Sandra Pogodová se chce znovu vydat na pouť do Santiaga de Compostela. O cestě plánuje napsat knihu

Host Lenky Vahalové
25. září 2021 18:06

Do studia k nám tentokrát zavítala herečka Sandra Pogodová. Společně s Lenkou Vahalovou pozvaly na nový muzikál Láska nebeská do Divadla Broadway. Sandra se také rozpovídala o novém pořadu Českého rozhlasu Polední sirény nebo o cestě do Santiaga de Compostela

Host Lenky Vahalové

Český rozhlas

Každý týden hodinový rozhovor s osobností.

Web

Další epizody

Před čtyřmi dny
19:28

Frontman kapely Like-it k singlu City in the city: Mysleli jsme, že to je jasný letní hit, a ono ne

Hostem Lenky Vahalové byl tentokrát frontman kapely Like-it Dominik Kříž. V rozhovoru vyprávěl o první desce City in the city, o tom, proč se jmenují Like-it nebo proč se s kapelou na podzim zavřou do studia a nebudou koncertovat.

Před týdnem
21:24

Kuchaře z vás dělají léta praxe, a ty já nemám, přiznává vítěz soutěže MasterChef Roman Staša

Do studia k nám tentokrát zavítal vítěz soutěže MasterChef Česko 2020 Roman Staša. Bývalý hokejista a kondiční trenér je teď na plný úvazek kuchařem. Vybudoval úspěšný projekt Bez Adresy a dokonce spolupracuje s uznávaným šéfkuchařem Janem Punčochářem. Nejen o dobrém jídle si povídal s Lenkou Vahalovou.

Před 2 týdny
26:03

Tomáš Klus: Pobyt ve tmě byl o mých životních chybách. Objevovaly se mi bytosti, kterým jsem ublížil

Hostem Lenky Vahalové byl tentokrát písničkář a herec Tomáš Klus. Společně probrali nové desky, které vznikly v pandemii, Tomáš taky prozradil, kterou další chystá, a řeč přišla třeba i na pobyt ve tmě.

Před 3 týdny
19:52

Jan Maxián: Je mi líto, že spousta mých přátel používá sociální sítě pro reklamu než samotné sdělení

Do studia tentokrát přišel herec, dabér a muzikant Jan Maxián. S Lenkou Vahalovou si povídal o svých současných aktivitách, o tom, jak skládá muziku k filmu či seriálu nebo jaký má vztah k sociálním sítím.

18. září 2021
21:02

Cestovatelka Lucie Kutrová inspiruje k pěšímu zdolávání tras v přírodě a plnění svých snů

Do studia k nám zavítala cestovatelka Lucie Kutrová známá jako Holka s Bucket Listem. Prošla Pacifickou hřebenovku z Mexika až do Kanady, nedávno vydala knihu 151 dní po evropských stezkách a miluje psy. Nejen o horách, knihách, psech a cestování si povídala s Lenkou Vahalovou.

11. září 2021
20:58

Zpěvačka Annabelle chce dobýt svět: Trochu spoléhám na štěstí, to mě totiž docela provází

Hostem Lenky Vahalové byla tentokrát mladá a talentovaná zpěvačka, která si říká Annabelle. Ve studiu vyprávěla o spolupráci s hudebním producentem Fiedlerskim, o novém singlu Charm a také o tom, proč touží uspět v zahraničí.

4. září 2021
18:34

Motorkář Podmol se znovu chystá na Rallye Dakar. Jedním z důvodů je sáhnout si na úplné dno

Hostem Lenky Vahalové byla špička ve svém oboru: freestyle motokrosař Libor Podmol. V lednu 2021 si navíc poprvé vyzkoušel Rallye Dakar a hodlá v tom pokračovat. V rozhovoru se rozpovídal nejen o motorkách, Dakaru, ale také o novém filmu Cesta je cíl.

28. srpen 2021
22:58

Alena Zárybnická stíhá kromě práce projíždět na kole Alpy. Ze svých cest vydala průvodce

Známá meteoroložka a moderátorka Alena Zárybnická kromě práce, kterou miluje, stíhá na svém kole projíždět rakouské, švýcarské i italské Alpy. Oblíbené trasy shrnula do nového cestovatelského průvodce Alpami na kole. Nejen o cestování a práci meteoroložky si povídala s Lenkou Vahalovou.

21. srpen 2021
27:20

Ladislav Špaček: Etiketa se stala v byznysu zdrojem úspěchu

Hostem Rádia DAB Praha byl tentokrát spisovatel, pedagog a milovník etikety Ladislav Špaček. Řeč byla jak jinak než o etiketě. S Lenkou Vahalovou probral také nové knihy, které stihl napsat během pandemie koronaviru.