• Podcasty
  • Hlas na poušti Milana Mikuleckého
Hlas na poušti Milana Mikuleckého
NejnovějšíEpizoda 3Před dvěma dny

Poslechněte si podcast: Evropa dusí vlastní průmysl i ekonomiku, na změnu již mnoho času nezbývá

Hostem třetího dílu je Radek Špicar, viceprezident Svazu průmyslu. V minulosti pracoval v manažerských pozicích i ve státní správě, například jako náměstek místopředsedy vlády pro ekonomiku. S Mikuleckým v nové epizodě rozebírají současný stav českého a evropského průmyslu a jeho budoucí směřování. 

01:08:32

Hlas na poušti Milana Mikuleckého

Vydává: Novinky.cz

Milan Mikulecký má zkušenosti z manažerských pozic v byznysu i státní správě, a to jak v České republice, tak v zahraničí. Se svými hosty diskutuje před kamerou a mikrofonem bez ohledu na dnešní většinové názory. Hlas volajícího na poušti je historicky vyjádřením toho, kdy někteří lidé hlasitě upozorňovali ostatní na nebezpečí, do kterého se jejich společenství dostává, a nebyli včas vyslyšeni. Každý týden otevíráme nové téma.

Web

Epizoda 2Před týdnem 50:51

Západ si pod sebou ve válečných konfliktech dobrovolně řeže větev

Hostem druhého dílu podcastu Hlas na poušti Milana Mikuleckého je Otakar Foltýn, expert na mezinárodní a válečné právo. Má za sebou působení na řadě pozic v Armádě České republiky včetně nasazení v misích v Kosovu či Afghánistánu. S Mikuleckým v pondělním díle rozebírají například zakázané zbraně nebo prohrané konflikty Západu. Podcast vychází také s videem na serveru Novinky.cz v rubrice Hlas na poušti [https://www.novinky.cz/sekce/podcasty-hlas-na-pousti-378]. 

Epizoda 1Před 2 týdny 47:30

Energetika v EU kvůli ideologii popírá i fyzikální zákony, odráží se to na cenách

Hostem prvního dílu podcastu Hlas na poušti je Martin Pacovský, jeden z významných odborníků na energetiku v České republice. Má za sebou působení na řadě vysokých manažerských pozic, například v ČEZu, a to na tak komplikovaných a rozdílných trzích jako je Albánie, Rumunsko, Turecko či Německo. V posledních téměř třech letech byl předsedou představenstva společnosti Pražská plynárenská.