Před týdnem

Poslechněte si podcast: Pokáč: Vánoce mi přijdou fenomenální v tom, že každý rok se všichni mají rádi a dají si tu pohodu doma

Naším dnešním hostem byl zpěvák a tak trochu i moderátor Frekvence 1 Pokáč. Chtěl by někdy moderovat v rádiu? Jak si užívá roli manžela a kdo muzikantovi hraje na svatbě? V jaké chvíli byl na svatbě dojatý? Jaké jsou jeho aktuální koncerty? Hraje i v zimě a má i vánoční song? Jaký je klíč ideálních Vánoc? Jaká byla spolupráce s Lucií Bílou? Poslechněte si rozhovor.

19:53

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Před dvěma dny 29:08

Jan Vojáček: Abychom se v této době udrželi v dobré psychické kondici, vypněte zprávy a vyrazte do přírody

Na ranní kávu se k nám zastavil lékař funkční medicíny Jan Vojáček. Může být nějaký ranní rituál pro člověka nevhodný? Marodí více ženy nebo muži a kdo lépe snáší nemoci? Co dělat, aby naše tělo na podzim bylo v pohodě? Poslechněte si rozhovor!

Před třemi dny 20:37

Hartl a Černá: V knihách každá postava nějakým způsobem zveličuje jednu z mých vlastností

Ráno jsme na kávu pozvali spisovatele Patrika Hartla a herečku Lucii Černou. S jakým předstihem zdobí vánoční stromeček? Kdy diváci uvidí film Prvok, Šampón, Tečka a Karel v televizi? Jaký je Patrik režisér? Co lidi nejvíce zajímá na besedách spisovatele? Poslechněte si rozhovor!

Před čtyřmi dny 28:30

Xindl X: Dnes je tradicí, že se dělají afterparty i po koncertech, které se neuskutečnily

Tentokrát za námi dorazil zpěvák Xindl X a v rámci Music Studia Live nám zahrál své nejnovější hudební pecky. Proč se rozhodl zabydlet na Tenerife? Budou na odsunutém koncertu zpívat všichni hosté, jak bylo původně v plánu? Má rád dlouhé songy? Poslechněte si rozhovor!

Před pěti dny 21:36

Jakub Vadlejch: Je skvělé být Atletem roku. Je to pro mě obrovská symbolika

Hostem byl oštěpař, stříbrný medailista z Tokia a Atlet roku Jakub Vadlejch. Jak s odstupem času vzpomíná na letní olympiádu? Kolik dní dovolené si po sezóně může špičkový atlet vzít? Jak moc záleží na kvalitě oštěpu? Proč nemá sociální sítě? Je velkým milovníkem kávy a kde mají v zahraničí nejhorší? Poslechněte si rozhovor!

Před šesti dny 29:02

Tatiana Drexler: Nejtěžšími tanci jsou slowfox a rumba. Když VIP tancují sami, bojím se, aby neztratili rovnováhu

Ráno za námi do studia dorazila porotkyně StarDance Tatiana Drexler. Je velký problém, když někomu náhle v soutěži změní tanečníka? Oblékají kostymérky StarDance i porotce nebo mají vlastní oblečení? Kdy vidí poprvé taneční páry tančit? Jaký tanec je nejtěžší? Poslechněte si rozhovor!

Před týdnem 29:19

Dagmar Pecková: Neřekla jsem, že končím úplně. Končit kariéru je trochu něco jiného, než dělám já

Naším dnešním hostem byla operní pěvkyně Dagmar Pecková. Sportuje ještě pravidelně? Je znát, když přestane na nějakou dobu zpívat? Jak je to vlastně s ukončením její kariéry? Kolika mluví jazyky a v jaké řeči se jí nejlépe zpívá? Jaké má tradice den premiéry? A neměla by mít spíše hlasový klid? Jak se vede jejímu festivalu Zlatá Pecka? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 28:20

Fandi mámám: Na začátku jsme byli vyděšené, jestli dovedeme pomoct. Reakce okolí byla neskutečná

Dneska k nám dorazily holky z projekty Fandi mámám - Petra Květová Pšeničná a Žaneta Slámová. Jak je napadlo vymyslet tento projekt? Jaká byla reakce okolí? Na jakém principu projekt funguje? Jaké příběhy se v projektu objevily? Proč se rozhodli vymyslet aplikaci FandiMat? Kolika maminkách za pět let pomohly? Co maminky nejčastěji potřebují? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 24:35

Jaroslav Mareš: Záhady jsou nekonečným tématem a člověk nikdy neví, jak to dopadne 

Naším dnešním hostem byl Jaroslav Mareš, publicista a badatel. Jak se dostal do oboru záhad? Která záhada je pro něj ta nejzajímavější? Co je podle něj záhada? Může najít někdy i poklad? Může si člověk nechat poklad? Jaký názor má na UFO? Je pravda, že pražské metro má tajnou zastávku? O čem je jeho nová kniha? Jaký je nejvzácnější poklad nalezený u nás? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 26:36

Sestini Hlaváčková a Necpál: Ze začátku jsem šla do boje a vyhrát. Pak jsme se stali kamarády, rivalitu jsem necítila

Naším dnešním hostem byl další vypadlý pár ze soutěže StarDance - Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál. Proč Andrea nemá ráda kávu? Jaké je během soutěže střídat tanečníky? Kdo byl z bratrů Necpálových víc přísný - Michal nebo Jakub? Dostal Jakub nějaké tipy od Michala? Kdo nabídl Jakubovi, aby tančil místo Michala? Je tenis výhoda pro tanec? Poslechněte si celý rozhovor