Host Frekvence 1
26. květen 2022

Poslechněte si podcast: Mariana Prachařová: Lidé mají rádi přirozenost, že si člověk na nic nehraje a ukáže realitu, která občas není hezká

Do studia ve čtvrtek dorazila herečka, zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová. Je něco, co by na internet, instagram nebo do vlogu nikdy nedala? Má na sociálních sítích nějaký cíl, veděla od začátku, že se chce živit jako influencerka? Je těžké v dnešní době sehnat nové sledující? Necítí, že je na tom závislá, neuvažovala o digitálním detoxu? Jaký má vztah s bráchou, hercem Jakubem Prachařem? Radí jí v hudbě? Poslechněte si rozhovor!

19:27

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Včera 14:13

Kryštof Krýzl: Mikaela Shiffrin sbírá jedno vítězství za druhým a má neskutečnou formu. Má na to vyhrát oba závody

Tento týden jsme na Frekvenci 1 pojali ryze sportovně a v pátek s námi vstával lyžař Kryštof Krýzl. Kolik času má během sezóny na osobní život? Dostane se letos ještě na lyže, když je teď zraněný? Jaká je nejlepší česká sjezdovka? A co se děje, když člověk zapomene na závod na olympiádě? Na koho se nejvíc těší ve Špindlu a proč je tento závod tak moc důležitý? A co říká na skvělou Mikaela Shiffrin, Petru Vlhovou nebo na Martinu Dubovskou? Poslechněte si celý rozhovor.

Před dvěma dny 11:37

Jan Vondráček: Namlouval jsem třeba i hlášení o smogové situaci, to mě překvapilo

Dnes ráno s námi vstával herec, dabér a nový hlas v českých tramvajích Jan Vondráček. Proč nikdy nechtěl být slavný? Poznávají ho lidé na ulici? Která zastávka se mu četla nejhůře a jak se dostal k tomu, že bude namlouvat zastávky? Funguje se mu lépe ráno nebo večer? Potkal se s Dagmar Hrazdovou, která namlouvala zastávky před ním? Poslechněte si celý rozhovor.

Před třemi dny 15:28

Šárka Strachová: Já fajn, že Česko bude mít zastoupení ve Špindlu. Martina Dubovská má za sebou skvělou sezónu

Středeční ráno nám zpříjemnila bývalá lyžařka Šárka Strachová. Jaká byla její nejhorší modřina, kterou měla? Jak si zvykla na svůj hlas během komentování? Komu bude fandit během SP Špindlu? Užívala si závody doma v Česku? Rozmlouvala by své dceři kdyby chtěla závodit a podporovala by ji? Od kolika let je ideální postavit děti na lyže? Poslechněte si celý rozhovor.

Před čtyřmi dny 12:22

Kryštof Bartoš: Rád bych si zahrál Jaromíra Jágra. Hlásím se dobrovolně, s mullet mě už spousta diváků viděla

Dnes k nám na ranní kávu dorazil herec Kryštof Bartoš. Odezněla už popularita okolo seriálu Devadesátky? Jaká je jeho nejhorší vlastnost? Je nějaká doba, ve které by chtěl žít? Proč na základní škole chodil v županu? Proč by si zrovna on měl zahrát Jaromíra Jágra? A jak se dostal k tomu, že bude moderovat předávání Cen Anděl? A v čem si naposledy zahrál? Poslechněte si celý rozhovor.

Před pěti dny 15:11

Kateřina Neumannová: Na běžkách je krásné, že se na nich dá klidně i chodit. Vytýkat něco někomu je zbytečné

Dnes jsme měli lyžařské ráno. Na Frekvenci 1 k nám dorazila Kateřina Neumannová. Zvládla už vyrazit na běžky? Kam jezdí nejraději běžkovat? Chodí si k ní známé osobnosti pro radu? A co jí napsal Matěj Ruppert? V čem amatérští běžkaři dělají největší chyby? Zvykla si už na svůj hlas během komentování? Jak trénují profesionálové, když není sníh? A co dělala, když nebyl sníh? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 10:59

