, může za to auto! Nejen o tom, ale o mnohém dalším jsem měl možnost popovídat si s posádkou týmu ORLEN Benzina Martinem Prokopem a Viktorech Chytkou před jejich odjezdem na Dakar 2023 během oficiální tiskové konference tituálrního partnera. JSem si jist, že rozhovor potěší nejen každého fanouška obou jezdců a týmu, ale každého obdivovatele motorsportu, a nabídne neotřelé pohledy na to, jak probíhá příprava na Dakar a jaké jsou s tím spojené emoce. Celý rozhovor exkluzivně pouze v podcastu Kolo na Kolo.

Před týdnem 47:40

InstaPokec z Abú Dhabi: Jaké šance mají týmy do budoucna a proč nová sezona začína už dnes

Jak Sergio Pérez prohrál - s pomocí kolegy Maxe Verstappena - boj o stříbrnou medaili. Nabízíme ohlédnutí za poslední velkou cenou sezony, a hodnotíme šance jednotlivých týmů do budoucna. A vysvětlujeme, proč je pro nás dění ve formuli 1 trvalé a že nová sezona začal už dnes!

Před týdnem 46:14

Piloti F1 v roce 2023: Vítáme nové, s jinými se loučíme

Známe jména pilotů, kteří budou závodit příští rok ve formuli 1 příští rok! Pouze čtyři týmy si nechávají své jezdce z letoška, u ostatních dochází ke změnám. A jsou to změny vycházející z hodně turbulentního dění během letošní sezony! Kdo na tom profitoval? A kdo o místo naopak přišel? Vítáme nové piloty, a současně se loučíme s některými stávajícími, v nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo. Speciální poděkování Martinovi Pouvovi ;)

Před 2 týdny 52:43

InstaPokec z Brazílie: Vyšetřujeme příčiny, které se pokusily zastínit Russellovo famózní vítězství

George Russell to dokázal! Dosáhl na triumfální vítězství jako týmový kolega Lewise Hamiltona. A jak to vůbec dokázal Mercedes? S autem, které na začátku sezony ztrácelo sekundu (kolo) na kolo?! V závodě, po kterém doslovala explodovala kontroverze v táboře Red Bullu? Max Verstappen odmítl podpořit kolegu Sergia Péreze. Verstappen pro to měl své důvody, které ale odmítl rozebrat. Tak jsme to udělali za něj!

Před 3 týdny 46:20

Válka pneumatikářů - rekonstrukce největšího trapasu F1

Velkou cenu USA 2005 si buď dnes každý vybaví, nebo o ní přinejmenším slyšel! Jak se ale vůbec F1 do takové situace dostala? A proč nebylo možné najít lepší řešení? Proč jsou pneumatiky během závodů tak důležité, kdy se odeehrál první pitstop a kdy byly zavedeny (a zase zrušeny!) bezdrážkové pneu, takzvané slicky? Pojďme se v nejnovější epizodě podcastu Kolo na Kolo ponořit do tajemného světa příběhů 'černého zlata' motorsportu.

31. říjen 2022 54:31

InstaPokec z Mexika: Šampioni bojkotují televizi v toxicitě sociálních sítí

Co mohlo vypadat jako poklidnější velká cena F1 mělo za sebou vzrušující okolnosti, které rozhodly o jejím průběhu. Jaké okolnosti rozhodly o tom, že se Mercedes připravil o šanci na vítězství? Jaká síla Ferrari byla v Mexiku potlačena? Proč šampioni bojkotují největší formulovou televizi? A čím to, že se na tiskové konferenci po závodě hovoří o toxicitě sociálních sítí? To a další důležité informace z Velké ceny Mexika!

28. říjen 2022 39:44

Vše, co je potřeba vědět o (ne)trestu pro Alonsa a pokutě pro Red Bull

Skoro pět dní se vedly spory o tom, jak budou vypadat výsledky letošní GP USA. Fernando Alonso dostal nejprve časový trest, kvůli kterému přišel o mistrovské body. Následovala řada protestů, anti-protestů a fanoušek se v tom už úplně ztratil. A my mu v nové epizodě pomůžeme se v tom vyznat! A přidáváme nejčerstvější pokuru a sportovní penalizaci pro Red Bull za překročení rozpočtových stropů v roce 2021. Co to pro něj znamená? A jak jsme se v téhle situaci vůbec objevili? Opět nabízíme srozumitelná vysvětlení.

24. říjen 2022 59:35

InstaPokec z Texasu: Red Bull smutným šampionem... a zase ta FIA!

Za smutných okolností získal Red Bull první Pohár konstruktérů od roku 2013. Stalo se tak ve stínu zesnutí zakladatele Red Bullu Dietricha Mateschitze, ale na konci vzrušující velké ceny. Jak se stalo, že měl Lewis Hamilton velmi blízko prvnímu vítězství? A proč na něj nedosáhl? A nebyl by to kompletní víkend, kdyby jej FIA neokořenila dalšími kontroverzními rozhodnutími. A děláme si trochu srandu z rekordů a jak se na ně dívat. Zkrátka: kdo chce, pro toho je tu další InstaPokec z velké ceny!

10. říjen 2022 01:15:29

Pocta Verstappenovi a jaké bitvy se letos ještě povedou

Vzdáváme poctu dvojnásobnému mistru světa Maxi Verstappenovi. Vzpomínáme na chvíle, kdy byl zatracován a představujeme si, zda je opravdu reprezentantem nové éry formule 1. Nabídneme zákulisní pohled na divné okolnosti, které vedly k nejasnostem, zda je nebo ještě není Verstappen mistrem světa. A na jaké bitvy se ve zbývajících čtyřech velkých cenách ještě těšit? Diskutují formuloví komentátoři Tomáš Richtr, Jiří Košta a Pavel Fabry.

9. říjen 2022 42:31

Ze zákulisí: Po čem touží a co radí Tomáš Enge

S nejzkušenějším českým závodníkem exkluzivně: během neplánovaného čekání na restart GP Japonska v průběhu televizního přenosu na Sport2 došlo na exkluzivní podcast. Debata, která by možná nikdy nevznikla. Třeba o tom, jak moc Toma Engeho iritují otázky na F1, když má řadu (úspěšných) zkušeností mimo ni. Co všechno už vyzkoušel? A došlo i na jednu z fundamentálních otázek: jak objevit, a ověřit (aniž byste museli finančně vykrvácet), že je Vaše dítě dalším Lewisem Hamiltonem nebo Maxem Verstappenem?