Host Frekvence 1
15. listopad 2022

Poslechněte si podcast: Daniel Hůlka: Dracula mě pořád baví a čím jsem starší, tím více moudrosti v tom nacházím

Na ranní kávu přišel zpěvák Daniel Hůlka, kterého doprovázel i jeho pejsek. Proč nepije kávu? A kam se opět po letech vrací a kdo mu k tomu pomohl? Jaké představení chystá na následující měsíce? Kolikrát Drákulu zpíval a proč ho Dracula stále baví? Bylo nějaké představení, na které nikdy nezapomene? A stalo se mu, že se během představení někdy zranil? Poslechněte si celý rozhovor.

14:37

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Dnes 10:13

Bořek Slezáček: Když poděláte hraní ve filmu, natočí se to znovu. Když to poděláte na jevišti, dohrajete představení v depresi

Středeční ráno se rozšířil náš ranní moderátorský tým o moderátora, muzikanta a herce Bořka Slezáčka. Během vysílání jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Jaká byla jeho první práce? Má radši herectví filmové nebo divadelní? S jakými národnostmi natáčí nejraději? Kdy plánuje vydat svou druhou knihu? Kdy naposledy moderoval? A proč je policejní stanice jeho oblíbené místo? Poslechněte si rozhovor.

Včera 15:04

Petr Svěcený: Nechápu, jak může někdo považovat hraní videoher za sport

Dnešní ráno bylo na Frekvenci 1 sportovní. Do studia za Lubkou a Mírou dorazil sporťák Petr Svěcený. Kolik toho má sportovní komentátor nasportováno? Jakému sportu se teď nejvíc věnuje? Vzpomíná si na své sportovní rekordy z dětství? Jaký nejšílenější sport komentoval? Jaký sport komentuje vyloženě nerad? Jaký největší trapas se mu při komentování stal? Poslechněte si celý rozhovor.

Před dvěma dny 14:51

Vojta Záveský alias Vojtaano: Nebudu si hrát v písničkách na romantika, když jím nejsem

Pondělní ráno s námi na Frekvenci 1 strávil herec, muzikant a komik Vojtěch Záveský alias Vojtaano. Které své profesi se nyní nejvíc věnuje? Když vázne zábava, jaký fór vždy zabere? Která sociální síť je pro komika nejvýhodnější? Kde naposledy hrál? Jak se manželce líbila jeho poslední písnička s názvem Zas pitchuje? Jak moc jsou pro něj důležitá sprostá slova? A co dalšího prozradil? Poslechněte si celý rozhovor.

Před pěti dny 13:53

Pavel Maslák: Až skončím s během, budu rád, když někdo překoná moje rekordy

Dnes k nám do studia zavítal sportovec a atlet Pavel Maslák. Je atlet rychlejší, když běží sám nebo ve štafetě? A stalo se mu, že někdy zapomněla tretry? Jakou jinou atletickou disciplínu zkoušel? Jaké emoce mu probíhaly během závodu na mistroství světa? Jak často je s rodinou, když trénuje? Má nějaký atletický vzor a viděl film Zátopek? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 14:09

Matěj Ruppert: S Emanuelem Ridim se škádlíme. Česká kuchyně asi nebude jeho nejoblíbenější nebude

Ráno nám zpříjemnil zpěvák Matěj Ruppert. Které je jeho nejoblíbenější místo na Šumavě a kam nejdál dojel na skútru? Které jídlo umí uvařit fakt hodně dobře a proč obdivuje na Emanuelem Ridi? Co teď společně chystají a kdy by si Matěj vybral místo, kam by do Itálie jel, které by to bylo? A jaké to bylo zahrát si fotbal s Iron Maiden? Jak vzpomíná na Karla Černocha? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 12:13

Jana Plodková: Postavy alkoholiček se mi se střízlivou hlavou hrají skvěle. Stále mám, kde brát

Dnes na Frekvenci 1 dorazila herečka Jana Plodková. Kolik hodin je pro ní minimum spánku a co dělá, když nemůže spát? A mohou její kocouři do postele a má raději tenisky nebo lodičky? A co říká na udržitelnou módu a proč by sama nechtěla svojí značku? Proč už prakticky nepije a jak se jí hrají alkoholičky? A co pije na natáčení místo alkoholu a jak se těšila na pokračování Osady? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 10:16

Co by poradil Michal Suchánek Petru Kolečkovi, aby jezdil včas?

Ranními speciálními hosty na Frekvenci 1 byl herec Michal Suchánek a scénárista Petr Kolečko, které na můžete znát díky jejich pořadu COŽE, ve kterém radí posluchačům s jejich problémy. Jak si poradili s živým vysíláním a co by Michal poradil Petrovi, aby jezdil včas? Poslechněte si záznam.

Před týdnem 14:28

Milan Peroutka: Nebylo mým cílem, aby můj partner byl můj manažer, ale Dominik je organizovanější a racionálnější

Tentokrát za námi po ránu zavítal zpěvák a herec Milan Peroutka. Popsal nám, jak se připravoval na svůj partnerský coming out? Stihli se už s Dominikem od svatby pohádat? Čím chtěl být, když byl malý? Pamatuje si první herecký konkurz, na kterém uspěl? Jak si vede jeho nový klip V bouři? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 16:09

Petr Vágner: Běžel jsem na poušti i v horách, ale ještě jeden těžký závod chci zkusit

Ráno jsme si na rozhovor pozvali našeho kolegu moderátora Petra Vágnera, který je vášnivým běžcem. Nedávno se účastnil běžeckého maratonu v Himalajích, a tak nám popsal své zážitky. Jak se mu v tak vysoké nadmořské výšce běželo? Kam vyrazí příště? Poslechněte si rozhovor.

Před 2 týdny 37:05

Vojtěch Dyk: Na koncertech DYK SOU VÁNOCE zazní moje věci, koledy a bude tam i poezie

V rámci Music Studia Live k nám na rozhovor dorazil zpěvák Vojtěch Dyk. Kolik má vlastně kapel? Kdy byl naposledy na houbách? Stále se straní digitálnímu světu? Kdy se můžeme těšit na turné? Poslechněte si rozhovor.