Host Frekvence 1
10. prosinec 2021

Poslechněte si podcast: Jiří Lábus: Na dabování Marge už žádnou přípravu nepotřebuji. Za těch třicet let je to z z jedné vody načisto

Dnes ráno Lubka s Mírou posnídali a pokecali s hercem Jiřím Lábusem. Jaké bylo setkání s partou z pohádky Tajemství staré bambitky při natáčení druhého dílu po deseti letech? Co na zprávu o přípravě druhého dílu říkal? Na co se diváci mohou těšit? Záporné role se vždy hrají lépe. Jak se mu hráli Vlastníci, kde ztvárnil echt zápornou roli? Jaká je jeho nejoblíbenější pohádka? Na jaké natáčecí místo nikdy nezapomene? Pořád dabuje nové díly Simspsonů? Změnil se dabing za 28 let? Kolik je vlastně Marge let? Je nějaká role, kterou chtěl hrát a nepoštěstilo se mu? A můžeme se na něj a na pana Kaisera těšit na Silvestra? Poslechněte si rozhovor a vše se dozvíte.

26:52

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Dnes 14:34

Michaela Maurerová: Dobové seriály zbožňuji. Role Elišky ve Zlaté labuti je vysněná

Do studia za Lubkou a Mírou v 8:00 dorazila herečka Michaela Maurerová. Strávila s námi ráno a do vysílání přinesla úžasnou pozitivní auru. V rozhovoru prozradila, jak probíhalo natáčení pořadu Bedekr, také jestli její děti půjdou v hereckých šlépějích a popsala, jak se jí hrálo v seriálu Zlatá labuť? Jakou prestižní událost bude v nejbližší době moderovat? Poslechněte si rozhovor.

Včera 12:00

Evelyn Kramerová: Věděla jsem, že potřebuju dělat něco kreativního a nějak to předat lidem

V úterý ráno byla na Frevenci 1 zábava. Dorazila k nám herečka, moderátorka a stand up komička Evelyn Kramerová. Jaká je její nejlepší a nejhorší vlastnost? Proč ji stand up stresoval? Chtěla by mít nějakou show, kde by zpovídala hosty? O čem je její podcast a považuje se za odborníka na vztahy? Jak se jí líbí v Praze? Poslechněte si celý rozhovor.

Před dvěma dny 15:15

Gabriela Soukalová: Věřím, že se mi povede jet jednou Jizerskou 50. Byl to vždycky můj sen

Pondělí s nám odstartovala bývalý biatlonistka a současná moderátorka Gabriela Soukalová. Jaké bylo nejhorší počasí, ve kterém jela závod? Jaký byl její nejhorší zážitek během závodu? Proč letos nepojede celou Jizerskou 50? A proč by chtěla jet Jizerskou 50? Díky komu se rozhodla věnovat se profesionálnímu sportu? Kolik lyží vozila na závody a proč jich bylo tolik? Poslechněte si celý rozhovor.

Před pěti dny 11:18

Jakub Kohák: Netrénuji, na lyžích stojím vždy až na startu Jizerské 50. To je pravé chlapství

Ráno jsme si povídali s hercem a moderátorem Jakubem Kohákem. Prozradil nám, jestli ho vysílání v rádiu stále baví. Jak se těší na Jizerskou 50, které se bude účastnit? Podařilo se mu už někdy zlomit lyži nebo hůlku? Uvidíme ho v nejbližší době v nějakém filmu, seriálu? Poslechněte si rozhovor.

Před šesti dny 16:05

Ondřej Kepka: Lidé hodně žijí ve svém světě a nedívají se kolem sebe

Herec a reřisér Ondřej Kepka byl ranním hostem na Frekvenci 1. Jak prožíval svatbu na Slovensku, překvapilo ho tam něco? Zavzpomínal na své studijní léta a na vtipné historky z natáčení. Také nám představil knihu o mamince. Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 13:51

Petr Freimann: Ten měsíc je až brutálně jednoznačný, abyste zjistili, jestli máte problém s alkoholem

Začal nám Suchej únor a právě o tom jsme si ráno povídali s Petrem Freimannem. Co považuje za svůj největší úspěch a naopak? Jak se do kampaně můžeme přihlásit? Jaký vztah mají Češi k alkoholu? Jak poznáme, že už jsme s pitím na hraně? Kolik Čechů Suchej únor drží? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 14:06

Suchánek a Kolečko: Dostali jsme nabídku radit lidem. Chtěli bychom, aby se nám otevřeli

Úterní ráno se neslo na Frekvenci 1 ve slavnostním duchu. V živém vysílání jsme vám představili novou moderátorskou dvojici Michala Suchánka a Petra Kolečka. Při té příležitosti je Lubka s Mírou rovnou vyzpovídali. Jak se bude jmenovat pořad, prostřednictvím kterého budou radit od 1. února našim posluchačům? Těší se? Jak probíhaly přípravy? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 15:08

Šárka Krausová: Bylo náročné naaranžovat mě do sedla tak, abych nevypadala, že k oltáři přijíždím nahá

Dnes ráno s námi vysílala herečka Šárka Krausová, dříve Vaculíková. Proč si nenechala obě příjmení? Jak zásadní změna to pro umělkyni je? Čím byla její svatba originální a jaký byl nejzajímavější svatební dar? Proč si musela kvůli seriálu udělat speciální řidičák? Co je nejsložitější na řízení lodi? Kolik svateb už zažila a proč k oltáři jela na koni? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 14:13

Kryštof Krýzl: Mikaela Shiffrin sbírá jedno vítězství za druhým a má neskutečnou formu. Má na to vyhrát oba závody

Tento týden jsme na Frekvenci 1 pojali ryze sportovně a v pátek s námi vstával lyžař Kryštof Krýzl. Kolik času má během sezóny na osobní život? Dostane se letos ještě na lyže, když je teď zraněný? Jaká je nejlepší česká sjezdovka? A co se děje, když člověk zapomene na závod na olympiádě? Na koho se nejvíc těší ve Špindlu a proč je tento závod tak moc důležitý? A co říká na skvělou Mikaela Shiffrin, Petru Vlhovou nebo na Martinu Dubovskou? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 11:37

Jan Vondráček: Namlouval jsem třeba i hlášení o smogové situaci, to mě překvapilo

Dnes ráno s námi vstával herec, dabér a nový hlas v českých tramvajích Jan Vondráček. Proč nikdy nechtěl být slavný? Poznávají ho lidé na ulici? Která zastávka se mu četla nejhůře a jak se dostal k tomu, že bude namlouvat zastávky? Funguje se mu lépe ráno nebo večer? Potkal se s Dagmar Hrazdovou, která namlouvala zastávky před ním? Poslechněte si celý rozhovor.