Robert Nebřenský: Nová deska Vltavy je mé životní dílo a je skvělá

Páteční ráno s Lubkou a Mírou vysílal herec, muzikant a frontman skupiny Vltava Robert Nebřenský. V jakém nejpozdějším čase vystupoval, už svítalo? Která písnička Vltavy je nejúspěšnější? Jaká je jeho nejoblíbenější kapela kromě Vltavy? Čemu se nyní nejvíc věnuje? Nechybí mu moderování? Kolik textů pro Vltavu napsal? A proč je tento rok právě jeho rok? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 14:07

Člověk se nesmí bát. Nikdy jsem neměla pocit strachu, říká rallye závodnice Sandra Čechová

Dnes ráno to byla na Frekvenci 1 slušná jízda. Navštívila nás totiž česká rallye závodnice Sandra Čechová, kterou ale většina zatím zná jako Sandru Pokornou. Jak se jí líbí nové příjmení? Jakou nejvyšší rychlostí v životě jela? Jaké jídlo umí nejlíp uvařit? Co dělá její nový manžel? Jak se dívá na bezpečnost motorek? Neláká jí Dakar? Má nějakou speciální auto výbavu pro ženy? Jak ji jako závodnici vnímají muži? Kolik žen na závodech potkává? Jak často naopak oblékne večerní róbu a podpatky? Líčí se na závody? Jak vypadá a probíhá její trénink? A co jí teď čeká, na co se nejvíc těší? To vše se dozvíte v rozhovoru.

Před týdnem 29:09

Jindra Polák: Už na prvním koncertě jsme věděli, že se mezi námi děje něco speciálního

Dnes ráno nás na Frekvenci 1 poctilo návštěvou skoro celé Jelení stádo v čele se zpěvákem Jindrou Polákem. S tím si Lubka a Míra povídali mezi tím, co nám ve studiu živě zahráli a udělali tak ze středečního rána krásný a příjemný začátek dne. Kdy měli s Jelenem úplně první koncert? Byla po něm kocovina? Kterou písničku považují za svou nejslavnější? Jaké je Jindrovo nejoblíbenější zvíře? Které jídlo umí nejlíp uvařit? Jedl už někdy jelena? Jaká velká událost je tento rok čeká? Jak je možné, že je už ve svých 43 letech děda? Dá se pouličním hraní uživit? Mají s kluky v kapele nějaký společný koníček? A co všechno nám v rámci Music Studio Live zahráli? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 11:36

Antonín Baudyš: Odešel jsem z Jezuitského řádu, protože jsem si chtěl povídat s lidmi o vztazích a životě

Dnes ráno byl s námi na Frekvenci 1 astrolog Antonín Baudyš. Čím vším je tento člověk zajímavý? Jelikož je učitel jazyků, ve kterém se mu uvažuje nejlíp? Jaké je podle něj nejproblematičtější znamení pro vztah? Co je nejsložitější na práci astrologa? Podle čeho pozná, čím může klientovi pomoci? Jaký je nejčastější dotaz, který pokládají lidé astrologovi? Dá se říct, jaký rok 2023 bude? Dá se říct, jestli se budou mít lépe muži nebo ženy? Kdy ho napadlo, že půjde cestou astrologie? A jak moc astrologovi pomáhají v práci moderní technologie? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 14:01

Jan Punčochář: Recepty vymýšlím s lahví červeného, lahví bílého, tužkou a papírem. Protože ráno si nic nepamatuji

Pondělní ráno bylo na Frekvenci 1 opravdu příjemné. S Lubkou a Mírou vysílal šéfkuchař Jan Punčochář. Toho všichni znají nejen díky jeho skvělým jídlům, které ve své restauraci vaří, ale také díky porotcování v oblíbené show MasteChef Česko. V rozhovoru se dozvíte, proč nesnídá a jí až oběd. Jaká je jeho oblíbené snídaně? Jaké je jeho nejoblíbenější jídlo? Jak dlouho vymýšlí nový recept? A jakým způsobem? Je ochotný prozrazovat své recepty? Je něco, co nejí? A vrátil mu už někdy host jídlo? Poslechněte si celý rozhovor.