3. září 2021

Poslechněte si podcast: Hot dog zkrátí život o půl hoďky a Dánové zapichují vlajky do výkalů. To jsou top zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají to nejvláčnější mascarpone ze zpravodajského regálu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

15:29

Mikrovlnky

Vydává: Český rozhlas

Mikrovlnky jsou týdenní výběr toho nejlepšího ze zpráv Radia Wave podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Zprávy, které nezpůsobí žádnou informační tsunami, ale příjemně rozčeří hladinu vašeho všedního dne.

Web

Před týdnem 10:29

V Pákistánu se narodilo kůzle s megaušima a močící Brňan zaútočil. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejjemnější švestičky ze zpravodajského sadu. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 2 týdny 12:07

Mikrovlnky: Osamělá žena falšovala ruské dějiny a v Brně se bojovalo o petržel. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkřupavější dalamánky ze zpravodajské pekárny. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

Před 3 týdny 08:06

Žena prodávala orgány zesnulých a tučňáci nechtějí papat levně. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmastnější langoše ze zpravodajského stánku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

15. červenec 2022 08:55

Žena měla zákusek v podpaží a veverky neotěhotní díky pomazánce. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmastnější langoše ze zpravodajského stánku. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

8. červenec 2022 09:35

Starosta se oženil s aligátorem a Brnem jel cyklista se záchodem. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejmasitější olivy ze zpravodajského háje. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

1. červenec 2022 10:39

Žena vysklila hrncem zastávku a televize radí, jak krást benzín. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty neorosenější jahody ze zpravodajského záhonku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

24. červen 2022 10:11

Na Islandu je muzeum penisů a vosy zaujal rozkrok Borovského. To jsou nej zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejpikantnější papričky ze zpravodajského záhonku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

17. červen 2022 09:46

Ve Švédsku mají sexy popelnice a za urážku v Japonsku je vězení. To jsou top zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší ostružiny ze zpravodajského keříku. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

10. červen 2022 10:44

Muž se rozvedl kvůli instantním nudlím a děti vyjely na dálnici. To jsou zprávy minulého týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejkulatější pomeranče ze zpravodajského keře. Jako obvykle se zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.

3. červen 2022 13:47

Muž si stěžoval na porno ve výloze a další si vytetoval smrt křečka. To jsou nej zprávy týdne

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková v aktuálním díle podcastu Mikrovlnky vybírají ty nejsladší jahůdky ze zpravodajské stráně. Jako obvykle se Mikrovlnky zaměřily na těžko pochopitelné zprávy jak ze světa, tak z regionů.