• Podcasty
  • Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Polední publicistika: Policie na Babišových mítincích. Letecké zásahy proti požáru. Extrémní počasí

Jak hodnotí ministr vnitra zásahy policie na politických mítincích Andreje Babiše v jižních Čechách? Jak se mění taktika leteckých zásahů proti požáru v Českém Švýcarsku? A do jaké míry se extrémní počasí a klimatické změny promítají i do našeho chování, nálad a vztahů?

19:50

Hlavní zprávy - rozhovory a komentáře

Vydává: Český rozhlas

Komentáře, analýzy, rozhovory. Publicistický souhrn nejdůležitějších kauz dne.

Web

Včera 20:27

O všem, co se právě děje

Před dvěma dny 21:08

O všem, co se právě děje

Před třemi dny 19:58

O všem, co se právě děje

Před třemi dny 19:51

O všem, co se právě děje

Před čtyřmi dny 19:49

O všem, co se právě děje

Před pěti dny 19:51

O všem, co se právě děje

Před pěti dny 19:56

Polední publicistika: Inflace v Česku. Teplota v domovech pro seniory. Exploze na Krymu

Jak daleko má inflace v Česku ke svému vrcholu? Na kolik stupňů by se měly vytápět pokoje v domovech pro seniory? A co nebo kdo způsobil exploze na ruském vojenském letišti na Krymu? Poslechněte si polední publicistiku s Věrou Štechrovou.

Před šesti dny 20:11

Odpolední publicistika: Zisky skupiny ČEZ a zmírnění inflace. Přerušení dodávek ropy. Útok na Krym

Využije stát letošních zisků skupiny ČEZ i ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti? Je několikadenní přerušení dodávek ruské ropy ropovodem Družba varováním do budoucna, nebo jde skutečně jen o krátký výpadek kvůli platbám za tranzit přes Ukrajinu? A jak je pravděpodobné, že by ukrajinská armáda zaútočila i na ruské cíle na okupovaném Krymu? Poslechněte si celou Odpolední publicistiku.

Před šesti dny 19:51

Polední publicistika: Zisky ČEZ. Agenti FBI u Trumpa. Turistika v Chorvatsku

Co všechno přispělo k letošním výrazným ziskům skupiny ČEZ? Proč zasahovali agenti americké FBI ve floridském sídle Donalda Trumpa? Jak vypadá turistická sezona v Chorvatsku?

Před týdnem 19:54

Odpolední publicistika: Zásahy policie. Rusko-ukrajinská hra s jádrem. Selhání ukrajinské armády

Podaří se na základě dnes přijatého plánu vyjasnit podmínky pro působení policejních složek na veřejných akcích? Může Západ jakkoli zasáhnout do vyhrocené bezpečnostní situace kolem záporožské jaderné elektrárny na jihu Ukrajiny? A jak se česká kancelář organizace Amnesty International vyrovnává s bouřlivými ohlasy na zprávu, podle níž i ukrajinská armáda porušuje v některých případech mezinárodní humanitární právo?