Host Frekvence 1
22. březen 2023

Poslechněte si podcast: Zdeněk Godla: Když jsem poprvé točil postelovou scénu, měl jsem pocit, že podvádím manželku

Ráno na Frekvenci 1 obohatil tým Lubky a Míry herec Zdeněk Godla. Při té příležitosti se ho zeptali na pár zajímavých věcí. Dělá kromě herectví ještě něco jiného, nebo už je herec na plný úvazek? Jaká byla nejtěžší role, kterou kdy točil? Které natáčecí místo se mu líbilo nejvíc? Jak si padl do oka s Rytmusem, se kterým točil poslední film? Které roční období má nejradši? Jak zvládá změnu času? A proč se hodlá zúčastnit fackované? Poslechněte si celý rozhovor.

08:41

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Před třemi dny 13:19

Petr Kolář: Já jsem nikdy nechtěl zpívat, ale asi mi to šlo

Hostem na Frekvenci 1 byl v úterý ráno zpěvák Petr Kolář. Proč nejezdí často na motorce? Kde byl jeho úplně první koncert v životě? Jakou knížku naposledy četl? Jaký dokument naposledy viděl? Proč se jeho nový singl jmenuje Magická žena? Věří na magii čísel? Kolik už poznal Petrů Kolářů? Jak se z něj stal z ničeho nic milovník koní a venkova? Poslechněte si rozhovor.

Před čtyřmi dny 13:23

Petr Hradil: Pořad Máme rádi zvířata jde více do hloubky, pozmění vaše myšlení

Hostem na Frekvenci 1 byl herec, muzikant, moderátor Petr Hradil. Prozradil nám, proč se už necítí jako herec? Jak vypadá jeho běžné ráno? Popsal nám i nový pořad České televize - Máme rádi zvířata. Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 12:15

Radek Lain: Blesk tlapky se snaží pomoci co nejvíce psům

Hostem na Frekvenci 1 byl šéfredaktor deníku Blesk Radek Lain. Jaký je jeho největší novinářský úspěch? Na co se na festivalu Blesk tlapek mohou návštěvníci těšit? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 09:55

Michal Nesvadba: 23 let mám v Kouzelné školce stejné hnědé kalhoty

Na Mezinárodní den dětí jsme si pro posluchače připravili speciální vysílání. Od 9:00 s námi hodinu vysílal český herec Michal Nesvadba, kterého si nejedna generace pamatuje z pořadu Kouzelná školka. Jak bude vypadat program v prosincové O2 aréně, kde si pro fanoušky nachystal dvojhodinový příběh? Máme se těšit na nějaké překvapení? Co se chystá dělat po odchodu z Kouzelné školky? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 33:56

Čechomor a Lucie Bílá: Naše povolání je nádherné v tom, že je to jako rande naslepo. Nevíme, kdo přijde

V rámci Music Studia Live k nám na rozhovor dorazila skupina Čechomor se speciálním hostem, zpěvačkou Lucií Bílou. Kromě zahrání skvělých písní nám prozradili, jak vznikla jejich spolupráce, jak se jim daří sladit si nabité diáře a kde je společně uvidíme zpívat? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 12:12

Adam Ondra: Česká republika má mezi lezci ve světě dobrý zvuk

Ráno jsme si povídali s lezcem Adamem Ondrou. Prozradil nám, jak se těší na Světový pohár v boulderingu na Letné a jak si vede Česká republika mezi světovou lezeckou špičkou? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 16:39

Libor Neuwirth: Nejdůležitějšími pravidly etikety je chování vůči ostatním, vhodné oblečení a mluva

Dnes na Frekvenci 1 pojedeme na vlně galantnosti, dorazil k nám Libor Neuwirth. Jak bere to, že ho oslovují jako nového Ladislava Špačka? Kolik má doma kravat a proč nosí motýlky? Jaké jsou tři nejdůležitější pravidla etikety? Jak je to s jeho projektem Etiquette for every day? A jaké dotazy nejčastěji dostává? Jaké video zafungovalo nejvíce? Poslechněte si celý rozhovor.

Před 2 týdny 13:12

Andy Voříšková: Nejsilnější motivátor ke cvičení by mělo být zdraví. Nejlepší pohyb pro začátečníky je chůze

Dnes na rozhovor dorazila advokátka, fitness trenérka a blogerka Andy Voříšková, která vymyslela projekt Fitfab Strong. Je jejím cílem opravdu zvednout Čechy a Slováky z gaučů? Kam chodí, když je unavená? Jaký je ideální sport, se kterým začít, když se člověk nikdy nehýbal? Jaký je největší sportovní úspěch, který má za sebou? Umí se někdy nudit a jak je na tom s vařením? Poslechněte si celý rozhovor.

Před 2 týdny 15:03

Bára Poláková: Všechny temné písničky jsme z desky vyházeli a pošleme skrz ní radost

Dnes ráno nás navštívila na Frekvenci 1 herečka a zpěvačka Bára Poláková. Jak se její dcerky těší na prázdniny? Jak ji bavila škola, když byla malá? Jak velká šprtka bývala? Jaká je její nejoblíbenější část dne? Jakým jídlem jí může někdo udělat radost? Jak nejraději jezdí po Praze? Co prozradila o tvorbě její nové desky? Jak si užívá, když fanoušci nosí na koncerty oblečení od ní? Má ještě doma walkmana? Jak si užívá retro a šusťákovky ve svém novém klipu? A nežárlí herectví na její zpívání? Poslechněte si celý rozhovor.

Před 2 týdny 15:19

Lucie Macháčková: Historkám z Tinderu se daří lépe, než se mi kdy snilo. Kniha se už stala i bestsellerem

Dnes pojedeme na vlně zábavy, protože k nám dorazila spisovatelka a stand up komička Lucie Macháčková. Má svůj oblíbený vtipy? Jaké bylo nejhorší publikum, které zažila? Jak se daří knížce Historky z Tinderu? Proč si nakonec knihu načítala sama a proč se jí do toho nechtělo? A chystá vydání další knížku? Kdy mají stand up komici největší sezónu? Poslechněte si rozhovor.