NejnovějšíVčera

Poslechněte si podcast: Zánět močového měchýře a močových cest je jedním z nejčastějších zdravotních problémů, se kterým se můžeme setkat

Znáte příčiny, projevy a léčbu? Pokud ne, pak poslouchejte našeho hosta Dopoledního expresu urologa MUDr. Václava Hynka. Ptejte se i vy na to, co vás zajímá - telefonní linka při vysílání má číslo 475 212 212, na email můžete psát už teď - má adresu host@sever.rozhlas. cz. Moderuje Lenka Šobová.

20:32

Host Dopoledního expresu

Vydává: Český rozhlas

Naši hosté poradí, pobaví, vysvětlí...

Web

Před dvěma dny 17:40

Jak na investování: inflace a zúročení úspor

Inflace, zdražování a správné rozložení investic. Nejen to jsou témata, o kterých si povídáme s Ondrejem Spodniakem, předsedou představenstva Premiot Group.

Před dvěma dny 19:28

Co dělá inflace s našimi penězi?

Jak zabezpečit úspory? Co jsou to dluhopisy a jaké záruky poskytují banky? To bude Slávka Brádlová probírat s hostem Dopoledního expresu s předsedou představenstva Premiot Group Ondrejem Spodniakem.

Před třemi dny 15:13

O zážitcích a zkušenostech ze soutěže Peče celá země s Veronikou Křížovou

V letošním ročníku televizní soutěže Peče celá země se Veronika Křížová z Ústí nad Labem probojovala až do osmého kola.

Před třemi dny 17:35

V letošním ročníku televizní soutěže Peče celá země se Veronika Křížová z Ústí nad Labem probojovala až do 8.kola

Co bylo nejtěžší, za co by se sama pochválila, co poradí začínajícím domácím cukrářkám a pekařkám i střípky ze zákulisí soutěže - o tom všem si s ní povídala Slávka Brádlová.

Před čtyřmi dny 19:21

Úzkosti a zvládání stresu. Odbornice radí, jak se proti strachům chránit

Jak se vyrovnat s tím, co se děje kolem nás, ať už je to válka, změna klimatu, pandemie covid-19 nebo prudké zdražování? O tom se bavíme s předsedkyní sdružení FOKUS LABE Lenkou Krbcovou Mašínovou.

Před pěti dny 18:19

Zaměstnání a exekuce: na co má člověk právo a jaké má povinnosti

Co (ne)smí zaměstnavatel sdělit exekutorovi v případě, že má jeho zaměstnanec exekuci? Může odmítnout zaměstnat člověka s exekucí a jak probíhají srážky? Nejen na to odpovídá personální manažerka Sociální služby Chomutov Pavlína Dvořáková.

Před pěti dny 19:45

Dnešním hostem Dopoledního expresu bude Ing. Pavlína Dvořáková, personální manažerka Sociálních služeb Chomutov

Hlavním tématem povídání budou exekuce - co ne/smí zaměstnavatel sdělit exekutorovi, odmítání zájemců o zaměstnání s exekucí, srážky?. Ptejte se i vy na to, co vás zajímá - telefonní linka při vysílání má číslo 475 212 212, na email můžete psát už teď - má adresu host@sever.rozhlas.cz. Moderuje Lenka Šobová.

Před týdnem 18:58

Dluhy a možnosti oddlužení. Rozhovor s odbornicí z občanské poradny mostecké diakonie

Česko se v současnosti potýká se všeobecným zdražováním a rostoucí inflací. Projevuje se to už v počtu klientů, kteří vyhledávají pomoc občanských poraden? Nejen o tom se bavíme s Ladou Šůlákovou z občanské poradny mostecké diakonie.

Před týdnem 20:22

Hostem Dopoledního expresu dnes bude Mgr. Lada Šůláková z Diakonie Most

Tématem dnešního povídání bude řešení dluhů a oddlužení. Ptejte se i vy na to, co vás zajímá - telefonní linka při vysílání má číslo 475 212 212, na email můžete psát už teď - má adresu host@sever.rozhlas.cz. Moderuje Lenka Šobová.