Hypotécast
NejnovějšíEpizoda 138Před třemi dny

Poslechněte si podcast: Tomáš Rusňák o posuzování příjmů a výdajů u OSVČ

V dnešní epizodě Hypotécastu Tomáš Rusňák hovořil o tom, jakým způsobem modifikovat příjmy a výdaje u OSVČ. Jaká je realita u paušalistů? Jak se modifikuje výdajový paušál? Jak k OSVČ přistupují banky? Jak by správně měly banky počítat příjmy? Proč se lidé na banky často zlobí? Jak se dostat k obratové hypotéce? Jaké činnosti jsou pro banky lépe akceptovatelné? Více informací o hypotékách najdete na www.tomasrusnak.cz [http://www.tomasrusnak.cz/].

13:17

Hypotécast

Vydává: Tomáš Rusňák

Hypotéky, reality, investice do nemovitostí. Krátce a výstižně o hypotékách a investování vám povypráví Tomáš Rusňák, který je hypotečním specialistou a ve financích se pohybuje už deset let. Zaměřuje se především na realizaci hypoték a právě o nich vás informuje v tomto podcastu. Tomáš je silný ve vyhledávání řešení u lidí, kde je to zdánlivě neřešitelné. Za svou karieru zprostředkoval úvěry za více než 1 miliardu Kč. Zajímá vás, na co všechno si dát pozor při vyřizování hypotečního úvěru? Jak na něj dosáhnete vzhledem ke stále přísnějším regulím? Chcete slyšet reálné příběhy z Tomášovi praxe? V tom případě odebírejte tento podcast a nic ze světa hypoték už vám neuteče.

Web

Epizoda 138Před týdnem 16:28

Tomáš Rusňák o věcech, které pomohou k lepší hypotéce

V dnešní epizodě Hypotécastu Tomáš Rusňák hovořil o klíčových věcech, díky kterým klient získá lepší nebo skvělou hypotéku. Jak správně vybrat parťáka, který pomůže s procesem získání hypotéky? Jak správně vybrat banku? Jak důležitý je údaj RPSN? Jak vnímat úrokové sazby? V čem je důležité mít řádně zpracovaný finanční plán? Více informací o hypotékách najdete na www.tomasrusnak.cz [http://www.tomasrusnak.cz/].

Epizoda 140Před 2 týdny 12:03

Tomáš Rusňák o bonitě a prokazování příjmů u majitelů s. r. o.

Dnešní epizodu Hypotécastu Tomáš Rusňák věnoval majitelům s. r. o. Tato skupina lidí totiž dle jeho slov nemá na trhu vůbec jednoduché prokazování příjmů. Proč mají majitelé s. r. o. problém s prokazováním příjmů? Jak se banka na příjmy majitelů s. r. o. dívá? Na co vše se banka začala u majitelů s. r. o. dívat? Proč se hledí také na výši obchodního podílu a dobu majetkové účasti ve firmě? Více informací o hypotékách najdete na www.tomasrusnak.cz [http://www.tomasrusnak.cz/].

Epizoda 139Před 3 týdny 16:04

Tomáš Rusňák o aktualitách na realitním trhu

V dnešní epizodě Hypotécastu Tomáš Rusňák hovořil o aktuální situaci na realitním trhu. Jak se vyvíjí ceny nemovitostí? Jak vše ovlivňuje inflace? Jaká je situace na nájemním trhu? Jak vnímá vlastnické bydlení? Jak v současné době fungují hypotéky?  Více informací o hypotékách najdete na www.tomasrusnak.cz [http://www.tomasrusnak.cz/].

Epizoda 13830. srpen 2022 17:16

Tomáš Rusňák: Aktuality na hypotečním trhu

V dnešní epizodě Hypotécastu Tomáš Rusňák hovořil o tom, jakým způsobem se vyvíjí úrokové sazby u hypoték na českém trhu. Jak velký pád hypoteční trh zažívá? Jaký vliv má současná situace na bankovní trh? Na jak dlouhou dobu v současné době hypotéky fixovat? Jak hovoří o bonitě? Jak se vyvinuly v průběhu roku úrokové sazby?   Více informací o hypotékách najdete na www.tomasrusnak.cz [http://www.tomasrusnak.cz/].

Epizoda 13723. srpen 2022 12:01

3. příběh - Dostali jsme od rodičů pozemek a chceme stavět - čte Martin Stránský

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si magický hlas dr. House nebo Bendera v podobě skvělého herce a dabéra Martina Stránského.

