Host Frekvence 1
8. prosinec 2022

Poslechněte si podcast: Pavel Batěk: Kdysi jsem ve filmu kaskaderské kousky dělal sám. Skočit z dvou metrů není jednoduché

Hostem v ranním vysílání byl herec Pavel Batěk. Příští rok se objevi v novém českém filmu Děti Nagana, jak velký je hokejový fanda? Stále dělá kaskadérské kousky ve filmu sám? Na co na něj mohou fanoušci aktuálně zajít do divadla? Poslechněte si rozhovor.

09:48

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Dnes 15:15

Gabriela Soukalová: Věřím, že se mi povede jet jednou Jizerskou 50. Byl to vždycky můj sen

Pondělí s nám odstartovala bývalý biatlonistka a současná moderátorka Gabriela Soukalová. Jaké bylo nejhorší počasí, ve kterém jela závod? Jaký byl její nejhorší zážitek během závodu? Proč letos nepojede celou Jizerskou 50? A proč by chtěla jet Jizerskou 50? Díky komu se rozhodla věnovat se profesionálnímu sportu? Kolik lyží vozila na závody a proč jich bylo tolik? Poslechněte si celý rozhovor.

Před třemi dny 11:18

Jakub Kohák: Netrénuji, na lyžích stojím vždy až na startu Jizerské 50. To je pravé chlapství

Ráno jsme si povídali s hercem a moderátorem Jakubem Kohákem. Prozradil nám, jestli ho vysílání v rádiu stále baví. Jak se těší na Jizerskou 50, které se bude účastnit? Podařilo se mu už někdy zlomit lyži nebo hůlku? Uvidíme ho v nejbližší době v nějakém filmu, seriálu? Poslechněte si rozhovor.

Před čtyřmi dny 16:05

Ondřej Kepka: Lidé hodně žijí ve svém světě a nedívají se kolem sebe

Herec a reřisér Ondřej Kepka byl ranním hostem na Frekvenci 1. Jak prožíval svatbu na Slovensku, překvapilo ho tam něco? Zavzpomínal na své studijní léta a na vtipné historky z natáčení. Také nám představil knihu o mamince. Poslechněte si rozhovor.

Před pěti dny 13:51

Petr Freimann: Ten měsíc je až brutálně jednoznačný, abyste zjistili, jestli máte problém s alkoholem

Začal nám Suchej únor a právě o tom jsme si ráno povídali s Petrem Freimannem. Co považuje za svůj největší úspěch a naopak? Jak se do kampaně můžeme přihlásit? Jaký vztah mají Češi k alkoholu? Jak poznáme, že už jsme s pitím na hraně? Kolik Čechů Suchej únor drží? Poslechněte si rozhovor.

Před šesti dny 14:06

Suchánek a Kolečko: Dostali jsme nabídku radit lidem. Chtěli bychom, aby se nám otevřeli

Úterní ráno se neslo na Frekvenci 1 ve slavnostním duchu. V živém vysílání jsme vám představili novou moderátorskou dvojici Michala Suchánka a Petra Kolečka. Při té příležitosti je Lubka s Mírou rovnou vyzpovídali. Jak se bude jmenovat pořad, prostřednictvím kterého budou radit od 1. února našim posluchačům? Těší se? Jak probíhaly přípravy? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 15:08

Šárka Krausová: Bylo náročné naaranžovat mě do sedla tak, abych nevypadala, že k oltáři přijíždím nahá

Dnes ráno s námi vysílala herečka Šárka Krausová, dříve Vaculíková. Proč si nenechala obě příjmení? Jak zásadní změna to pro umělkyni je? Čím byla její svatba originální a jaký byl nejzajímavější svatební dar? Proč si musela kvůli seriálu udělat speciální řidičák? Co je nejsložitější na řízení lodi? Kolik svateb už zažila a proč k oltáři jela na koni? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 14:13

Kryštof Krýzl: Mikaela Shiffrin sbírá jedno vítězství za druhým a má neskutečnou formu. Má na to vyhrát oba závody

Tento týden jsme na Frekvenci 1 pojali ryze sportovně a v pátek s námi vstával lyžař Kryštof Krýzl. Kolik času má během sezóny na osobní život? Dostane se letos ještě na lyže, když je teď zraněný? Jaká je nejlepší česká sjezdovka? A co se děje, když člověk zapomene na závod na olympiádě? Na koho se nejvíc těší ve Špindlu a proč je tento závod tak moc důležitý? A co říká na skvělou Mikaela Shiffrin, Petru Vlhovou nebo na Martinu Dubovskou? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 11:37

Jan Vondráček: Namlouval jsem třeba i hlášení o smogové situaci, to mě překvapilo

Dnes ráno s námi vstával herec, dabér a nový hlas v českých tramvajích Jan Vondráček. Proč nikdy nechtěl být slavný? Poznávají ho lidé na ulici? Která zastávka se mu četla nejhůře a jak se dostal k tomu, že bude namlouvat zastávky? Funguje se mu lépe ráno nebo večer? Potkal se s Dagmar Hrazdovou, která namlouvala zastávky před ním? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 15:28

Šárka Strachová: Je fajn, že Česko bude mít zastoupení ve Špindlu. Martina Dubovská má za sebou skvělou sezónu

Středeční ráno nám zpříjemnila bývalá lyžařka Šárka Strachová. Jaká byla její nejhorší modřina, kterou měla? Jak si zvykla na svůj hlas během komentování? Komu bude fandit během SP Špindlu? Užívala si závody doma v Česku? Rozmlouvala by své dceři kdyby chtěla závodit a podporovala by ji? Od kolika let je ideální postavit děti na lyže? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 12:22

Kryštof Bartoš: Rád bych si zahrál Jaromíra Jágra. Hlásím se dobrovolně, s mulletem mě už spousta diváků viděla

Dnes k nám na ranní kávu dorazil herec Kryštof Bartoš. Odezněla už popularita okolo seriálu Devadesátky? Jaká je jeho nejhorší vlastnost? Je nějaká doba, ve které by chtěl žít? Proč na základní škole chodil v županu? Proč by si zrovna on měl zahrát Jaromíra Jágra? A jak se dostal k tomu, že bude moderovat předávání Cen Anděl? A v čem si naposledy zahrál? Poslechněte si celý rozhovor.