Host Frekvence 1

Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Epizody

Před třemi dny
20:14

Petr Vacek: Díky Saturninovi jsem zjistil, že velké hvězdy nemají zapotřebí se rozčilovat a řvát

Herec Petr Vacek byl naším ranním hostem na Frekvenci 1. Vyhrál někdy něco? Jaký ekologický pořad právě natáčí? Co se mu první vybaví, při vzpomínce na miniseriál Saturnin? Co mu dělá radost a čemu se teď nejvíce věnuje? V jakých divadelních inscenacích ho diváci uvidí? Poslechněte si rozhovor!

Před čtyřmi dny
17:19

Křenková a Kyšperský: Marťanské lodě nejsou romantickým filmem. Je tam láska bez příkras

Hosty na Frekvenci 1 byli herci Eliška Křenková a Martin Kyšperský, kteří hrají hlavní roli v novém snímku Jana Foukala Marťanské lodě. Jak si kameraman poradil s vysokou postavou Martina? Co stálo u zrodu filmu? Jak velkou roli má ve snímku hudba? Poslechněte si rozhovor!

Před pěti dny
23:14

Marek Ždánský: Opice neumí smrkat, ale jinak jsme jim hodně podobní

Do studia za námi tentokrát dorazil ošetřovatel opic Marek Ždánský alias gorilí táta. Co obvykle snídají opice? Jsou v jídle vybíravé jako člověk? Jak často jezdí pomáhat do Keni? Jsme opicím hodně podobní? Zamilovala se do něj někdy nějaká gorilka? Poslechněte si rozhovor!

Před šesti dny
02:15

HOROSKOPY: Panny, vaše nápady nejsou k zahození, ale bohužel je neumíte prodat

Nevíte si rady s tím, jaký vás čeká den? Třeba vám poradí naše horoskopy, které pro rádio Frekvence 1 pravidelně připravuje kartářka Dagmar Kludská.

Před týdnem
25:09

Roman Staša: Netušil jsem, jak moc mi bude Marek Ztracený chybět

Dnes ráno za námi do studia dorazil kuchař a vítěz loňské kuchařské soutěže MasterChef Roman Staša. V čem se dají pokazit míchaná vajíčka? Jak probíhalo jeho turné s Markem Ztraceným? Pověsil sport definitivně na hřebík? Co je pravdy na tom, že se nemají solit játra? A jaké všechny fámy jsme dnes s Romanem vyvrátili? To vše se dozvíte v rozhovoru.

Před týdnem
09:29

Daniel Bambas: Rozhodně bych se nenazval seriálovým ostřílencem, to raději tím divadelním

Dnes ráno si Lubka s Mírou povídali s hercem Danielem Bambasem. Vnímá vůbec jako herec kouzlo pátků? Jak se mu líbilo první natáčení seriálu Ulice? Jaké bylo jeho přijetí do stálého štábu? Jakou úlohu jeho postava v seriálu hraje? Má příležitost zahrát si někdy záporáky? Jak Covid ohnul směr jeho kariéry? A jak zvládá kombinovat divadlo a natáčení? To vše se dozvíte v rozhovoru.

Před týdnem
24:22

Kubařová a Orozovič: Píseň Waldemara Matušky hraje ve filmu Jedině Tereza velkou roli

Dnes za námi dorazili herci Veronika Khek Kubařová a Igor Orozovič. Chodí rádi do kina? Byli nadšení, když dostali nabídku natočit romantickou komedii Jedině Tereza? Jak se Igorovi točila scéna, kde je na chodbě činžáku jen v Adamově rouše? Poslechněte si rozhovor!

Před týdnem
21:39

Lenka Vlasáková: Po prvním letošním odehraném představení jsem myslela, že zemřu

Dnes ráno za námi dorazila úžasná herečka Lenka Vlasáková. Jak si užívá mariánské léto? Jakými barvami hrají vlasy její dcery? Těší se na to, až se stane tchýní? Jaký byl její návrat k práci po covidové době? Jak se těší na dnešní slavnostní premiéru filmu Jedině Tereza? A jak zvládá kritiku? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem
23:36

Václav Kopta: Film Jedině Tereza je slušně natočená a báječně obsazená česká romantická komedie

Ráno za námi do studia dorazil herec Václav Kopta. Proč na rozhovor málem nedorazil? Jaké byly reakce cestujících, když řídil v Českých Budějovicích autobus? Viděl už romantickou komedii Jedině Tereza, kde hraje? Proč nerad plýtvá časem? Poslechněte si rozhovor!

Před 2 týdny
20:20

David Matásek: Když mluvím za sebe jako za Davida, jsem plašší, než když jednám za nějakou postavu

Dnes ráno za námi do studia přišel herec David Matásek. Povídali jsme si s ním například o filmu Jedině Tereza, o prokrastinaci nebo o špatných vlastnostech. Jaké si je on sám na sobě vědom? Jak trávil dovolenou? Jak se mu po roční pauze oprašují divadelní představení? Hraje raději v seriálech nebo ve filmech? A bude pokračování Poldy? To a mnohem více se dozvíte v rozhovoru.