Setkání u mikrofonu
12. únor 2023

Poslechněte si podcast: Hostem v Setkání u mikrofonu byl Kalkulátor Jakub Kvášovský, matador vědomostních soutěží

Zúčastnil se například soutěží AZ Kvíz, Kde domov můj, Chcete být milionářem, Nejslabší, máte padáka nebo Riskuj. V současnosti také vystupuje pod přezdívkou Kalkulátor jako jeden z Lovců v televizním pořadu Na lovu. Hostem Pavla Petra byl učitel z Vrchlabí Jakub Kvášovský.

26:01

Setkání u mikrofonu

Vydává: Český rozhlas

V moderátorském křesle střídají zkušení rozhlasoví matadoři, Halina Pawlowská, Pavel Kudrna, Pavel Petr a Petr Kumpfe s nováčky z řad významných regionálních osobností, herečka Veronika Korytářová, ředitel zoo David Nejedlo, ředitel iQLANDIE Pavel Coufal, či herec Zdeněk Kupka. Podle toho jsou i různorodí hosté a témata, která se v talk show probírají.

Web

Před třemi dny 48:57

Setkání se zajímavými osobnostmi, nejen z Libereckého kraje

Hosty k mikrofonu si zvou Halina Pawlowská, Petr Urban, Marcela Augustová a Pavel Kudrna.

29. říjen 2023 28:12

Na paddleboardu plula po kanadských řekách i po Baltu. Monika Klemšová si plní cestovatelské sny

V práci dala výpověď, aby mohla cestovat. A to dost neobvykle. Monika Klemšová z Mníšku u Liberce se na paddleboardu plavila na řekách ve Švédsku a v Kanadě a vyzkoušela si i cestu Baltským mořem. Do Setkání u mikrofonu ji pozval Pavel Kudrna.

22. říjen 2023 27:19

Když má tygr zarostlý dráp, čeká vás velká akce, říká o léčbě zvířat v zoo veterinář Vladimír Jurek

Foukačky, lasa, narkotizační pušky. I takové jsou pomůcky veterináře, který léčí divoká zvířata. A to nejen ta volně žijící v přírodě, ale i ta v zoologických zahradách. Právě tím se zabývá Vladimír Jurek, kterého si do Setkání u mikrofonu pozval jeden z moderátorů pořadu, ředitel Zoo Liberec David Nejedlo, který je také veterinář.

15. říjen 2023 26:15

Zázemí německých klubů je neskutečné, vše, co potřebujete, tam je, vzpomíná fotbalový záložník

Ve čtrnácti byl na stáži v Bayernu Mnichov, dnes hraje za FK Jablonec. Hostem v Setkání u mikrofonu byl fotbalista Michal Černák.

8. říjen 2023 26:52

Petra Janů je poslední zpěvačka s velkým hlasem a vlastními hity, říká její manažer René Kekely

V Setkání u mikrofonu jsme se tentokrát podívali do zákulisí české kultury, pozvání od moderátora Petra Kumpfeho totiž přijal moderátor, produkční, producent a PR manažer René Kekely. Kvůli jeho časové vytíženosti se pořad natáčel v jeho pražské kanceláři.

1. říjen 2023 26:00

Fascinuje mě, že člověk dokáže něco vyrobit, baví mě poznávání, říká herečka Markéta Tallerová

Ve studiu Českého rozhlasu Liberec se tentokrát u mikrofonu setkaly dvě výrazné herečky z libereckého Šaldova divadla, které jsou obě zároveň i držitelky Thálie. Na místo hosta usedla Markéta Tallerová, kterou si pozvala jedna z moderátorek pořadu Setkání u mikrofonu Veronika Korytářová. Samozřejmě si povídaly i o divadle, ale nejenom o něm.

24. září 2023 31:14

Zákaz vstupu do rozhlasu pro nového ředitele ČT1

Znají se desítky let, za mikrofonem vedle sebe seděli nesčetněkrát, proti sobě ale úplně poprvé. Setkání u mikrofonu rozhlasáků Pavla Kudrny a Jiřího Kokmotose.

17. září 2023 27:17

Kdybych ve 13 neodešel z domova, kdo ví, jestli bych se biatlonu věnoval, říká Michal Krčmář

Sportovní redaktor Pavel Petr si do pořadu Setkání u mikrofonu pozval stříbrného medailistu zimních olympijských her 2018, rodáka z Vrchlabí Michala Krčmáře.

10. září 2023 50:00

U mikrofonu se tentokrát setkala Halina Pawlowská s herečkou Martinou Hudečkovou, kterou si známá moderátorka pozvala do své talkshow Na větvi s Halinou

3. září 2023 19:03

Na bicí se může naučit každý, kdo dokáže dupat do rytmu, říká bubeník a učitel hudby Jan Nikendey

Hraje v několika kapelách a hrát na bicí nástroje učí i další generaci. Hostem Zdeňka Kupky v Setkání u mikrofonu byl bubeník Jan Nikendey zvaný Nikáč.