Klub Rádia Junior
3. březen 2023

Poslechněte si podcast: Hokejista Martin Procházka v Klubu Rádia Junior

Dnes zavzpomínáme na turnaj století, kde čeští hokejisté získali na Olympijských hrách v Naganu zlaté medaile a přepsali tak dějiny českého hokeje. Moderuje Jirka Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

33:52

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 30:15

Jednu písničku si pouštím třeba týden, vypráví Berenika Kohoutová a čte živě pohádku o superhrdince

Divadlo, písničky, ale i psaní. Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová má ráda spoustu žánrů a v Klubu Rádia Junior pozvala posluchače i na svůj Instagram, kde si s nimi ráda popovídá.

Před dvěma dny 32:57

Chtěl jsem být Terminátor, pořád na tom makám, směje se Jan Nedbal a vypráví pohádku o superautě

O klukovských snech, čtení pohádek i muzikálech, ve kterých se nezpívá. Jan Nedbal byl hostem Klubu Rádia Junior. Jak probíhá natáčení televizních seriálů a jak se mu povede při čtení pohádky v přímém přenosu?

Před třemi dny 36:58

Kdybych mohl vrátit čas, styděl bych se méně, přiznává Kryštof Bartoš u pohádky o dinosaurech

Proslavil se rolí mladého vyšetřovatele v seriálu Devadesátky. Herec Kryštof Bartoš ve studia Rádia Junior přiznal, že se jako kluk styděl. Jak mu půjde čtení pohádky v přímém přenosu? Přesvědčte se sami a pusťte si pohádku skřítka Hajaji.

Před čtyřmi dny 31:43

Ráda bych si jednou zahrála strašidlo, culí se Patricie Pagáčová před vyprávěním pohádky o Rozárce

Na Instagramu ji sleduje přes 571 tisíc lidí! „Kdybych si představila, že jsou ti lidé pohromadě, tak bych měla trému, Na dálku je to jiné,“ směje se Patricie Pagáčová před živým vyprávěním pohádky skřítka Hajaji. Čtrnáct let hrála v seriálu Ulice a byla porotkyní show SuperStar. Jaké bylo vyrůstat na očích veřejnosti?

Před pěti dny 32:21

Kominík Luboš Petříček v Klubu Rádia Junior

Kominík přináší štěstí. Kde se vzalo tohle rčení? Nejen o tom si budeme povídat s mladým kominíkem Lubošem. A pro jistotu ho přitom chytneme za knoflík. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 34:34

Chovatelka koček Olga Lejnarová v Klubu Rádia Junior

Představíme si poměrně vzácné plemeno bezsrsté kočky, kterou můžou chovat i alergici. Jde o kanadský Sphynx. Olga do studia takovou kočičku jménem Galatea i přivedla. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 35:32

Tanečník a žonglér Lukas Blaha Bliss v Klubu Rádia Junior

Lukas se narodil v Austrálii. Jaká byla Lukasova cesta z Austrálie přes několik kontinentů až do Evropy, kde našel, to, co hledal? Existuje nějaký předmět, se kterým by se nedalo žonglovat a natrénovat okouzlující show? Opravdu se dá úplně všechno říct pohybem? Kde se nachází hranice mezi uměním a experimentem? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 35:28

Herečka Anežka Rusevová v Klubu Rádia Junior

Anežka působí nejen v České republice, ale má zkušenosti i s hraním v Německu. Jak se hraje v cizím jazyce? Anežka hraje také ve známém pražském divadle Studio Dva a je dlouholetou hvězdou seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu Venduly. Jak to funguje na place? Je natáčení nekonečného seriálu stresující? Moderuje Eva Sinkovičová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:06

Známý český písničkář Petr Štolba alias Pekař v Klubu Rádia Junior

Jak se z učitele v mateřské škole stal jeden z nejznámějších českých písničkářů? Proč si říká Pekař? Umí péct? Které pečivo má nejradši? V roce 2016 vyhrál v anketě Slavík kategorii Objev roku. Jak mu tento úspěch změnil život? Dvacet let závodně tancoval. Má radši standard nebo latinu? Tančí i na svých koncertech? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 40:49

Specialista z Českého svazu ochránců přírody Martin Klaudys v Klubu Rádia Junior

Proč by měla krajina zadržovat vodu? K čemu jsou dobré mokřady, nebo proč si řeka hledá svoji cestu, i když se ji lidé pokoušeli narovnat? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.