Epizoda 13616. srpen 2022 09:41

2. příběh - Zdědila jsem byt, ale potřebuje rekonstrukci - čte Martin Stránský

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si magický hlas dr. House nebo Bendera v podobě  skvělého herce a dabéra Martina Stránského. Příběh je o mladé dívce, která si nevěděla rady s dědictvím. Jako studentka vysoké školy řešila, jak s nemovitostí naložit, zda ji prodat, zrekonstruovat a bydlet a nebo pronajímat. V rámci příběhu se dozvíte, co všechno se jí honilo hlavou, z čeho měla strach a jaké nástrahy na ni čekaly. A pokud se zajímáte více o hypotéky, mrkněte na můj web www.tomasrusnak.cz [http://www.tomasrusnak.cz]

Epizoda 1359. srpen 2022 09:12

1. příběh - Po osmi společných letech chceme založit rodinu a přestěhovat se do vlastního - čte Martin Stránský

Speciální epizoda, ve které geniální herec a dabér, Martin Stránský, představí příběh o Petrovi a Kláře, kteří plánují založení rodiny a pořízení vlastního bydlení. V příběhu se dozvíte, co všechno se jim honí hlavou, jaké mají obavy a jaké problémy musí vyřešit.

Epizoda 1342. srpen 2022 48:25

Tomáš Rusňák: Vlastimil Nigrin / HB - o hypotékách a vlastním bydlení

V DNEŠNÍ EPIZODĚ HYPOTÉCASTU SI TOMÁŠ POPOVÍDAL S ČLENEM PŘEDSTAVENSTVA ČSOB STAVEBNÍ SPOŘITELNY A MÍSTOPŘEDSEDOU PŘEDSTAVENSTVA HYPOTEČNÍ BANKY. HOVOŘILI SPOLU O NEMOVITOSTECH, DOSTUPNOSTI BYDLENÍ I HYPOTÉKÁCH. Jak je pro mladé lidi složité dostat se k vlastnímu bydlení? Je výhodnější bydlet ve vlastním, či v nájemním? Jak vypadají aktuální úrokové sazby? Na jak dlouhou dobu by měli lidé v současné době fixovat své hypotéky? Co by doporučil lidem, kteří uvažují o pořízení vlastního bydlení - jak by se měli zachovat?   Více informací o hypotékách najdete na www.tomasrusnak.cz [http://www.tomasrusnak.cz/] .

Epizoda 13326. červenec 2022 55:31

Tomáš Rusňák: S Lukášem Frankem o aktuálních situaci na hypotečním trhu

V DNEŠNÍ EPIZODĚ HYPOTÉCASTU SI TOMÁŠ POPOVÍDAL S FINANČNÍM PORADCEM, LUKÁŠEM FRANKEM ALIAS FRANKIEM O HYPOTEČNÍM A REALITNÍM TRHU. SPOJILI SE TAK 2 ZAJÍMAVÍ PODCASTEŘI A FINANČNÍCI A MÍSTO, ABY NA SEBE "HÁZELI ŠPÍNU" A NAVZÁJEM SE POMLOUVALI, JAK TO U KONKURENCE OBČAS BÝVÁ, NATOČILI HODNOTNOU EPIZODU O TOM, CO SE TEĎ NA TRZÍCH DĚJE. Jak vidí vývoj trhu v letech 2022–2023 z hlediska hypoték, nemovitostního trhu? Budou šplhat hypoteční sazby až k sedmi procentům? Nebo výš? Kdy začnou klesat úrokové sazby? Vyplatí se vůbec ještě v dnešní době hypotéka? A pokud ano, tak pro koho? Více informací o hypotékách najdete na www.tomasrusnak.cz [http://www.tomasrusnak.cz/].

Epizoda 13219. červenec 2022 49:41

Tomáš Rusňák s hlavní ekonomkou Raiffeisenbank Helenou Horskou o současném ekonomickém vývoji

V DNEŠNÍ EPIZODĚ HYPOTÉCASTU JSEM SE POBAVIL S HLAVNÍ EKONOMKOU RAIFFEISENBANK HELENOU HORSKOU O SOUČASNÉM EKONOMICKÉM VÝVOJI V ČESKÉ REPUBLICE A O DOSTUPNOSTI BYDLENÍ. Jak shrnula současnou ekonomickou situaci v Česku v oblasti nemovitostí? Jak vnímá vývoj inflace i úrokových sazeb? Jak podle ní vlastně vypadá ideální úroková sazba? Budou muset domácnosti přehodnocovat své plány v oblasti bydlení? Jak vnímá kroky České národní banky? Více informací o hypotékách najdete na www.tomasrusnak.cz [http://www.tomasrusnak.cz/].