Host Dopoledního expresu
Před týdnem

Poslechněte si podcast: O sendvičové generaci s psychoterapeutem

Co znamená termín sendvičová generace? Jaké problémy musí lidé z této generace řešit a jaká jim z toho plynou rizika? O tom se bavíme s Petrem Fabianem, ředitelem terapeutické linky Sluchátko a psychoterapeutem.

19:07

Host Dopoledního expresu

Vydává: Český rozhlas

Každý všední den jsou u nás ve studiu zajímaví hosté na aktuální téma. Přinášíme finanční, energetické, zdravotní či sociální poradenství, ale také setkání s populárními severočeskými osobnostmi a odborníky z nejrůznějších oborů. Stačí si vybrat téma, které vás zajímá.

Web

Dnes 18:27

Dluhová poradna: Jak vyváznout z dluhové pasti a znovu začít

Insolvence neboli oddlužení či osobní bankrot je možnost, jak vyváznout z dluhové pasti a znovu začít život bez dluhů. Jak na to, o tom se bavíme s Jarmilou Šůlákovou z občanské poradny Diakonie Most.

Včera 20:40

O hereckém životě s Natašou Gáčovou

Hostem Dopoledního expresu je herečka a členka Činoherního studia v Ústí nad Labem Nataša Gáčová. Bavíme se s ní nejen o tom, co ji k herectví přivedlo…

Před dvěma dny 16:57

Jak dlouho může trvat rehabilitace po úraze?

K čemu je dobrá motodlaha a jak správně chodit o berlích? O tom si dnes budeme povídat s dnešním hostem Dopoledního expresu fyzioterapeutkou Bc. Barborou Kinclovou. Ptejte se i vy na to, co vás zajímá - telefonní linka při vysílání má číslo 475 212 212, na email můžete psát už teď - má adresu host@sever.rozhlas.cz. Moderuje Lenka Šobová.

Před pěti dny 18:19

Prodej, nájem i koupě družstevního bytu. Radí předseda Svazu českých a moravských bytových družstev

Jak je to s prodejem, koupí, či pronajmutím družstevního bytu? To nám vysvětlí Jan Vysloužil, předseda Svazu českých a moravských bytových družstev.

Před šesti dny 16:49

O sociální situaci v Ústeckém kraji s prvním náměstkem ústeckého hejtmana Jiřím Kulhánkem

Naším hostem je první náměstek hejtmana Ústeckého kraje Jiří Kulhánek. Povídáme si s ním například o tom, jak kraj řeší problematiku sociálně vyloučených lokalit.

Před týdnem 18:05

O (ne)dostupnosti léků v lékárnách s lékárníkem Karlem Struhou

Jak je možné, že najednou nejsou v lékárnách dřív běžně dostupné léky? Co ta tuto nepříjemnou situaci může? Nejen o tom si povídáme s lékárníkem Karel Struhou.

Před týdnem 18:41

Péče o chrup a ústní dutinu očima dentální hygienistky

Zubní hygiena, zubní kámen, krvácení dásní a prevence, to jsou témata povídání s naším hostem – dentální hygienistkou Petrou Křížovou.

Před týdnem 18:50

Finanční poradna: Jak se vyznat v bankovních službách a vybrat správný úvěr

Jak se vyznat v bankovních službách, proč si pořídit spořící účty a jak vybrat správný úvěr? To nám poradí Ivan Bertl z pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

Před 2 týdny 18:14

S ředitelkou Sociálních služeb v Chomutově o osamostatňování mladých a fenoménu mamahotelů

Naším hostem ve studiu je ředitelka Sociálních služeb v Chomutově Alena Tölgová. Bavíme se s ní o problematice osamostatnění mladých lidí a jejich časté neochotě opustit domácnost rodičů.